Dečiji biseri

heh, totalno me odusevljava jedna klinkica, sestricina mog bivseg
na slavi kod njih nesto je pevusila i samo je pocela da cepa od Prti BG-a :

"ispeci pa reci, skuvaj pa se rokni
dvaput meri, jednom seci
pa pandura kokni"

i okrece se ovom i pita " Kole, jel tako bese ide pesma?"

ja sam se pokidala, a rodbina je htela da ga rastrgne :lol:

i da, jos jedna smesna situacija sa nekim nepoznatim klince od 5,6 dina

idem ulicom, nesto sam se pogubila i pocela da navijam :lol:

"pajdo, pajdo, pevamo za pajdooooo!!!"

i neki klinac koji je bio na terasi zgrade pored koje sam prolazila krece da se dernja za mnom, onako iskezen "pajdo, pajdooooo"

odvalila sam se od smeha :D
 
starost 5 god

igra se klinac, pentra po fotelji, na naslon i dole, i sve se nešto gura oko ikone na zidu ... sve na milimetar od nje da je obori...
kažem mu da se ne muva više tu,
pa ga pitam zna li on šta je , i ko je to ? / misleći na ikonu sv Jovana/
on se okrete, pogleda i reče : '' aaaa, znam ga, on radi za crkvu ''


Svi biseri su vam :ok:
 
biser decka koje je 5razred
sedeli smo u dnevnoj sobi i mali se raspituje kod oca jel zna gde mu je upaljac,mi se zacudili sta ce mu upaljac,i pita ga majka"sta ce tebi upaljac ti si mali"
on joj odgovara"treba mi za hitne slucajeve
mama"kakve hitne slucajeve"?
decak:"pa kad mi viri koncic sa odela da ga spalim :D "
 
Moj sin koji i nije bas mali,ima 12 godina dolazi iz skole i saopstava da je njegov drug dobio sestricu.
Ja mu kazem da je to bas lepo,a on mi zacudjeno postavlja pitanje-
Kako se to moglo desiti kad su mu roditelji razvedeni?
Posto sam se nasla zatecena pitanjem,trebalo mi je malo vremena da slozim detetu pricu kako zivot ne prestaje da se vrti razvodom.
 
Moj sin koji i nije bas mali,ima 12 godina dolazi iz skole i saopstava da je njegov drug dobio sestricu.
Ja mu kazem da je to bas lepo,a on mi zacudjeno postavlja pitanje-
Kako se to moglo desiti kad su mu roditelji razvedeni?
Posto sam se nasla zatecena pitanjem,trebalo mi je malo vremena da slozim detetu pricu kako zivot ne prestaje da se vrti razvodom.

ma imao je moj klinac i na to jednom prilikom dobar komentar
u stilu
e mama...ti si se udala pa rodila moju sestru...a kako ti nisi se udala pa rodila mene ????????
 
Danas u d.z vadili mojoj unuki krv jer je bolesna i treba da da jos i mokracu ...
I onako pod temperaturom kaze...
E ne mogu vise da gadjam tu flasicu..
Misleci da ne moze vise da piski:zcepanje:
A 30.4 puni 4 god i ocekujemo batu:zper::super:
Mada smo vise navijali za sestru :zcepanje:
 
Klinka se sa roditeljima igra pogađanja reči u automobilu, dok putuju na more..
Zadaje im reč na slovo L.
Pogađali, pogađali, neuspešno.. Predali se. Na kraju ona likuje ''Lažne maramice'' :zper:

Voze dalje.. ugleda džamiju i vikne: ''Mama, raketa!''
Mama: ''Maco, nije to raketa, to je minaret.''
Mala ćuti.. razmišlja.. ''Mama, šta je brže, raketa ili minaret?'' :think:
 
Mi muku mucimo sa sinom (5 ipo god) oko jela! I ubedimo mi njega da samo proba sarmu i da je to kao musaka, samo umesto krompira je kupus itd!
Pristane on, ali da samo jede meso! Klopa, klopa, mi svi srećni, kad odjednom pljunu jedan zalogaj!
- Sta radiš to? - pitam ga ja!
- Ma uleteo mi ovaj slani kupus!!! :D
 
Originalna verzija pesmice glasi:

skače zeka u kolu
pogodite koga voli,
jedan, dva, jedan, dva,
tebe volim ja.

A moje ( još mesec i po pa ) dvogodišnje dete peva:

edan, da, edan, da,
mama, vojem te. :lol::lol::lol:
:heart::heart::heart::heart::heart:
 
Originalna verzija pesmice glasi:

skače zeka u kolu
pogodite koga voli,
jedan, dva, jedan, dva,
tebe volim ja.

A moje ( još mesec i po pa ) dvogodišnje dete peva:

edan, da, edan, da,
mama, vojem te. :lol::lol::lol:
:heart::heart::heart::heart::heart:
е, хвала ти до неба, сад сам коначно сазнала која је то песмица коју моје дете стално пева!
 
