dali je moguce da zavolite nekog preko interneta?!

Sad bas pricam i na private-u, takve stvari se obicno desavaju, onda kada ih ni najmanje ne trazis, niti ocekujes...
Pojavi se neka zanimljiva osoba, mislis samo jedna od interesantnih sagovornika za ubijanje vremena i/ili zabavu... Krene prica, jedan dan, drugi, treci, peti, deseti... Ta osoba ne da ti nije dosadila, nego ti postaje sve zanimljivija...
Onda shvatis da zapravo zbog te osobe i ides na chat (forum ili vec gdje) i da ti strasno nedostaje ako je nema...
Vremenom to vec postaje ustaljena sema, kad oboje dolazite na net, izolujete se od drugih ljudi da vam ne smetaju...
Sve vise se upoznajete, sve vise nedostajete jedno drugom, sve vise se zelite...
Zaljubljenost, ma daj, to nije moguce na netu, kazete sebi, a ovamo prolaze mjeseci, mozda i godine, a vas dvoje se i dalje zelite...
Takvo stanje ne moze vjecno da traje - ili cete se najzad uzivo sresti i provjeriti sta je od svega istina, a sta iluzija, ili cete prekinuti kontakt na netu, jer ce ta medjusobna zelja sve unistiti...
 
Gazdarica:
Princeza:
Eh... secam se ja.... :?
bese letos... :(
i eto... nema vise... :cry:
Ali ko zna sto je to dobro! :wink:
Hehe, sjecam se i ja...
A slatki ste bili... :D
E bas smo bili ok. Sto kazu bilo je lepo dok je trajalo, ali mogu da se pohvalim da smo od tadasnja 4 para najduze ostali zajedno. Blondi i Inco su vec van konkurencije!
 
looodica:
E da nije teshko zavoleti jednu osobu sa neta ali mnogo je teze da je prebolish josh ako ti je ta osoba postala mnogo draga i da ti mnogo nedostaje :cry:
Neki ljudi nikako da shvate...
Tebi nedostaje predstava osobe koja je tebi bila potrebna u tom trenutku...Vrlo je lako davati neznost preko interneta, koja nikako ne moze da bude skroz iskrena. Chatovanje i flertovanje preko neta je neverovatno sebicna stvar, svako uzima za sebe ono sto mu je potrebno. Posle se naviknes na tu neznost, koja kad se izgubi nedostaje kao da je prava... A vrlo lako se gubi...
Lako je zaljubiti se u svoju predstavu, ideal...
 
Princeza:
Gazdarica:
Princeza:
Eh... secam se ja.... :?
bese letos... :(
i eto... nema vise... :cry:
Ali ko zna sto je to dobro! :wink:
Hehe, sjecam se i ja...
A slatki ste bili... :D
E bas smo bili ok. Sto kazu bilo je lepo dok je trajalo, ali mogu da se pohvalim da smo od tadasnja 4 para najduze ostali zajedno. Blondi i Inco su vec van konkurencije!
Uh, majku mu, ko je cetvrti par, ne mogu da se sjetim... :roll:
P i S, L i G, P i L (sve po redoslijedu, zesnko pa musko) i ko jos...?
Dobro, znam za B i Z, ali oni su van konkurencije...
Ili mislis na B i R...? :lol:
A Inco i blondi su kasnije dosli i da kucnem u drvo, trenutno su najtrajniji par na forumu...
Mada, i meni vec tece fin staz... :D
 
Ma naravno da je moguce. Ali i na NET-u kao i RL nikad ne znas sta ce od toga da ispadne...U svakom slucaju je lepo dok traje :lol:, pa makar samo na "papiru", osecanja su ipak osecanja...U krajnjoj liniji ne govorim samo o zaljubljivanju, tu postoji mogucnost da se "sretnes" sa jako interesantnim likovima, koji mogu da postanu izuzetno dragi, i mozda bas zato sto se ne vidite (bar u pocetku) brze upoznas neciju licnost i cak jako brzo mozes da se zblizis sa nekim (ponekad mnogo brze negu u RL)...U svakom slucaju...DA :lol:
 
upoznala sam Spanca u Londonu, i nista, ni varnica... i onda smo se dopisivali besomucno mesec dana.. imao je gomilu problema s tadasnjom ribom, a ja sam ostavila svog decka, i tako mic po mic, od jednog maila na 3 dana, presli smo na 3 na dan (jos davne 1998). na kraju posle tri meseca, zapalim za Madrid i bilo je sjajno! nije imalo neku buducnost, ali je bilo odlicno za to kratko vreme...
 
Gazdarica:
Nda, i sliku tvoju ljubim, svaki dan u svom profilu... :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: ... eh, moracu da napravim Mr. Green-a kako se cereka :mrgreen:

Gazdarica:
Uh, majku mu, ko je cetvrti par, ne mogu da se sjetim... :roll:
P i S, L i G, P i L (sve po redoslijedu, zesnko pa musko) i ko jos...?
Dobro, znam za B i Z, ali oni su van konkurencije...
Ili mislis na B i R...? :lol:
A Inco i blondi su kasnije dosli i da kucnem u drvo, trenutno su najtrajniji par na forumu...
Mada, i meni vec tece fin staz... :D

Od golupcica, moze da bude B i R, a moze vala i K i T. ;)

A sto se staza tice... da mi doguramo do penzije, pa posle cemo videti ;)
 
Gazdarica:
Uh, majku mu, ko je cetvrti par, ne mogu da se sjetim... :roll:
P i S, L i G, P i L (sve po redoslijedu, zesnko pa musko) i ko jos...?
Dobro, znam za B i Z, ali oni su van konkurencije...
Ili mislis na B i R...? :lol:
A Inco i blondi su kasnije dosli i da kucnem u drvo, trenutno su najtrajniji par na forumu...
Mada, i meni vec tece fin staz... :D
Bilo je i B i R ali ne znam da li to nazvati vezom ili kombinacijom.
Tu su onda J i D. Ali oni su bili noviji par.
A B i I ... da ih posluzi ljubav i sreca sledecih 100 godina...
 
DedaMraz:
iluzionista:
Prema mom iskustvu ne moze... To je jedan od razloga sto me duze vreme necete videti... Pozdravljam vas... Pogotovo one koji su imali zlokobne komentare na moj racun. Ustvari, zao mi je takvih tipova, morace naci drugu zrtvu...

Eh, devojke, bas znate da nas ubijete u pojam... :shock:

Vrati se siroce. Necemo te vise zvati siroce

Mozesh da nas bodesh viljushkom u debelo meso...
 

Back
Top