Devojčica skočila sa sedmog sprata

Manga Hilux

Legenda
Moderator
Poruka
71.072

Devojčica (13) skočila sa zgrade posle svađe s majkom, kamere snimile jezivu scenu: "Zaslužuješ bolju ćerku" (VIDEO)​

Stravičan incident danas popodne dogodio se u Bukureštu. Trinaestogodišnja devojčica ukrajinskog porekla pala je sa sedmog sprata.


Prema nezvaničnim informacijama sumnja se da je devojčica pokušala da izvrši samoubistvo nakon svađe sa majkom.




Devojčica životno ugrožena​

Trinaestogodišnja devojčica je u teškom stanju hitno prevezena u bolnicu.
Njeno stanje je ozbiljno, lekari se bore da joj spasu život.
Komšije kažu da je skočila sa 7. sprata nakon svađe sa majkom i da je ostavila oproštajno pismo "Zaslužuješ bolju ćerku“.



Kamere snimile nesreću​

Incident su snimile nadzorne kamere, a na snimcima se vidi trenutak kada komšije prilaze devojčici, ali i trenutak kako stižu spasilačke ekipe i brzo je odvoze u bolnicu.
Policija je obavila uviđaj na licu mesta i čekaju se informacije koje će utvrditi koji su razlozi ovog incidenta.
Video-snimak možete pogledati na ovom linku.
izvor Observator


https://www.blic.rs/vesti/svet/devo...svade-s-majkom-zasluzujes-bolju-cerku/f4y2v9t
 

Devojčica (13) skočila sa zgrade posle svađe s majkom, kamere snimile jezivu scenu: "Zaslužuješ bolju ćerku" (VIDEO)​

Stravičan incident danas popodne dogodio se u Bukureštu. Trinaestogodišnja devojčica ukrajinskog porekla pala je sa sedmog sprata.


Prema nezvaničnim informacijama sumnja se da je devojčica pokušala da izvrši samoubistvo nakon svađe sa majkom.




Devojčica životno ugrožena​

Trinaestogodišnja devojčica je u teškom stanju hitno prevezena u bolnicu.
Njeno stanje je ozbiljno, lekari se bore da joj spasu život.
Komšije kažu da je skočila sa 7. sprata nakon svađe sa majkom i da je ostavila oproštajno pismo "Zaslužuješ bolju ćerku“.



Kamere snimile nesreću​

Incident su snimile nadzorne kamere, a na snimcima se vidi trenutak kada komšije prilaze devojčici, ali i trenutak kako stižu spasilačke ekipe i brzo je odvoze u bolnicu.
Policija je obavila uviđaj na licu mesta i čekaju se informacije koje će utvrditi koji su razlozi ovog incidenta.
Video-snimak možete pogledati na ovom linku.
izvor Observator


https://www.blic.rs/vesti/svet/devo...svade-s-majkom-zasluzujes-bolju-cerku/f4y2v9t

Само 13 година.. ЈооОј.
 
U njenim godinama i meni su takve stvari padale na pamet. Samo
da skočim i ćao..
Al ne dolazi to od toga kada roditelj pokušava da reši neku situaciju
sa detetom, nego od neprestane kritike i osećaja da nikada nisi
dovoljno dobar. Još kad ti da primer neke tvoje drugarice koja je bolja
od tebe ''kako ona može''. E onda samo skočiš pa nek traži bolje..

Roditelji su preterano zahtevni u većini slučajeva. Prosto imaju u
glavi sliku, kalup u koji bi dete trebalo da se uklopi. Ne dozvoljavaju
mu da bude ono što jeste, da ima interesovanja svoja iskrena.
Ako ne mogu da živim sebe, neću ni da živim. I da nije skočila
imala bi gomilu autodestruktivnog ponašanja.

Ne odobravam samoubistvo, naravno. Samo razumem..
 

Devojčica (13) skočila sa zgrade posle svađe s majkom, kamere snimile jezivu scenu: "Zaslužuješ bolju ćerku" (VIDEO)​

Stravičan incident danas popodne dogodio se u Bukureštu. Trinaestogodišnja devojčica ukrajinskog porekla pala je sa sedmog sprata.


Prema nezvaničnim informacijama sumnja se da je devojčica pokušala da izvrši samoubistvo nakon svađe sa majkom.




Devojčica životno ugrožena​

Trinaestogodišnja devojčica je u teškom stanju hitno prevezena u bolnicu.
Njeno stanje je ozbiljno, lekari se bore da joj spasu život.
Komšije kažu da je skočila sa 7. sprata nakon svađe sa majkom i da je ostavila oproštajno pismo "Zaslužuješ bolju ćerku“.



