Dali incidente sa Hrvatima treba nastaviti?

VeseliPlamichak:
dalibor4:
samo malo ti si najobiciniji primitivac ako je tebi do picnjave!vjerujem da nemoras zbog toga dolazit u hr. to mozes i u srbiji!ali vjerujem da ljudi tu imaju mozga pa te izbjegavaju
Slusaj prijatelju iz raspale vase...prva stvar cetnici i ustase nisu isto i mozes da mrzis cetnike samo zato sto su Srbi ,kao i Drazu Mihajlovica koga je 1957. odlikovao predsednik raspale USA,Hari Truman,jer je spasao 500 americkih pilota.Medjutim nisu to objavili javno nego tek sada,da se ovde ne bi zamerili copavom zagorcu tada. Draza nema veze sa vama i citaj malo dalje od karikature od vase istorije. Ante Pavelic...jeste,blagosiljao papa ndh...ali budimo realni :shock: ,proglasen od strane SVIH saveznika za neprijatelja.Toliko o objektivnosti,da ne bih spominjao sta je ante radio Srbima i gde i zasto, a sta Draza hrvatima i gde i zasto...
Idemo dalje...Sta tebe ili bilo kog hrvata vredja bre ej? To sto niste Srbi? Boli me **** sta ces da nosis i gde,ti si hrvat,vekovni kompleks koji navija za po_rno dinamo,ili bilo koji vas klub,i uvek si dobrodosao na nasim stadionima :twisted: :twisted:

vidis kako je covek sve lepo objasnio...mislim ako ima neko nesto da doda,ali ja mislim da je to bilo onako iskreno iz srca,cetnicki... :D :D :D

E TAKO SE TO RADI :D :D :D
 
dalibor4:
ovako da ti kazem,nevolim ja ni "svoga" antu pavelica,ali nepucam ni od ljubavi prema "vasem" drazi!jer su u mojoj obitelji nestajali ljudi i zbog jedog i drugog!a sada ti racunaj!sta ce biti?jos ce po tvojoj logici i Slobodan Milošević postat narodni heroj,neznam ja da sam na tvom mjestu nebi o tome prico!
Alo,ko spominje Milosevica?Ovde se govori o simbolima i VREDJANJU necijim simbolima i imenima.Sta koga pogadja i zasto..to sam ti objasnio,pameti moja... Koliko sam shvatio ti imas problem sa tim i bilo bi ti gotivnije da se ni sa jedne ni sa druge strane nema takvih obelezja.Zao mi je tvoje porodice,ako je toliko n*j*bala,ali nemoj ocekivati jugoslovenstvo,postovanje,toleranciju.Ja celu vasu naciju ne postujem i uvek cu to javno da kazem iz milion i jednog razloga.Trenutno mi je najbolji nacin za to kroz utakmice i sport.Da li ti mislis da bi skidanje simbola sa srpske strane, ublazilo mrznju hrvatskih navijaca? Ili si mnogo naivan i mlad ili nam prodajes m*da za bubrege. Stoga ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA
HRVATI,JEL NAS CUJETE...
 
VeseliPlamichak:
dalibor4:
ovako da ti kazem,nevolim ja ni "svoga" antu pavelica,ali nepucam ni od ljubavi prema "vasem" drazi!jer su u mojoj obitelji nestajali ljudi i zbog jedog i drugog!a sada ti racunaj!sta ce biti?jos ce po tvojoj logici i Slobodan Milošević postat narodni heroj,neznam ja da sam na tvom mjestu nebi o tome prico!
Alo,ko spominje Milosevica?Ovde se govori o simbolima i VREDJANJU necijim simbolima i imenima.Sta koga pogadja i zasto..to sam ti objasnio,pameti moja... Koliko sam shvatio ti imas problem sa tim i bilo bi ti gotivnije da se ni sa jedne ni sa druge strane nema takvih obelezja.Zao mi je tvoje porodice,ako je toliko n*j*bala,ali nemoj ocekivati jugoslovenstvo,postovanje,toleranciju.Ja celu vasu naciju ne postujem i uvek cu to javno da kazem iz milion i jednog razloga.Trenutno mi je najbolji nacin za to kroz utakmice i sport.Da li ti mislis da bi skidanje simbola sa srpske strane, ublazilo mrznju hrvatskih navijaca? Ili si mnogo naivan i mlad ili nam prodajes m*da za bubrege. Stoga ZVEZDA SRBIJA NIKAD JUGOSLAVIJA
HRVATI,JEL NAS CUJETE...
Tako Je Brate. VOJVODA POP MOMCILO DJUJIC (Najveci SRBIN)
 

Back
Top