Davis Cup

Ne znam sta da mislim.
Nije lako sada nasem treneru i igracima naravno.
Ma nije lako ni nama navijacima.
Ne znam, ali se bojim da se i Nole ne izbedaci sutra protiv onog izbuljenog Monfisa. Opet da napisem da ne volim da vredjam ljude ni po kojoj osnovi, ali zaista su bili u najmanju ruku nekulturni, a mi... pa kako da im ne vratimo, to nam je u krvi da ne damo da nas neko zeza i to u nasoj zemlji.
On je meni strasno simpatican bio, jer zna i da se zeza na terenu, mislim na Monfisa, to ne moze bas svako, ali danas me je tako iznervirao, tako da sam se potpuno razocarala i u njega i u Ljodru. A Congu da i ne spominjem. On mi je toliko nesimpatican i mnogo me njegova igra iritira, a i njegova sama pojava kada ga vidim na terenu. Jednostavno, ne lici mi na tenisera vec na pravog boksera, kao da mu je Kasijus Klej otac. A mozda i jeste.
Ljodra mi je bio simpatija, zaista volim kako igra ali normalno ne volim kada igra tako dobro protiv nasih igraca.
Nesto nemam poverenja u Tipsu, on odmah odustane cim krene da lose igra, brzo se predaje, mada bih zarko zelela da sutra pobedi Simona ili nekog drugog i da dobijemo taj Davis Cup, da se ovaj narod koji voli sport, tj. tenis obraduje, jer mislim da smo zasluzili.
Da se ne lazemo, Tipsa i Viktor su veliki tremarosi kada je najteze tako da... ne znam sta ce sutra biti.
Necu da baksuziram, zaista bih volela da nasi pobede, ali i sudije su protiv nas bile, a i sutra ce biti, bice opet izazivanja od strane franc. tenisera, a i njihovih navijaca, ako ima pravde i bar malo vise srece, snage, volje, zelje i pameti, valjda cemo pobediti.
Izvinjenje za duzinu mog posta, ali zaista sam tuzna i iziritirana.
 
Poslednja izmena:
Bravo Novace, rutinska pobeda :ok:
Monfis ocajan, ali nasao je prav itrenutak za to i dosta nam olaksao..
Nasi su izabrali Troickog za odlucujuci mec, ne znam koliko je to dobro, jer ce francuzi verovatno Lodru, koj iigra dobro u poslednje vreme.
Ne znam, mislim da Troicki nije bas dobar izbor...
 
Jao jeste, videla sam te sponzoruse koje pojma nemaju sta i u koga gledaju, ali ima se - moze se.
Umesto ja da sam tamo (nisam imala lovu za karte), tamo sede te i takve individue koje ne verujem da znaju osnovna pravila.
Jedna plavusa npr. koja je zauzela prvi red na istocnoj strani stalno se presvlacila... uzas jedan!
Verujem da ce Ljodra igrati sigurno, a za nas Troicki.
To sam i napisala juce na jednom sajtu ili ovde, vise ne znam...
Ajmo za Salataru. Nasu prvu i nadam se ne jedinu!
 

Back
Top