Daljina...

Tinar:
*Lenja_Pita*:
Eeee..
Kao 1. ja bih razmislila da li bih dala te pare posto trenutno stedim pare i treba mi svaki dinar, ali i da ne stedim ne znam odakle bih dobila 1000 dinara...
Valjda i toj devojci predstavlja zadovoljstvo da vidi svog decka (u ovom slucaju mladjani Dkole) tako da mislim da bi bilo lepo da podele troskove (500 ona, 500 on). Gotova prica! U svakom slucaju, imate bicikl, kao sto rece Alexandra9, pa lepo sednes i eto te tamo za sat (vise ili manje ne znam, posto sam zadnji put sela na bicikl pre godinu dana i nemam ideju koliko je brz) :D :D :D
A i mogli bi da ostanete posle skole :P ...
A i mozete da protegnete noge, nemate valjda 101 godinu :shock: ?!
Alo, jer ti znash koliko je 30 km?? Ici biciklom i nije loshe, ali posle bi mozda morao po mraku da se vraca... Sigurno postoji neki bas ili neshto... Ja nikad ne bih mogla imati vezu na daljinu. Ja sam na takvim stvarima bezosecajna. Ti gledam svoje dupe. :lol:

Bez ikakvog laganja-kad sam imala 9 godina prepešačila sam pola planine i to je bilo 40km, draga moja...
Pa znaš na šta sam mislila-pola puta pređe ona, pola on, i eto ih svako po 15km i lepo se ljudi sretnu na pola puta. Ponesu sendviče, sok i naprave piknik.
Kreativna sam ja.
 
*Lenja_Pita*:
Tinar:
*Lenja_Pita*:
Eeee..
Kao 1. ja bih razmislila da li bih dala te pare posto trenutno stedim pare i treba mi svaki dinar, ali i da ne stedim ne znam odakle bih dobila 1000 dinara...
Valjda i toj devojci predstavlja zadovoljstvo da vidi svog decka (u ovom slucaju mladjani Dkole) tako da mislim da bi bilo lepo da podele troskove (500 ona, 500 on). Gotova prica! U svakom slucaju, imate bicikl, kao sto rece Alexandra9, pa lepo sednes i eto te tamo za sat (vise ili manje ne znam, posto sam zadnji put sela na bicikl pre godinu dana i nemam ideju koliko je brz) :D :D :D
A i mogli bi da ostanete posle skole :P ...
A i mozete da protegnete noge, nemate valjda 101 godinu :shock: ?!
Alo, jer ti znash koliko je 30 km?? Ici biciklom i nije loshe, ali posle bi mozda morao po mraku da se vraca... Sigurno postoji neki bas ili neshto... Ja nikad ne bih mogla imati vezu na daljinu. Ja sam na takvim stvarima bezosecajna. Ti gledam svoje dupe. :lol:

Bez ikakvog laganja-kad sam imala 9 godina prepešačila sam pola planine i to je bilo 40km, draga moja...
Pa znaš na šta sam mislila-pola puta pređe ona, pola on, i eto ih svako po 15km i lepo se ljudi sretnu na pola puta. Ponesu sendviče, sok i naprave piknik.
Kreativna sam ja.
Pa ja kazem kao da je njima tesko u tim godinama malo da prepesace...(tabanica fijaker) :lol:
 
*Lenja_Pita*:
Tinar:
*Lenja_Pita*:
Eeee..
Kao 1. ja bih razmislila da li bih dala te pare posto trenutno stedim pare i treba mi svaki dinar, ali i da ne stedim ne znam odakle bih dobila 1000 dinara...
Valjda i toj devojci predstavlja zadovoljstvo da vidi svog decka (u ovom slucaju mladjani Dkole) tako da mislim da bi bilo lepo da podele troskove (500 ona, 500 on). Gotova prica! U svakom slucaju, imate bicikl, kao sto rece Alexandra9, pa lepo sednes i eto te tamo za sat (vise ili manje ne znam, posto sam zadnji put sela na bicikl pre godinu dana i nemam ideju koliko je brz) :D :D :D
A i mogli bi da ostanete posle skole :P ...
A i mozete da protegnete noge, nemate valjda 101 godinu :shock: ?!
Alo, jer ti znash koliko je 30 km?? Ici biciklom i nije loshe, ali posle bi mozda morao po mraku da se vraca... Sigurno postoji neki bas ili neshto... Ja nikad ne bih mogla imati vezu na daljinu. Ja sam na takvim stvarima bezosecajna. Ti gledam svoje dupe. :lol:

Bez ikakvog laganja-kad sam imala 9 godina prepešačila sam pola planine i to je bilo 40km, draga moja...
Pa znaš na šta sam mislila-pola puta pređe ona, pola on, i eto ih svako po 15km i lepo se ljudi sretnu na pola puta. Ponesu sendviče, sok i naprave piknik.
Kreativna sam ja.
Dobro ako cemo tako, ja sam iskijala milion kilometara. Mislim gluposti... Dechko hoce da se vidi sa devojko i ne bi prelazio 30 km peshaka (valjda).
 
xa,xa...e, super je ovo, dati vam temu, i pustiti da se prepucavate...dakle, da objasnim neke stvari...fali mi jos 3 meseca do polaganja, znaci nisam punoletan josh (3 meseca, da ne bude zabune), tako da od kola nema nista...ona ide u skolu ide school bus-om, koji LOGICNO ne vozi nocu u 1 sat...kontajte...sta je bila sledeca varijanta...da, ovo za bajs...kontaj, ovo nije ni blizu beograda, prilicna je vukoje8ina, megistrala, subota vece, oduvao bi me neki pijani kreten sa bicikla...a opet, da vozim dva sata ( jer toliko treba ) tesko...a ovo o pesacenju necu ni da komentarisem...iiii ovo da podelimo troskove...zar bi ti mogao predloziti nekoj devojci to? ajd daj mi 5oo kinti...tesko, ali najrealnije moguce....

ok, zakljucak, nisam ocekivao ovoliki odziv na temi, ali mislio sam da ce jos nekome biti zanimljivo...nemojte vise lupati glave, dovoljno je zaista...thanx...
 
Ako ti je ravan put, 1:15h bikom u vr' glave. Jes' da posle nece biti nikakvog sexa, al' boze moj: all we need is love, jel tako...
Nego vidi ti kakvo je stanje sa murijom na tom potezu, pa ako ih nema yebesh vozacku, sedi u kola i teraj. I ugradi plin :P
 
Endzi:
Posto tvrdis da ti je to "najbolja veza" u zivot,mislim d vredi i mnogo vise od 1000 dindzi! Sta ja da kazem sto frajera nisam videla mesec dana jer smo trenutno na razdaljini od 1200km.?

moze da vredi, ali ipak koliko nas ima toliko da daje svakog vikenda samo za put, +pice, i jos nesto van te subote.
 

Back
Top