digi tv - ključevi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
madjarski sport club je prenosio spansku ligu.videcemo veceras....

@total,zasto bi placao pretplatu,kad je skystar karta jeftinija od iste?sacekas u najgorem slucaju par sati i sve je na svom mestu.

kad ne bude moglo da se gleda,a to se nece desiti,placacemo pretplatu...

razbice neko i nagra3....
 
e ljudi da pitam nesto sto je vec verovato neko drugi pitao
al ja nisam procitao odgovor
e ako se razbije ta nagra3 dalicemo morati menjati opticume
ili cemo na nih kaciti nove kluceva
a da za ista hvala
 
Ma kakav Total TV, puno love za malo atraktivnih kanala.Mani se ti corava posla i reklamiranja istog jer je Digi TV za Total, ma ne mogu se ni usporediti
Ne mogu da verujem da neko moze da kaze da je Digi jaci od Totala!?!?!?
Pitanje je ko kave standarde ima, sto se mojih tice oni su visoki i zadovoljan sam totalovom platformom, za sve pare!
Ipak IPTV je zakon!
 
e ljudi da pitam nesto sto je vec verovato neko drugi pitao
al ja nisam procitao odgovor
e ako se razbije ta nagra3 dalicemo morati menjati opticume
ili cemo na nih kaciti nove kluceva
a da za ista hvala

Pa da ti kazem, ako se probije nagra3, ako bude opticum podrzavao nagru3 ubacis software koji ce podrzavati swe to i radice, ako ne bude sw znachi da ces morati da menjas resiver.Al ima da se nacekamo dok se n3 provali, najmanje 3 god.
 
Pa da ti kazem, ako se probije nagra3, ako bude opticum podrzavao nagru3 ubacis software koji ce podrzavati swe to i radice, ako ne bude sw znachi da ces morati da menjas resiver.Al ima da se nacekamo dok se n3 provali, najmanje 3 god.

Jedino ako gospodin Rupert Murdoch koji je vlasnik sky it i NDS kodiranja ponovo ne unisti nagra kodiranje kako bi preuzeo sve pakete koji su u njemu kodirani ( nakon hakiranja premiere on je kupio 40% tog paketa i naravno promenio mu ime u sky Deutschlandu i doneo novo kodiranje cik pogodi cije? pa nds.... mozda zezne i nagra 3 na slican nacin i potpuno preuzme prevlast u kodiranju. Daj boze jer to znaci nama na emulatorina nagra 3 ;) ) p.s. a mozda je red da ovi iz nagde vrate njima pa haknu nds :D kako god nama super!
 
Nisam se registrovao ranije,jer nije bilo potrebe za tim,posto ste savjesno i korektno odradjivali problematiku sa kodovima. Prije par dana kad su pali kodovi nakon duze vremena ,posto nisam bio blizu kompjutera nazovem kolegu da mi nabavi kodove sa ovog foruma jer ste naj brzi i naj ekspeditivniji.On inace koristi druge forume za kluceve. donio mi je kljuceve sa prve stranice, dakle iz 2007. Onda smo potegli raspravu oko toga sta je logicnije i konstatovali da je logicno da svjeze i nove stvari budu na prvoj strani,a starije na kraju jer i pretrazivanje foruma preko mob.tel. pravi velike probleme kad treba pronaci npr 135 str.

Pozdrav svim clanovima!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top