Kamere snimile nesreću​

Incident su snimile nadzorne kamere, a na snimcima se vidi trenutak kada komšije prilaze devojčici, ali i trenutak kako stižu spasilačke ekipe i brzo je odvoze u bolnicu.
Policija je obavila uviđaj na licu mesta i čekaju se informacije koje će utvrditi koji su razlozi ovog incidenta.
Video-snimak možete pogledati na ovom linku.
izvor Observator


https://www.blic.rs/vesti/svet/devo...svade-s-majkom-zasluzujes-bolju-cerku/f4y2v9t
Užas, jadno dete i čemerna majka!
 
U njenim godinama i meni su takve stvari padale na pamet. Samo
da skočim i ćao..
Al ne dolazi to od toga kada roditelj pokušava da reši neku situaciju
sa detetom, nego od neprestane kritike i osećaja da nikada nisi
dovoljno dobar. Još kad ti da primer neke tvoje drugarice koja je bolja
od tebe ''kako ona može''. E onda samo skočiš pa nek traži bolje..

Roditelji su preterano zahtevni u većini slučajeva. Prosto imaju u
glavi sliku, kalup u koji bi dete trebalo da se uklopi. Ne dozvoljavaju
mu da bude ono što jeste, da ima interesovanja svoja iskrena.
Ako ne mogu da živim sebe, neću ni da živim. I da nije skočila
imala bi gomilu autodestruktivnog ponašanja.

Ne odobravam samoubistvo, naravno. Samo razumem..
Drugo je ovo, “majka zaslužuje bolju ćerku” je simptom krajnje ozbiljne depresije - ona nije videla drugi izlaz.
 
Roditelji su preterano zahtevni u većini slučajeva. Prosto imaju u
glavi sliku, kalup u koji bi dete trebalo da se uklopi. Ne dozvoljavaju
mu da bude ono što jeste, da ima interesovanja svoja iskrena.
Ako ne mogu da živim sebe, neću ni da živim. I da nije skočila
imala bi gomilu autodestruktivnog ponašanja.

Ovo je veliki problem ma koja generacija bila u pitanju gde prosto roditelji ne žele da shvate da dete odrasta nego pokušava da nabije neke činjenice detetu u glavu
 
Ovo je veliki problem ma koja generacija bila u pitanju gde prosto roditelji ne žele da shvate da dete odrasta nego pokušava da nabije neke činjenice detetu u glavu
Ko zna šta se sve i ko krije iza ovih zlodela.
Deca su danas izložena svakakvim počastima, dok osim roditelja ni jedna adekvatna zaštita ne postoji. Svet je k'o što neko na temi reče,...otišao u "tri lepe" odavno, deca su jedino i stvarno bogatstvo koje imamo. Zato,...i odrasli moraju biti korak ispred i "dva puta pametniji" od dece. Današnju decu je teško kontrolisati i nadmudriti.
 
Ne odobravam samoubistvo, naravno. Samo razumem..
Delimo apsolutno isto mišljenje...
Disfunkcionalnosti u porodici nisu ništa poželjno i pogodno za odgajanje deteta.
Neki mi zameraju izraze "odgajanje" i "gajenje", ali mislim da baš toga nedostaje.
U odnosima sa decom sam ta koja gaji, pridržava, podstiče, hvali, gurka napred, mnogo priča o svojim iskustvima njihovih godina, i od mene nikada nisu čula da u nečemu nisu dovoljno dobra jer to ni ne pomišljam. Znam da ću takva biti doživotno, jer u njima gledam ljude kojima ću u veoma bliskoj budućnosti poklanjati veliko poverenje, čak i da mi poprave frižider.
I,...šta je pametno uradila? Kaznila majku koja joj je život podarila i porodicu večno zavila u crno. Žalosno jeste,...normalno nije. Današnja deca su presenzibilna,...otvarajate " četvoro očiju"!
Deca su uvek senzibilna. Dete od 3,5 godine mi u detalj ispriča vrlo složenu situaciju koja mu se desila od trenutka kad smo se poslednje videli.
Trudi se i uspeva da mi objasni zašto je to njemu važno, zanimljivo ili teško.
Za šta otvarati četvoro očiju ako ne za decu? Za Instagram i Zadrugu?
 
Vaspitanje nema veze sa tim. Ćale

Mi je bio dobar lik ali dosta strog, keva me je opeglala od batina par puta pa šta?
Nije kriva majka..Ne greši te dušu, ta devojčica ima samoubilački nagon u sebi genetski nasleđen od ko zna kog pretka.
ajde.jpg


Nasleđen nagon veliš ?:think:
 

Back
Top