DAYTON 2 ZA NEZAVISNU REPUBLIKU SRPSKU

Dobro, ovi kolazi i djecije slicice ne pristaju ozbiljnom covjeku , u nekoj politickoj diskusiji, ali upozoren sam od jarana da je ovdje tako. Ja se i ne bih registrovao, da u poslednje vrijeme ne vidim budjenja velikosrpskog nacionalizma na svim nivoima, bar kada je Bosna u pitanju.

Iskreno, ja bih , na tvom mjestu , ovu fleku , koja je , kao drzava, krio od stida. Pa gdje si vidio da neka ozbiljna drzava lici na prosutu kahvu po stoljnjaku?:mrgreen:

A koje vi pravo imete na bosnu kad ste potomci turskih osvajaca... dizete spomenike osvajacima "vase" zemlje, to samo u bosni ima.....po pravdi vi bi trebali da budete najvise nacionalna manjina u bosni iako ste najbojniji
 
Sta je BA komsija..
Gori pod nogama..
E vidis, u kod vas se kaze "doso sejtan po svoje"
takod da dodje i doci ce jos po svoje...

"Zlo radjenje, gotovo sudjenje"

Elem, hteli ste od srba i hrvata da imate podanicko roblje i da ih vremenom ili istrebite, ili iselite, ili prevedete na islam upavo u toj unitarnoj bosni koju pominjes, i da suvereno zavladate celom bosnom koja vam ni po cemu cela ne pripada, ali, imadose srbi, ponajpre snage, hrabrosti i mudrosti da tome stanu na put, a sve na osnovu iskustva od ranije..

Elem doslo je vreme da i silom nametnuta volja srbima se pretoci u nesto sto ce da konacno bude ono sto mozda vekovima nije, "mirna bosna", jer kad svako dobije svoj deo kolaca svako ce biti miran, pa i vi muslimani u bosni, cete da naucite da postujete komsije i da se prema istim ophodite onako kako to civilizacija preporucuje..

Tek, kada dobijete svoj deo bosne (tih 23%), koje su vam opet srbi poklonili, ne zaboravite da su vam srbi dali upravo Dejtonom tih 23%, mozete da zivite u miru, blagostanju, napretku, dobrosusedstvu i svemu normalnom..

Ako budete uvek zeleli da imate celovitu, uvek cete imati problem, ne samo sa srbima, vec i sa htvatima, celim svetom, a skoro ce se i to spoznati, istina ispliva, pa onda i sami sa sobom...

Nego, moje drage, bivse komsije, drzite se vi zlatnog pravila..

"bolje vrabac u ruci, nego golub na grani" BA :)

Tacka.
:rtfm:
 
Floskule i zajebanciju na stranu evo jedno konkretno pitanje...kako planirate odrzati zemlju u kojoj 2 od 3 konstitutivna naroda ne zele da budu u njoj?

Zemlju koja je tipican primjer medjunarodnog protektorata, zemlju koja ce se raspasti onog momenta kad MZ digne ruke od nje?

Kako?

Hvala unapred.
 
Poslednja izmena:
Nama??
Pa kako vama ne dojadi vise, da trambuljate u istu pricu , koja je odavno vec passe, za cijeli svijet, osim za Dodiga i njegove.

Ti kao izvrsni poznavalac prilika u regionu moras da naucis nekoliko bitnih cinjenica: 1.Vise se o toj Velikoj Srbiji prica kod vas neko medju samim Srbima 2.Nacin na koji ste i poceli rat 90tih ce vam se i obiti o glavu jer ce istim principom da se raspadne i BiH, samo je pitanje momenta i naklonosti velikih sila. 3.I Srbija je bila clanica UN i medjunarodno priznata drzava pa joj je oteto KiM. 4.Premijer RS se preziva Dodik a ne Dodig, kako si u nekoliko postova spominjao.
 

Back
Top