Danas nam je divan dan.....

Pa bas drugarski izgledaju...:mrgreen:

Aha,narocito dosledni Aca :rotf: Vidi ga kaki je profesionalac ljubi ga majka.Cestita neprijatelju pre nego sto iznidje pred kamere da ga biraci vide kako pljuje po istom.
U stvari radikali sad ocajnicki pokusavaju da se opravdaju pred biracima koji su se kanda malo smorili i ne nasedaju vise na price o nepravdi.Mnogi komentari zvuce kao :"ebote,dokle cete biti drugi,daj ucinite nesto!"
Al slaba vajda,vreme ih je pregazilo.....
 
Mladenovic je vidjen na ogradi brankovog mosta, pogleda uronjenog u reku:cry:
Nadamo se da mu nece neka glupost pasti na pamet....:think:

Vucic je poslednji put vidjen , na klupi ispred gradske skupstine, kako place kao malo dete, i gadja kamenicama golubove.......oni koji se razumeju , kazu da je odlepio , ali skroz:hahaha:
 
10381346248aaab553e5b85qj2.jpg

- Јел могу да ти будем чистачица канцеларије?
- Pazi, može ali 10% je moje...
 
Izbor za gradonačelnika su radikali videli kao važnu priliku da još malo popljuju po njima nedostižnoj "legalno izabranoj vlasti". Iskoristili su priliku svi, od Vučića i radikala, preko DSS-ovaca, zaboravljenog Bakareca ("Krkobabića ima kao Topalovića") i sluđenog Mladenovića ("Mandat ste započeli lažima"). Posle repertoara psovki, kletvi i uvreda, nesuđeni "vladari Beograda" su napustili sednicu i otišli na sahranu Ranka Panića koji je pao kao žrtva njihovog mitinga. Dokazujući da su im sitni politički poeni važniji od funkcionisanja države i grada, "narodnjaci" su prepustili salu ostalima koji su izglasali Đilasa za novog gradonačelnika. Zamenik mu je Krkobabićev burazer, a gradsko veće čine predstavnici DS, g17, SPS-PUPS i LDP.

Bio, video i napisao JA. Preuzeto od mene, zato u tekstu seirim. Ne zamerite.
 

Back
Top