Deset godina od kako je ubijen Slavko Ćuruvija

Kolega Krauterbox, pa i vi ispadoste fasista :D Hahahahahah!

Nista, sta se moze, Heil Hitler.
Da ... kao što se može vidjeti iz priloženog.

U Bosni pripadnici jedan od konstitutvnih naroda znaju da kažu - svašta ima u Allahovoj bašći.

Ali bitno je i ko to kaže.
Da ste to vi rekli ... e tada bih već imao problem ... a ovako, etiketa iz tastature dječaka, koji se svakog jutra uz kaficu apdejtuje na tatinu memorijsku karticu, mislim da nije nešto što bi me trebalo zabrinjavati.
 
Bez,objave rata?!23.Marta 1999.Havijer Solana objavio je da će 24.marta avioni NATO-a započeti operaciju "Saveznička vojska",to jest "Milosrdni anđeo."I celu noć su naši avijatičari posmatrali na CNN-u poletanje iz Italije,što si mogao i da čuješ 24.marta 2009.kada je na RTS 1 bio intervju s jednim pilotom.

Kao zveri?!Bombardovanje je smešno u poređenju s onim što se dešavalo u Vukovaru i Osijeku.Ljudi su nedeljama(i mesecima)ostajali zaključani u podrumima,kako ih neko nebi zaklao ili izrešeteao na sred ulice.

Banacanine ti li si :hahaha::hahaha:

Pa sad ce ti banuju i ovaj nalog
 
Да, па? И зато га је требало убити? :roll:

ne rise bakuta.........

Ма, нема. Убили га Марсовци. :roll:

Ma jok,ubio ga lichno Sloba,chekicao ga 7 sati na cosku :hahaha:

А ви се сви правите луди, бацајте маглу и даље... :roll:
Ne ti bacas maglu i skreces pricu sa pravih ubica..........

Blizak sa Mirom Marković?!

Ona mu je i presudila,i nahuškala,podstakla i naručila njegovo brutalno ubistvo.Čak je izdala naređenje Hadži Antiću da 10 dana pred ubistvo napiše tekst o njemu(strast prema Slobi,protiv Ćuruvije).

I daj malo poštovanja,Torrente.Ćuruvija je bio veliki čovek:Slavko Ćuruvija(1949-1999)

A što se tiče Pantića i Jovanovića,seća ćemo ih se 11.Juna i 29.maja,a ne 11.aprila...

Naravno da nije.

Nemamo razloga da imamo postovanje prema jednom novinaru(citaj=novinari,paraziti drustva) a nije bio bitan ni po cemu,a ako je bio protiv Milosevicevog rezimja dodatni dokaz da je bio losh covek.

Znači tata ništa "pametno" nije imao da kaže.

p.s. ti fašistu ne bi prepoznao ni kada bi tri dana u liftu bio zaglavljen sa njim

Ti ne znas da li sam ja napisao nesto pametno,jer kao veoma priglup covek nisi validan da tumachis neciji tekst na taj nachin.

Da,da upravo sam ga prepoznao ;)

Da tako je Pobednoscev,on je bio taj koji je prvi ozbiljno krenuo da sruši tiraniju Slobodana Miloševića i da završi patnju ovog naroda za vreme nacionalističkog režima!!!Svi mi smo jednaki i Srbi ništa više ne vrede od Hrvata,Slovenaca,Crnogoraca,Albanaca,Rumuna,Rusa,Amerikanaca,Arapa,Francuza,Italijana,Azerbejdžanaca i tako dalje.

Ovo je sasvim dovoljno :hahaha::hahaha:

Zamolio bih gospodina Torrente da ne skreće s teme i da me ne naziva imenima koja mi uopšte nisu poznata.Ukoliko žele,neka moderatori provere da li koristim višestruke naloge.

A sada mi recite da li je nešto što sam gore rekao ne istinito?

Sve ti je neistinito i lazno.

Selam alejkum brate banacanine :mrgreen:
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ti ne znas da li sam ja napisao nesto pametno,jer kao veoma priglup covek nisi validan da tumachis neciji tekst na taj nachin.
Razočaran sam ... tako nemaštovit i jalov odgovor - strašno.

Mora da je jutros izostala konekcija sa tatom.

A inače termin "validan" se koristi za dokumente, uredbe, propise, dozvole, zakone i tome sl. Za ljude (čak i za one sa dva grama mozga) obično se upotrebljavaju izrazi stručan, mjerodavan, pozvan, dorastao ili kompetentan.

Ali dobro nema veze, s obzirom da je jutros tata bio odsutan i da si pri porođaju babici iskliznuo iz ruku, sve u svemu dobar si.
Da,da upravo sam ga prepoznao
Nisi, nisi ... to ti tata očito nije dobro objasnio.
 
Inace ja kad je Curuvija u pitanju sumnjam na onu Prpu. Cisto ubistvo iz koristoljublja. Prpa je sredila da ga koknu a lako je uspela da pomocu tzv demokratskih medija nametne pricu da ga je rezim ubio....i onda Prpa maznjava stan Curuvijin mada mu je samo *****-ica bila ...nije mu bila zena....a deca rodjena od njega ostaju na ulici bez stana.....bilo cak o tom slucaju sa Curuvijinom decom i u novinama i kako ih Prpa radi za gajbu.

Plus samo to prezime Prpa govori da je ona ta koja je odgovorna. :)

P.S.-Kakav sam Sherlok Holms :)


Nisi jedini, koji na nju sumnja. :whistling:

P.S. Više ličiš na Kluzoa....:lol:
2ymfwgz.jpg
 
Blizak sa Mirom Marković?!

Ona mu je i presudila,i nahuškala,podstakla i naručila njegovo brutalno ubistvo.Čak je izdala naređenje Hadži Antiću da 10 dana pred ubistvo napiše tekst o njemu(strast prema Slobi,protiv Ćuruvije).

I daj malo poštovanja,Torrente.Ćuruvija je bio veliki čovek:Slavko Ćuruvija(1949-1999)

A što se tiče Pantića i Jovanovića,seća ćemo ih se 11.Juna i 29.maja,a ne 11.aprila...


еби га, револуција једе своју децу, убили га његови стари другови.
 

Back
Top