Deca

Sa sigurnoscu JAKO TESKO. Ali uglavnom se moze odrediti sa tacnoscu od oko 75%.
Broj dece se procenjuje kroz 5. kucu, vladara 5. kuce, Merkura i znak Blizanca. Tako da logicno tome mozes zakljuciti da, ako nema neka lepa planeta npr. Jupiter koja dobro aspektuje vladara 5K ili Merkur, bice PUUUUUUUUNO dece. Isto tako i ako je i Mesec u nekoj takvoj situaciji moze biti veca porodica. Ali ako je npr. Saturn u 5. kuci to je nacesce jedno ili nijedno dete.
Najbolje je sagledati broj dece kroz kuce 5. 7. 9. 11.,.... jer one simbolizuju redom 1. 2. 3.,... dete. Pa tako ako imate npr. u 7. kuci lose aspektovanog malefika to ce govoriti o tome da ce porodjaj drugog deteta ici dosta tesko ili se to dete nece ni roditi, pa se na osnovu toga i drugih cinjenica moze zakljuciti o broju dece koji opet napominjem nije 100% tacan, ali ni 75% nije za baciti.
Mozete i odoka odrediti ako pogledate broj planeta u Blizancima, itd.
Ali pre razmatranja mora se u zenskom horoskopu baciti pogled na plodnost zene. Mesec, venera u kom je znaku, kuci,........

Ova tema je jako opsirna, ali su ovo neke osnovne stvari za odredjivanje broja dece.
Za odredjivanje pola se vec mora gledati Merkur, u kom je znaku i kojim planetama je JAKO aspektovan.
 
znaci prva 2 zaceca ce mi propasti...imam uran u 1. kuci to je nesigurnost pa je moguce zbog abortus a(ovo je rekla mady)

9 kuca ima 2 komada dakle trece uspeva...pa i 11 ima 2 komada... True Node, je nekakav cvor? severni? i on je u 11 kuci..onda je juzni u 5 kuci? sta bi to ynacilo?

pa i u 1 kuci imam uran...aha i to je neko defektno dete.
dakle neparne kuce su za decu...kako se onda vidi da li imas... 5-7-9-11-1-3-5 sedmoro dece?

a u blizancima imam 2 planete...veneru i marsa
merkur ima sekstil s marsom, odstupanje 58 minuta

venera kvadrat mesec, opoyicija neptun, sekstil asc.

venera 9 blizanci, mesec 11 devica, mars 8 bliz, merkur 10 lav

kako je moguce izbeci sudbinu propisanu planetama?

ebiga sorry sto sam se upetljala prva karijera mi je na zalasku

5. kuca mi je u ribama i vrlo vrlo malo zalazi u ovna.

neptun mi je u 2. kuci strelac...retrogradan je
 
?:
znaci prva 2 zaceca ce mi propasti...imam uran u 1. kuci to je nesigurnost pa je moguce zbog abortus a(ovo je rekla mady)

9 kuca ima 2 komada dakle trece uspeva...pa i 11 ima 2 komada... True Node, je nekakav cvor? severni? i on je u 11 kuci..onda je juzni u 5 kuci? sta bi to ynacilo?

pa i u 1 kuci imam uran...aha i to je neko defektno dete.
dakle neparne kuce su za decu...kako se onda vidi da li imas... 5-7-9-11-1-3-5 sedmoro dece?

a u blizancima imam 2 planete...veneru i marsa
merkur ima sekstil s marsom, odstupanje 58 minuta

venera kvadrat mesec, opoyicija neptun, sekstil asc.

venera 9 blizanci, mesec 11 devica, mars 8 bliz, merkur 10 lav

kako je moguce izbeci sudbinu propisanu planetama?

ebiga sorry sto sam se upetljala prva karijera mi je na zalasku

5. kuca mi je u ribama i vrlo vrlo malo zalazi u ovna.

neptun mi je u 2. kuci strelac...retrogradan je

:shock: Trece ne moze da uspe ako nema prva dva. A za abortus ako je Uran u 1. kuci :?

Sta kazes da ostavis datum rodjenja?
 
e meni je ovo mady rekla, da je trece zacece izvesno...a da ce prva dva propasti. pa onda bi samo ljudi sa punim 5. kucama imali decu a nema sanse da je to tako

1.7.1979. 13.10h bgd

aha jedan od nacina da ovo sprecim jeste da kazem sada AHA SAD IMA DA RODIM i da zatrudnim SADA....pa ako zacece ne uspe ispunili smo petu kucu...onda jos jednu...stigli smo do sedme..i onda mogu opushteno 8)
 
Moja 5. kuca ima 4 planete! U vagi.

Peta kuca mi pocinje u Devici, dakle u zenskom znaku, a nastavlja se u Vagu kao muski znak. Vladar 5. kuce je u Skorpiji(zenski znak)a i moje prvo dete je devojcica!

Javicu za drugo...
Mada, relativno pouzdan metod odredjivanja redosleda dece po polu.

Zanimljivo, moja mama ima Jupitera u 5. kuci u Blizancima (muski znak) i rodila je prvo mene pa pet minuta kasnije brata! Vladar Blizanaca Merkur joj je u Ribama pa ako se posluzimo logikom da su Ribe zenski znak, eto objasnjenja zasto sam prva.
 
E, gurmanci, bas si me obradovala :(

Meni je Saturn u 5. kuci, ali mi je Jupiter, koji mi je u 3. kuci u Blizancima, u sekstilu sa Saturnom.

Takodje, Mesec (6. kuca, Devica) u trigonu je s Merkurom u 10. kuci (Jarac) :?

IMA LI NADE ZA MENE?

Naime, ja zelim mnogo dece, zelim minimum troje. Znam da sam malo okasnila jer vec imam 27 godina, a udaja jos nije na vidiku, bar ne naredne dve godine.
 
schatje:
i meni je prazna 5. kuca (u vodoliji), a merkur je u 8. kuci u biku

da li je tacno da, kada je vrh riba u 7. kuci, to donosi vise brakova?

ne može se samo na osnovi jednoga znaka odluciti koliko ce osoba imati brakova. Gleda se 7 kuca,mjesec,vladar te 7 kuce,planeta koja je u njoj te kakve aspekte pravi.

procitala sam da se za djecu gleda i koliko je planeta u blizancima ali nisam sigurna koliko je to tocno. za tvoju petu kucu gledas vladare vodolije-uran prvenstveno zatim saturn.
inace 5 kuca predstavlja prvo dijete,7 drugo pa se i po tome može zakljuciti.
 
Da li mi neko moze reci svoju procenu broja dece koju cu imati..ako..
Oduvek imam osecaj da necu moci..
5. kuca rak-True node (pise tako na englesko)
7. devica-merkur
9. uran
11.jarac
Kod blizananaca za planetu mi pise "Imum coeli"..
Hvala vam
e, da venera mi je u raku
 
Znam da sam mlada i da me ne bi trebalo zanimati koliko cu imate dece, ali ja sam znatizeljna, ako mozete samo po datumu rodjenja da saznate IZVOLITE 19.11.1993 VRBAS 2:10
HVALA
 

Back
Top