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Još uvek se tresem od smeha.
Završila sam većinu prepodnevnih obaveza, pregledala 'arambaši domaći i onda sam skuvala sebi kafu, koju još uvek pijem.
Došla moja devojčica u inspekciju, gleda i priča: mama ima gaju, mama ima pajać ( cigare i upaljač ), mama ima kahu... mama ima, mama ima...
Odjednom , razrogači oči, ovako otprilike :eek:, i viknu iz glasa: Mama nema pićku!!!!
Ja se zagrcnuh onim srkom kafe, od smeha, naravno, a ona se odgega do kuhinje i sva ponosna, donese mi pićku ( pikslu, naravno )
A, dok je ona bila na putu do kuhinje i dok se propinjala na prstiće da dohvati pikslu, 'arambaša, kao da je s Marsa pao, diže pogled sa knjige koju je čitao ( mora da vežba čitanje, učiteljica kaže da mu je to slaba tačka, a on to mrrrziiiiii ) i odvali: Nema "TO", a? ( akcenat na reč to, onako značajan :D ) Pa, kako te je rodila onda, majke ti? Eeee, ipak si ti još beba.... I mrtav-ladan, nastavi da sriče ona slova u knjizi
A ja... :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
Još uvek se tresem od smeha.
Završila sam većinu prepodnevnih obaveza, pregledala 'arambaši domaći i onda sam skuvala sebi kafu, koju još uvek pijem.
Došla moja devojčica u inspekciju, gleda i priča: mama ima gaju, mama ima pajać ( cigare i upaljač ), mama ima kahu... mama ima, mama ima...
Odjednom , razrogači oči, ovako otprilike :eek:, i viknu iz glasa: Mama nema pićku!!!!
Ja se zagrcnuh onim srkom kafe, od smeha, naravno, a ona se odgega do kuhinje i sva ponosna, donese mi pićku ( pikslu, naravno )
A, dok je ona bila na putu do kuhinje i dok se propinjala na prstiće da dohvati pikslu, 'arambaša, kao da je s Marsa pao, diže pogled sa knjige koju je čitao ( mora da vežba čitanje, učiteljica kaže da mu je to slaba tačka, a on to mrrrziiiiii ) i odvali: Nema "TO", a? ( akcenat na reč to, onako značajan :D ) Pa, kako te je rodila onda, majke ti? Eeee, ipak si ti još beba.... I mrtav-ladan, nastavi da sriče ona slova u knjizi
A ja... :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:

просто замишљам целу сцену...
љуби малишане пуно :)
 
Ajde prvo da krenem sa sopstvenim biserima,dok sam bila mnogo mladja.:
pošto sam vikende provodila na selu,starija sestra me učila šta sve ima,tako me jednom učila da se maslačak zove mačija muda.Dodjem ja u vrtić, i naravno ko za baksuz pita me vaspitačica u dvorištu:a kako se zove ovaj cvetić?Ja sva važna ko iz topa:mačija muda. Znam samo da kad su posle došli po mene,bilo je vike.
Znači maslačak je maslačak,a ne....
 
Mama jos uvek ponekad isprica ovaj dogadjaj iako je bio jaaaaaaaako davno! :lol:

Vozimo se mi i ja gledam kroz prozor i odjednom, konj pored puta. I pocnem da se derem : Tata, mama vidi krava - be-e-e-e!
:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:


smiley_emoticons_daumendreh-1.gif
:rumenko:
 
Mama jos uvek ponekad isprica ovaj dogadjaj iako je bio jaaaaaaaako davno! :lol:

Vozimo se mi i ja gledam kroz prozor i odjednom, konj pored puta. I pocnem da se derem : Tata, mama vidi krava - be-e-e-e!
:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:


Ali zato kad je prvi put iz neposredne blizine videla be -e eee, ovcice, rekla je: " Jao mama, vidi kako su im sletki dzempercici"!!! :lol:

Izasli jednom u neku kupovinu i ona malena (4godine) kaze - molim te da mi kupis notice. Vazi, kazem i krenemo da trazimo, sve misleci da trazi nesto sto ima veze sa zvucima. Nikako da nadjemo... trazi ona, trazim ja - a ne znam sta. Objasnjava ona, pokazuje rucicama,kaze cuvaju se u jednoj torbici, nervira se sto ne kapiram...ne nadjemo "notice" i izadjemo iz radnje... Dodjemo kuci - kad ona pravac u svoju sobu, nosi Mikijev Zabavnik i kaze - evo, Deda Baja ima takve! Kad ja pogledam ono - Deda Baja ima stapove za golf!!! NOTICE!??! :zcepanje:
( :rumenko: Sram me bilo, naucila sam dete sta su note, a zaboravila da ga naucim sta su stapovi za golf! :hahaha: )
 
Ali zato kad je prvi put iz neposredne blizine videla be -e eee, ovcice, rekla je: " Jao mama, vidi kako su im sletki dzempercici"!!! :lol:

Izasli jednom u neku kupovinu i ona malena (4godine) kaze - molim te da mi kupis notice. Vazi, kazem i krenemo da trazimo, sve misleci da trazi nesto sto ima veze sa zvucima. Nikako da nadjemo... trazi ona, trazim ja - a ne znam sta. Objasnjava ona, pokazuje rucicama,kaze cuvaju se u jednoj torbici, nervira se sto ne kapiram...ne nadjemo "notice" i izadjemo iz radnje... Dodjemo kuci - kad ona pravac u svoju sobu, nosi Mikijev Zabavnik i kaze - evo, Deda Baja ima takve! Kad ja pogledam ono - Deda Baja ima stapove za golf!!! NOTICE!??! :zcepanje:
( :rumenko: Sram me bilo, naucila sam dete sta su note, a zaboravila da ga naucim sta su stapovi za golf! :hahaha: )

Ovo mogu samo deca.

Toliko je preslatko da... :zaljubljena:
 

Back
Top