Dečiji biseri

Ova tema mi je ulepsala dan....

Prosle nedelje u butiku, jedna mlada mama sa decakom, 4-5 god, kaze njemu "ajde idemo sad cekace nas tata.." a on se okrece i kae "a koji tata?"
Nisam mogla da se suzdrzim da se ne nasmejem, zena videla da sam cula, bilo joj bas neprijatno, kaze "pa valjda cemo naci nekog tatu usput..." :lol:
 
Ova tema mi je ulepsala dan....

Prosle nedelje u butiku, jedna mlada mama sa decakom, 4-5 god, kaze njemu "ajde idemo sad cekace nas tata.." a on se okrece i kae "a koji tata?"
Nisam mogla da se suzdrzim da se ne nasmejem, zena videla da sam cula, bilo joj bas neprijatno, kaze "pa valjda cemo naci nekog tatu usput..." :lol:
:zcepanje:
Podsetilo me ovo na biser moje cerkice. Setala je tetka jednom kad su naisle na kolonu vojnika. Dete naviklo da tata nosi zelenu uniformu, pa se odusevilo i pocelo iz sveg glasa da se dere "tata,tata!"... :lol: Tetka naravno u zemlju propala, kad su redom poceli da se izjasnjavaju "nije moje!" "nije ni moje!". :lol:
 
Posle poduže šetnje na rekreativnoj nastavi, učiteljice su shvatile da su otišli predaleko i potražile prevoz za povratak dece do smeštaja.
Ovako počinje dnevnik mog bratanca za taj dan:
crko-1.jpg


Inače, Toma je prepun energije i nikad mu nije dosta jurcanja.
 
Ova tema mi je ulepsala dan....

Prosle nedelje u butiku, jedna mlada mama sa decakom, 4-5 god, kaze njemu "ajde idemo sad cekace nas tata.." a on se okrece i kae "a koji tata?"
Nisam mogla da se suzdrzim da se ne nasmejem, zena videla da sam cula, bilo joj bas neprijatno, kaze "pa valjda cemo naci nekog tatu usput..." :lol:

Kćerka moje prijateljice ima devojčicu od 4.g. Mala je bila bebica od tri meseca kada su se roditelji razveli, otac je otišao u Ameriku, redovno šalje novac za dete ali još nijednom nije došao da je poseti. Njegovi roditelji dete redovno posećuju, čuvaju je kada je potrebno i sa bivšom snajkom imaju baš lep odnos. Pričaju joj o ocu, donose njegove fotke, ona zna da ima tatu ali je negde daleko. Majka je od pre nekoliko meseci u vezi sa drugim čovekom i mala ga je strašno zavolela i stalno bi da ga zove -tata- i nikako joj nije jasno zašto to ne može.
Pre neki dan mi prijateljica priča kako je išla po unuku u zabavište, a ova sva važna kaže: - znaš bako, pošto moj pravi tata živi daleko i nikako da stigne da me poseti ja sam konačno našla rešenje kako da mi M bude tata i da se druga baka i deka ne ljute, a da i ja ipak imam tatu - Baka naravno zbunjena i još više znatiželjna, pita je kako će to da izvede. - Pa znaš, ja sam se sa M dogovorila da on onoj drugoj baki i deki kaže da je moj tata i da je stigao iz Amerike, ali pošto je to jako, jako daleko, on je u putu malčice omatorio, i pošto je bilo jako sunce kosa mu je izbledela i zato ga oni ne prepoznaju:heart::heart::heart:
 
Ljubav mala, koliko njoj nedostaje tata...:(

Ma prosto neverovatno. A ima i ujaka i strica, ali se pile malo zainatilo da ima i tatu:heart::heart::heart: a maminog dečka naprosto obožava, a i on nju mora se priznati. On iz prvog braka ima dva dečaka, a mala cura je prava mala princeza, duge plave loknice, okice k'o u srne i strašno voli da se "doteruje" ono - cipelice u tonu sa haljinicom i sl. čovek mora da je voli:)
 
