Defloracija (gubljenje nevinosti) - krvavo ili ne

:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.

jednoj devojci sam "oduzeo nevinost"....i bilo je malo bloody...a sex je bio naravno nikakav.....osim onog dela gde se osecas kao neko ko ima moc da nekom nesto oduzme...(vrrrrllllloooo mmoocccccaaaaannn osecaj!!!!!!) ali hebes to....ko ulovi ulovio je....vise volim da smo ravnopravni ..pa ko prezivi...:D
 
:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.
bilo je prilikom gubljenja nevinosti to veche, krvi i ispod nas i po njemu i po meni, zavisi od poze:eek:..a bilo je i posle 2, 3 puta, kao0 da nije prvi put skroz :neutral: bash sam mislila ok kad vidim on krvav u sred bela dana ..ja bila na njemu pa..ma uzas, muka mi bilo, nisam mogla da hodam, sva sam drhtala :neutral:
 
:???:Dali i koliko je bilo krvi prilikom gubljenja nevinosti. Ja sam dva puta imao odnos sa nevinom devojkom i bilo je manje ili vise, ali mi ortak rece da je skoro imao sex sa nekom koja je rekla da je nevina, ali nije bilo ni malo tragova, pa ga sada malo to muci. Nemojte sada da navalite sa odgovorima tipa - nije vazno jeli nevina ili ne, pitanje je cisto tehnicke prirode.
Tvoj ortak je ili jako mlad ili praznoglavi masturbator ako ne zna da razlikuje nevinu devojku od one koja to nije..... valjda mu je krv indikator :lol: boles'
 

Back
Top