Devojke pomozite

Ozbiljno sad da kazem nesto, mozda ce nekom mladom i neiskusnom i koristiti.

Takvi fini i osecajni tipovi kojima nista ne fali se uvek preporucuju drugaricama.
Zasto?
Pa jednostavno, nema hemije izmedju vas, a ona bi volela da pokusas sa drugaricom, mozda izmedju vas i bude bilo strasti.

Jer kad ima hemije, to je kao droga. Cak i da znas da osoba nije za tebe vrlo tesko ces uspeti da se odvojis od nje.

I meni je nekad bilo vrlo tesko kad sam morala da ostavim jednog savrsenog decka, ali nije moglo drugacije.
A i sta cu mu ja kad ne mogu da se zaljubim u njega, lep je i divan, kao slika na zidu, nista te tu ne pokrece. Mozes da ga gledas, da ga vodis svuda, lepo se ponasa, pametan je i obrazovan, a strasti nema.
Nemoj samo da patis.
Ako nema leptirica sa njom, onda ti ni ne treba.
Idi dalje.
Nekoj ces biti gospodin pravi i nece moci da se odvoji od tebe.


A mozda si samo jako mlad pa ti treba jos iskustva da bi zaveo devojku...
 
Da li si probao da im lupaš šamare tokom sexa?
Da li si bivšima kad ti ponude drugaricu kao uslov postavio da napravite trojku?
Ima puno načina da ih navedeš da te više ne smaraju...
 
Samo ne dozvoli da i sam postaneš skot jer si doživeo skotsko ponašanje.Možda je danas LAKŠE biti skot,ali onda opet gubiš to što sam naveo i oni koji su te zezali pobeđuju.
 
Samo ne dozvoli da i sam postaneš skot jer si doživeo skotsko ponašanje.Možda je danas LAKŠE biti skot,ali onda opet gubiš to što sam naveo i oni koji su te zezali pobeđuju.

Dusa nema nikakvu vrednost na trzistu matori. Devojke se gnusaju toga. Samo je bitna zabavnost personality itd, od mentalnih karakteristika.
Naravno da treba da se menja i prilagodjava inace ce nestati.
 
Dusa nema nikakvu vrednost na trzistu matori. Devojke se gnusaju toga. Samo je bitna zabavnost personality itd, od mentalnih karakteristika.
Naravno da treba da se menja i prilagodjava inace ce nestati.
De si bwaco,nema te 100 dina:lol:
:mrgreen:
Tipičan primer liberalnog omladinca.
Nekima nema nekima ima,neke ne znaju šta žele,a foliraju se da znaju.Svega ima in the great wide world:mrgreen:
 
:mrgreen:
Tipičan primer liberalnog omladinca.
Nekima nema nekima ima,neke ne znaju šta žele,a foliraju se da znaju.Svega ima in the great wide world:mrgreen:

ma daj bre, ni jedna ne zna sta zeli, sve se to oblikuje kroz hod. A ni ti sam ne znas sta zelis siguran sam u to. Covek ne zna ni zasto zivi a kamoli sta zeli. Moze samo biti manje ili vise siguran u nesto otprilike sta zeli.
A pogledaj malo koliko tema imas gde placu muskarci zbog ljubavi bas zato sto se ne rpilagodjavaju trzistu, a koliko imas tema sa "zenskim" problemima odnos u temama ti je sigurno 10:1 u korist muskaraca. Pa ce ti biti jasno zasto je bitno za muskarca da se prilagodjava :D
 
ma daj bre, ni jedna ne zna sta zeli, sve se to oblikuje kroz hod. A ni ti sam ne znas sta zelis siguran sam u to. Covek ne zna ni zasto zivi a kamoli sta zeli. Moze samo biti manje ili vise siguran u nesto otprilike sta zeli.
A pogledaj malo koliko tema imas gde placu muskarci zbog ljubavi bas zato sto se ne rpilagodjavaju trzistu, a koliko imas tema sa "zenskim" problemima odnos u temama ti je sigurno 10:1 u korist muskaraca. Pa ce ti biti jasno zasto je bitno za muskarca da se prilagodjava :D

Opa, prilagodjavanje trzistu, k`o da su zene roba ...
Na sta treba da racuna na trzistu, vecu ponudu zena od muskaraca ovde na nasoj srpskoj pijaci, pa onda da im spusta cenu, jel ? :think:
Cccccc Bratislave Braco, moras ti jos puuuno iskustva da steknes.
 
Opa, prilagodjavanje trzistu, k`o da su zene roba ...
Na sta treba da racuna na trzistu, vecu ponudu zena od muskaraca ovde na nasoj srpskoj pijaci, pa onda da im spusta cenu, jel ? :think:
Cccccc Bratislave Braco, moras ti jos puuuno iskustva da steknes.

Naravno ako imas vecu ponudu zena to im spusta cenu. Prilagodjavanje trzistu je na primer kada devojka uzme pa smrsa 10 kg zato sto ej atraktivno izgledati mrsavo. I svi se prilagodjavaju na onaj ili ovaj nacin, samo ne kapiraju kako to funkcionise.
 

Back
Top