Moja LENA sada ima vec 4 god.:heart:
A nedavno tj 2.aprila je dobila i brata:heart::heart:
Elem dosli smo da pomognemo mojoj ceri ja i moja zaova...
U jednom trenutku se postavlja sto za rucak i moja zaova podje da sedne za stolom...ALI
Moja Lena vrisne -- ne mozes tu da sednes:eek:
Svi je pogledasmo a ona ce ...
"Tu zivi tata da jede":zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Mali komšija (8.g.) uči da svira bubnjeve, mm kaže da mu ide prilično dobro, ali je buka, pa šta reći:hahaha: Ćutimo naravno, i naš mladunac je par godina pošteno uznemiravao komšije takođe bubnjevima.
Danas stižem kući sa pijace, malac izlazi napolje, uljudno se javi i pita da li mi smeta njegova svirka, ma neeee, taman posla, slagah dok sam trepnula, a on će: znate, kad budete razumeli muziku koju ja sviram, neće vam ni malo smetati:hahaha: Mala bitanga shvatio da sam ja samo učtiva, jer je meni njegova "muzika" i dalje samo dum, dum, duuuuuummmmmmm:hahaha:
 
E, ovaj je od sinoć. Vreme za spavanje i malena uzima svoju flašicu, spremnu na stolu i otrčava u krevet. Ja i tata za njom, a ona stoji kraj kreveta i neće da legne. Lezi, maco, da spavaš ,ne i ne. Viče - tata, j.ebe, mama, j.ebe!!! :eek::eek::eek:
Muž i ja zanemeli, nikada tako ružnu reč od nas nije mogla da čuje, šta je sad to??? :eek::eek::eek:
A ona pipa rukom jorgan i viče - to vućeeee, mama, j.ebe! Mi tek sad zbunjeni :confused::confused::confused:
Tek pade mom mužu na pamet - hoćeš ćebe?
A ona, sva srećna - da, j.ebe, to vuće, ojgan ( jorgan ) neeee, oće j.ebe! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
I pokrismo je ćebetom, zaspala je za minut i po. Kako neki put ume da me ostavi bez teksta, da me šokira. Ona zna šta hoće i šta traži, samo što ja taj pačji jezik slabo nešto razumem, iako se svojski trudim. Sreća što ovako nešto nije odvalila na javnom mestu, pred mnoštvom ljudi, zaglavili bi tata i ja u soc. rad, garant! :confused:
Dobra, ahaha, sita se ismejah
 
Pre otprilike par mjeseci,ja u kupatilu vadim ves iz masine,uleti moj mali vragolan(3 godine) i pocne po obicaju da svrlja po kupatilu i pita kojesta..... Otvorio on tako jednu ladicu i nasao pakovanje sa uloscima,pa pita:mama a sta je ovo..... Hmmm...sta da kazem trogodisnjem djetetu i razmisljam ja tako,a on ce kao iz topa: PEMPAS...... Pa da kaze on,bebe imaju veliki a mame mali pempas..... Srce mamino,kako se samo dosjetilo...... :heart:
 
Evo jednog Nidzinog bisera..Inace sad smo napunili 2 god. Mja braca se non stop svadjaju i ne paze sta pricaju pred decom. Nidza ruca a pored njega jedan uja sedi i nesto prica. Ne mogu da se setim teme ali znam da se u knotekstu nasla i rec konj, a Nidza ce - Konj? Uja Mijan?
Inace jedan je strasno mrsav a adrugi debeo, a Nina ih zove uja maji i uja debeji
 
ima tome vec par godina ali i dan danas me to nasmeje....

posle jednog rucka koji je prosao u ''natezanju'' sa hranom....
ona> tata jel ima jos onaj cokoladni kolac u frizideru ?
ja> ima, ali bolje bi bilo da uzmes neko voce
ona> ali znas sta ?
ja> sta ?
ona> taj kolac je dugo tamo
ja> nije, od juce je
ona> ako je dugo moze da se smrzne i da umre !
ja> aaaaaahhahhaahhaaaaaaa

znaci, rucak je ipak zavrsen sa cokoladnim kolacem ;-)))
 
Gledalo Moje Medeno(6g) TV i vidimo mi nesto opasno misli. Cekamo da razbistri misli a ona ce:
- Pa dobro ljudi sta je to sex, jer to nesto sto je u ovoj reklami, neka pesma ili sta
Ja u cudu, cek malo, mislila sam da joj to usput negde kazem jednog dana a ne bas sa 6god a nikako ne zelim da lazem dete..
Videla ona moju dilemu i da titlujem ko poker aparat pa uzviknu:
- Ne znas ni ti jel da!
I ode da se igra.. mm pade sa stolice od smeha a ja ostah u cudu...
.
.
.
 

Back
Top