DEVOJKE!!!

Kad_LupimLupim:
E, ne moram da dodam jos nesto u prilog tim igrama! To su legende ne igre, to je umetnost, primer kako se prave igre.
Neverovatno je sta su autori uspeli sve da proguraju i prenesu kroz tako malo bajtova!
To ti je onaj osecaj kao kad gledas dobar film, posle koga ti ostaje osmeh na licu, kao sto je npr. Indiana Jones ili Peti Element ili Pink Panter i sl... Razumes me vec.
Urnebesno!

E da setih se jos jedne, Full Thortle.

Bas mi je drago :D da neko deli moje misljenje o ovom tipu igara posto sam se osecala prilicno usamljeno :( medju igracima koji ne mogu da zive bez odredjene kolicine krvi na ekranu. Igrala sam Indiana Jones igre medju prvima, nasla sam ih na necijem starom racunaru. A pokusavala sam, ali bezuspesno, da nadjem Full Throttle koji su mi vec preporucili. Moze li to negde da se download-uje?
 
Sanndra:
Кулиража:
Ok,igra je izasla u US, jos 3 dana pa ce stici valjda i kod nas. Inace evo ti nesto o igri:...

OK, grafika dobro izgleda ali me je opis malo zbunio. Zar ti nisi rekao da je to avantura? Tu pise da je strategija ako sam dobro razumela.
Ako krstarenje morem, otkrivanje gradova, traganje za zakopanim blagom ne spada u avanturu, onda ja ne znam sta je avantura.
Naravno ima tu i malo strategije i akcije i 'muvanja' guvernerove cerke na balovima i tome slicno.
Dakle igra je i romanticna :lol: :lol:
Ono sto me je mnogo odusevilo u nastavku je to sto je igra (kako kazu) zadrzala stari duh, odnosno sve sto je moglo da se radu i originalnom Pirates!u iz '87 moze i sad s tim sto ima dosta unapredjenja...
 
Кулиража:
Ako krstarenje morem, otkrivanje gradova, traganje za zakopanim blagom ne spada u avanturu, onda ja ne znam sta je avantura.
Naravno ima tu i malo strategije i akcije i 'muvanja' guvernerove cerke na balovima i tome slicno.
Dakle igra je i romanticna :lol: :lol:
Ono sto me je mnogo odusevilo u nastavku je to sto je igra (kako kazu) zadrzala stari duh, odnosno sve sto je moglo da se radu i originalnom Pirates!u iz '87 moze i sad s tim sto ima dosta unapredjenja...

OK, priznajem gresku sto se tice avanture mada ne znam bas za to udvaranje guvernerovoj cerki, nekako se ne vidim bas u toj situaciji. :wink: Tvoje odusevljenje ovom igrom ne moze da ne bude zarazno. Sad me bas zanima da vidim kako ce to da izgleda. Nadam se samo da nece imati neke grozne hardverske zahteve.
 
Sanndra:
Кулиража:
Ako krstarenje morem, otkrivanje gradova, traganje za zakopanim blagom ne spada u avanturu, onda ja ne znam sta je avantura.
Naravno ima tu i malo strategije i akcije i 'muvanja' guvernerove cerke na balovima i tome slicno.
Dakle igra je i romanticna :lol: :lol:
Ono sto me je mnogo odusevilo u nastavku je to sto je igra (kako kazu) zadrzala stari duh, odnosno sve sto je moglo da se radu i originalnom Pirates!u iz '87 moze i sad s tim sto ima dosta unapredjenja...

OK, priznajem gresku sto se tice avanture mada ne znam bas za to udvaranje guvernerovoj cerki, nekako se ne vidim bas u toj situaciji. :wink: Tvoje odusevljenje ovom igrom ne moze da ne bude zarazno. Sad me bas zanima da vidim kako ce to da izgleda. Nadam se samo da nece imati neke grozne hardverske zahteve.
Za pocetak skini neki amiga emu sa neta i odigraj partiju originalnih pirata (preporucujem winuae) a ako ne mozes da nadjes igru poslacu ti mailom... Cisto da se upoznas sa materijom :wink:
 
Sanndra:
Кулиража:
Ako krstarenje morem, otkrivanje gradova, traganje za zakopanim blagom ne spada u avanturu, onda ja ne znam sta je avantura.
Naravno ima tu i malo strategije i akcije i 'muvanja' guvernerove cerke na balovima i tome slicno.
Dakle igra je i romanticna :lol: :lol:
Ono sto me je mnogo odusevilo u nastavku je to sto je igra (kako kazu) zadrzala stari duh, odnosno sve sto je moglo da se radu i originalnom Pirates!u iz '87 moze i sad s tim sto ima dosta unapredjenja...

OK, priznajem gresku sto se tice avanture mada ne znam bas za to udvaranje guvernerovoj cerki, nekako se ne vidim bas u toj situaciji. :wink: Tvoje odusevljenje ovom igrom ne moze da ne bude zarazno. Sad me bas zanima da vidim kako ce to da izgleda. Nadam se samo da nece imati neke grozne hardverske zahteve.
Nisu neki veliki hardverski zahtevi (u odnosu na ostale igre danasnjice).
Imam i originalni Pirates! (onaj prvi) i Pirates gold...(koji zauzimaju veoma malo). Mogu se skinuti sa www.c64.com (samo ovaj prvi).
A ako te jos nesto interesuje www.pirates-game.com
 
Ja preporucujem Silent Hill 2(ustvari preporucujem sve Silent Hill-ove,ali ovaj najvise)

To je horror igra sa FENOMENALNOM pricom.Ama ja takvu dobru pricu nisam video NIGDE,ne samo u igricama,nego ni na TV,knjigava(dobro,nisam citao tolko puno kniga).Ne zelim nista da ti kazem o prici,zbog strepnje da ti je mogu razotkriti.

I ako ne volis toliko akciju,ima i podesavanje tezine za svaku vrstu igraca.Tezina "begginer" je sto i pise,jednim udarcem ubijes obicnog monstruma.Cak ima i da biras tezinu zagonetki(Easy,Normal,Hard.Ja mislim da je za tebe hard).

Sve u svemu,ova igra(Silent Hill 2)ne fokusira na akciju kao u ostalim delovima,nego vise na zagonetke i pricu(koja je,moram opet da kazem,FENOMENALNA!).

I ne zaboravi,ova igra je VEOMA strasna.Njen glavni razlog postojanja je da te uplasi ko niko do sada.I nije to ona vrsta horora gde je "horor" kada ti iskoci zombi iz zbunja.Ovo je ona "zla" vrsta horora,jednostavno bolesna lepota.Preporucijem,za puni efekat,da igras po cistom mraku,sa slusalicama. :twisted:

I grafika je isto jako dobra.Zadivice te.Igra je iz treceg lica kao u Tomb Raideru,ili jos bolje,Broken Sword 3,samo sto te ovde kamera prati.

I muzika je fenomenalna.

STROGO PREPORUCUJEM OVU IGRU!
 
Mialim da bi tebi bas lezala igra "Pandoras box" ili tako nesto...cini mi se,ali je igra definitivno u stilu puzli i logickih igara,garantujem da ce ti se svideti,jer dok sam je igrao moja sestra i komsinice su visile na toj igrici (evo kako da dovedete komsinicu kod sebe),pozdrav.
 

Back
Top