Dan sećanja na genocid u Srebrenici

Molim sve koji su procitali moj post da mi daju reputaciju i da se ne prave ludi. Ja sam iznela sta sam videla svojim ocima u Srebrenici tog dana, a ponovo su istini zatvorena usta. Jasno je kao dan da tu nema genocida. Jesu li odvojeni muskarci od zena? Jesu, znaci niko nije hteo da istrebi taj narod, nema etnickog ciscenja, nema genocida. Dalje, Alijina vojska je docekivala po sumama te nesrecnike, koji su me molili za pomoc i ubijali ih. Vidite da svaki cas iskopaju neku novu grobnicu. Secam se da je bilo super vreme, a tada sam bila u vezi sa jednim tipom Zan- Polom, on je bio mnogo sladak. Bio je iz Holandije, ali je imao kao neko francusko poreklo. Imali smo bazen i suncali smo se, a one muslimanke, onako napucane u one dimije, ne znam kako im nije bilo vruce. Mogu da kazem da su mi nastupi bili poseceni u fullu, svi su dolazili i muslimani i hriscani i plavi slemovi. Bas sam se super povela u Srebrenici, volela bih da se ponovi jos koji put po Federaciji. Oni znaju da naprave takav stimung.
 
Molim sve koji su procitali moj post da mi daju reputaciju i da se ne prave ludi. Ja sam iznela sta sam videla svojim ocima u Srebrenici tog dana, a ponovo su istini zatvorena usta. Jasno je kao dan da tu nema genocida. Jesu li odvojeni muskarci od zena? Jesu, znaci niko nije hteo da istrebi taj narod, nema etnickog ciscenja, nema genocida. Dalje, Alijina vojska je docekivala po sumama te nesrecnike, koji su me molili za pomoc i ubijali ih. Vidite da svaki cas iskopaju neku novu grobnicu. Secam se da je bilo super vreme, a tada sam bila u vezi sa jednim tipom Zan- Polom, on je bio mnogo sladak. Bio je iz Holandije, ali je imao kao neko francusko poreklo. Imali smo bazen i suncali smo se, a one muslimanke, onako napucane u one dimije, ne znam kako im nije bilo vruce. Mogu da kazem da su mi nastupi bili poseceni u fullu, svi su dolazili i muslimani i hriscani i plavi slemovi. Bas sam se super povela u Srebrenici, volela bih da se ponovi jos koji put po Federaciji. Oni znaju da naprave takav stimung.

Spremna sam i da svedocim u Hagu kako je bilo.
 
NVO traže Dan sećanja na genocid u Srebrenici


BEOGRAD - Više nevladinih organizacija zatražilo je u utorak od predsednika Srbije Borisa Tadića da 11. jul bude proglašen Danom sećanja na genocid u Srebrenici.

"Zahtevamo da podržite zahtev da se 11. jul i u Srbiji prihvati i obeležava kao Dan sećanja na genocid u Srebrenici i odavanja pošte njegovim žrtvama", navodi se u pismu Tadiću koje je pročitao predstavnik Komiteta pravnika za ljudska prava Milan Antonijević.

Dodao je da presuda Medjunarodnog suda pravde obavezuje Srbiju da se jasno distancira od ratnih zločina.

U pismu se podseća da je Evropski parlament 15. januara 2009. godine usvojio rezoluciju o proglašenju 11. jula Danom sećanja na genocid u Srebrenici i ističe da je time, sa obzirom na izraženu političku volju gradjanki i gradjana da Srbija postane deo EU, to postala i obaveza vlasti u Srbiji.

http://www.beta.rs/default.asp?m=Vesti dana,ves&j=sr&h=Home,sr&prikaz=2151052

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Још треба да им направе исламски центар у Београду
 
Molim sve koji su procitali moj post da mi daju reputaciju i da se ne prave ludi. Ja sam iznela sta sam videla svojim ocima u Srebrenici tog dana, a ponovo su istini zatvorena usta. Jasno je kao dan da tu nema genocida. Jesu li odvojeni muskarci od zena? Jesu, znaci niko nije hteo da istrebi taj narod, nema etnickog ciscenja, nema genocida. Dalje, Alijina vojska je docekivala po sumama te nesrecnike, koji su me molili za pomoc i ubijali ih. Vidite da svaki cas iskopaju neku novu grobnicu. Secam se da je bilo super vreme, a tada sam bila u vezi sa jednim tipom Zan- Polom, on je bio mnogo sladak. Bio je iz Holandije, ali je imao kao neko francusko poreklo. Imali smo bazen i suncali smo se, a one muslimanke, onako napucane u one dimije, ne znam kako im nije bilo vruce. Mogu da kazem da su mi nastupi bili poseceni u fullu, svi su dolazili i muslimani i hriscani i plavi slemovi. Bas sam se super povela u Srebrenici, volela bih da se ponovi jos koji put po Federaciji. Oni znaju da naprave takav stimung.
federationo.jpg

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top