Dacia Sandero

Ne za EU ne ..To mozda u Africi ..posle leta 2016 u C se vise ne ugrađuje..a evo I dokaza ..
Screenshot_20231005_121329_Chrome.jpg
 
Koji lopovi to ne sme da košta više od 7-8 hiljada evra
10.000 sa ful opremom realno, da ima kamere, grejace retrovizora i sedista, multimediju, sve na dugme...
Ali drugi toliko divljaju sa cenama da me i ne cudi. Pazi kad je novi golf 30.000 eur? Pa da li je to normalno? Za te pare kupis E klasu Mecku staru 5-6 godina.
 
Prvi neugodniji problem s mojim rumunjsko marokanskom bolidom. U pon pojavila se poruka na malim displayu " ograničen rad turbine", pojavila se i žuta lampica upozorenja, motor je malo reći vidno oslabio, gas do poda, automobil se jedva kotrlja. Dokotrlja sam se do autobusne stanice, tu ga pustio da radi minut i ugasio. Nakon po mi ute upali ga I nije se pojavila ponovno lampica. Krenuo sam normalno i stigao doma normalno(100km). Jučer sam ga dovezao u ovlašteni s time da se u međuvremenu nije ponovno pojavio problem. Nakon tri ure na dijagnostici oni meni kažu da je uočena greška sagorijevanja u drugom cilindru na 16200km, a automobil sad ima 24900km. Pitam ja njih pa što je to bilo u ponedjeljak, po njima nista :think: :hahaha: Tu gresku su pripasali lošoj kvaliteti plina, ali neće se greška manefistirati nakon po godine:eek:
 

Back
Top