Dejan Rambo Petkovic

Da li Rambo Petkovic treba igradi sa SCG?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Elvin i London, do sada su igrala 18 igraca, na prvenstvo se vodi 23, pa zato mislim da jedan od tih petorice igraca moze biti Rambo:)
Drugo tacno je da Petko bazira na odbrani sve, ali treba neko i davati golove, ili onaj poslednji pas koji je uvek bio problem...
U Evropi je igrao za Majdampek, Radnicki Nis, Zevzdu, Real, Sevilju, Rasing Santander i Veneciju
Braziilu: Vitoriju, Flamengo, Vasko i Fluminense
Azija: Arabija i Shenua
Ja sam samo za to, da mu se da prilika u pripremnim tekmama, pa ako se pokaze zasto da ne???????????
Kad ne ide Vukicu (koga je on takodje doveo u partizan iz spanije) moze on uskociti:)
 
Čini mi se čim neko sa strane počne da se meša u izbor igrača i postavku igre reprezentacije pukli smo. Što ne ostave čoveka neka sam vidi kako će i šta će, a ne posle da pljujemo samo po selektorima dok ovi što utiču na sve okolo samo se sklone u stranu i ćute kao funjare.
Trebalo bi da mu pruži šansu, ali ipak treba selektoru dopustiti da sam odluči.
 
Znači rešeno je igraće.Ma daj ne zanosi se pa i vrapci znaju ko je Dejan Petković,kako se ulazi u selekciju,koji su "kriterijumi" ,samo on je pluskvamperfekat.Dečko ni ovde nije imao pojma a sad daj u reprezentaciju..Smešno.
 
pop68:
Znači rešeno je igraće.Ma daj ne zanosi se pa i vrapci znaju ko je Dejan Petković,kako se ulazi u selekciju,koji su "kriterijumi" ,samo on je pluskvamperfekat.Dečko ni ovde nije imao pojma a sad daj u reprezentaciju..Smešno.
VIDIM I DEJO SE OPORAVIO PA AKO GA NE BUDE MUČILA ZADNJA LOŽA...ZAŠTO DA NE. IMAO JE SJAJNU SEZONU.
 
Mislim da bi trebalo da ga pozove na neke prijateljske da vidimo sta zna.Ko je sve dobio priliku sto on nebi.Nego izgleda da je u svadji sa savezom.Nisam gledao tu emisiju kad je om bio gost.Sta je rekao?
 
Koliko ja znam nije on u svadju sa savezom...nego o njemu se nije pricalo u pocetku kvalifikacija...a Petko ne voli mnogo da menja tim...pa zato se nije usudio da coveka cima iz Brazila da bi mu sedeo na klupi ili sta vec....tek u poslednje vreme se pocelo ponovo pricati o njemu...
 

Back
Top