DEVOJKE KAKVE MOMKE VOLITE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Volim deckice koji imaju puno lovice za moje male zeljice!
Ja nisam Snezana ma ni Pepeljuga i princ mi ne treba ja trazim novog SPONZORA!!!!!!!!!
Pare , pare , pare volim samo pare mojoj dusi napacenoj samo fale PARE!!!!!!!!!
 
PINKI:
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?
JA OBOZAVAM MOMKE KOJI IMAJU CRNU KOSU I BRAON OCI ,KOJI SU NARAVNO LIJEPI!LOVA ME NE INTERESUJE JER STA MU VRIJEDI BOGATSTVO KAD NEMA NISTA U GLAVI I NIJE LIJEP!NAJVISE ME PALE BILDERI,BOKSERI,REPERI I FUDBALERI.A STIDLJIV MOMAK NE VREDI !A HUMOR KOD MOMAKA JE BAS COOL!A I MORAJU BITI PAMETNI!! :wink:
Po tome sto sam rokerka vidi se da najvise volim rokere. Medjutim, metalci su vise cool.To misli vecina moje generacije `90.Prvo sam postavljala uslov kakav treba da bude moj prvi decko, i sto sam ih vise upoznavala, kriterijumi su bili manji.Na kraju je ostalo:MORAS DA BUDES DOBAR!!!Sve ostalo se vremenom prevazilazi
 
25.02 :wink:
SlipKnoT 4e\/er
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif
58.gif



majmun.gif



You fuckin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Shit you call a heart...
veryangry.gif

______________
68.gif
69.gif
 
ZOLA U.F.:
KAKVI VAM SE MOMCI SVIDJAJU? :D
DA LI JOS GLEDATE LEPOTU,HUMOR I TE MUNJE ILI VAM JE NASE MATERIJALNO STANJE NA PRVOM MESTU? 8)
DA LI GOTIVITE NAVIJACE RADA? :twisted:
STA VAS NAJVISE PALI?
DA LI TRPITE ONE STIDLJIVE :oops: ?
DA LI VOLITE HUMOR KOD MOMAKA :P ?
JEL MORAJU BITI PAMETNI :?: ?

Momci crne kose su moj tip.Volim kod njih humor,ali ne da su preterano pametni.oNDA bi bio stvarno smor.Pazljivi romanticni,to je to../
pozdrav
 
Keeper:
mortishaaa:
SisaDaPimp:
E recu ja kakve momke vole..
Ovako.. Vole likove koji su osecajni pazljivi koji ce da im se maximalno posvete, vole ih do beskonacnosti, pa tako da mogu da ih povredjuju, jebu u mozak, i rade sta im se hoce..
Odjava..
vidi kako si nas provalio :lol: :lol: :shock: :wink:

e ...........
a kakve momke ti volish? :oops:
e necu da ti kazem :P :lol: :oops:
 
myst:
SisaDaPimp:
E recu ja kakve momke vole..
Ovako.. Vole likove koji su osecajni pazljivi koji ce da im se maximalno posvete, vole ih do beskonacnosti, pa tako da mogu da ih povredjuju, jebu u mozak, i rade sta im se hoce..
Odjava..

ZABORAVIO SI NA KUKNJAVU KOJU POSLE KORPE DIZU I SMARAJU NAS NA FORUMU

Covece,iskljuci vec jednom taj CABS LOCK...
Znas,to je onaj taster na tastaruri imedju sift i tab... Ajde,zivota ti... Iskljuci ga vec jednom...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top