Девојке које су равне к'о Војводина

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.871
Ма нећу, брате, са њом, равна је к'о даска!

Један ружан епитет који млади момци у међусобном оговарању девојака упућују оним најмршавијим девојкама, поготово у доба ране адолесценције када и нису развиле све "атрибуте".

Ја лично никада нисам правио неки проблем око тога, имао сам једну девојку која је "равна". Наравно, свако воли да има девојку коју би могао да "'апи за нешто" али мени то просто није било нити је пресудно

Да ли код вас нека "равна" девојка има шансе? Девојке, да ли су вама некада другарице или чак момци набијали да сте "равне"?

Ја контам да је то доста велики комплекс. Једна девојка ми је причала да су је цео живот зајебавали да је равна јер је била мршавица и кренула је у теретану али идаље је прати тај комплекс.
 
Једна девојка ми је причала да су је цео живот зајебавали да је равна јер је била мршавица и кренула је у теретану али идаље је прати тај комплекс.
Koja, ne trazi muza??

Amm, i ravnim daskama treba ljubav. Mogu da imam bilo koju, ali gubim interesovanje. Hocu lepu i dobru dev, zenu, na prvom mestu da je dobra a izgled, ne mora da plasi vrane nek je makar prosek. Izgled nije presudan, jeste bitan, nije presudan.
 
Koja, ne trazi muza??

Amm, i ravnim daskama treba ljubav. Mogu da imam bilo koju, ali gubim interesovanje. Hocu lepu i dobru dev, zenu, na prvom mestu da je dobra a izgled, ne mora da plasi vrane nek je makar prosek. Izgled nije presudan, jeste bitan, nije presudan.
Слажем се скроз са овим за изглед. А која? Па једна моја познаница из града, снима за тикток
 
Замисли да је много лепа у лицу + се капирате слатка шармантна а нема ни дупе ни сисе?
Iskreno kada sam bio u osnovnoj skoli privlacilo me je iskljucivo lice, a sada iskljucivo telo :mrgreen: ...Puno je devojaka koje su malo onako "bucmaste", a prelepe... e to je ono sto me uopste ne privlaci...Najvise sam za prosecno lice i prezgodno telo....I da, ne volim ni onaj mali prcasti nosic:cool:.... Dakle najbolja varijanta je prezgodna zena sa onim prirodnim nosem, koji nije mali, moze da bude i kao nos Linge Evangeliste (konkavan oblik):mrgreen:....Cak i malo zakrivljen...I naravno, koza bela...A kao sto sam rekao, telo savrseno....
 
Iskreno kada sam bio u osnovnoj skoli privlacilo me je iskljucivo lice, a sada iskljucivo telo :mrgreen: ...Puno je devojaka koje su malo onako "bucmaste", a prelepe... e to je ono sto me uopste ne privlaci...Najvise sam za prosecno lice i prezgodno telo....I da, ne volim ni onaj mali prcasti nosic:cool:.... Dakle najbolja varijanta je prezgodna zena sa onim prirodnim nosem, koji nije mali, moze da bude i kao nos Linge Evangeliste (konkavan oblik):mrgreen:....Cak i malo zakrivljen...I naravno, koza bela...A kao sto sam rekao, telo savrseno....
Уффф а добро, свако има своје преференције. Знам једну сестру овде у дому здравља, толико је лепа, али морбидно дебела. Мноооого лепо лице. Но, не само изглед, надам се да јој је здравље добро
 
Pa barabo jedna nisam tada imao 30,bilo je to neko drugo vrijeme kad sam bio mlad i *****,a sad sam samo *****😥
Хахахахахахаххаха. Па, кад су мање димензије, мања је и потражња је л де? Данас би ти њене сике биле још мање, сем ако нису нарасле....

Баш ти се свиђала?
 

Back
Top