Delo mojih ruku

evo fotke
rogonja.jpg

kosurina.jpg
 
Mnogo si lep
I kosa ti je divna

Sad si ugasio, hahahahah
Stižu snajke, hahahah

Ako ti bude zatrebala pomoć da te branim - javi se, hahahahah
pa nisam nešto stvarno lep koliko sam sladunjav ustvari...
Aj snajkice ovako i onako nekako ćeš me odbraniti nego kad nagrnu forumski švaleri dok im se ja objasnim da sam muško nagomilaće mi inbox svakojakim ponudama XD
 
pa nisam nešto stvarno lep koliko sam sladunjav ustvari...
Aj snajkice ovako i onako nekako ćeš me odbraniti nego kad nagrnu forumski švaleri dok im se ja objasnim da sam muško nagomilaće mi inbox svakojakim ponudama XD
pa nisam nešto stvarno lep koliko sam sladunjav ustvari...
Aj snajkice ovako i onako nekako ćeš me odbraniti nego kad nagrnu forumski švaleri dok im se ja objasnim da sam muško nagomilaće mi inbox svakojakim ponudama XD

Nemoj da si lovac na komplimente, hahahah... kada znaš...

I toga ima? Nemoj da zekiš... Napiši transparent: NISAM ZAINTERESOVAN ZA FORUMSKE ŠVALERE i zalepi ispod fotke...

E, da... danas se vodila diskusija na temi o lepoti Srba, gde smo izveli zaključak da Srbi i nisu baš tako lepi kao što fantaziraju, hahahah
Sada ti zalepi ovu tvoju lepu fotku i napiši: izuzetak potvrđuje pravilo....
 
Poslednja izmena:
Nemoj da si lovac na komplimenta, hahahah... kada znaš...
iskreno,ne volim nešto mnogo komplimente pošto se uvek malo postidim.
I stvarno ne mislim za sebe da sam lep...sam sebi ne izgledam nekako dovoljno muževno.
I toga ima? Nemoj da zekiš... Napiši transparent: NISAM ZAINTERESOVAN ZA FORUMSKE ŠVALERE i zalepi ispod fotke...
to se ja šalim malo na svoj račun...još uvek mi nije nagrnuo ni jedan švaler u inbox za svo ovo vreme tako da nema potrebe za transparentima do sad
E, da... danas se vodila diskusija na temi o lepoti Srba, gde smo izveli zaključak da Srbi i nisu baš tako lepi kao što fantaziraju, hahahah
Sada ti zalepi ovu tvoju lepu fotku i napiši: izuzetak potvrđuje pravilo....
mislim da će me diskvalifikovati pošto sam pola vlah XD
 
Nemoj da zuris vec uzivaj u tome sto radis svaki put kada sednes da oblikujes motive..svi veliki umetnici su svoja dela radili po vise godina
Mikelandjelo je Davida klesao 3 godine a Renoar je sliku Ručak na brodskoj zabavi radio nesto vise od 16 meseci
 

Back
Top