Dacia Sandero

Izgleda da je moj rumunjsko marokanski bolid pod francuskim patranatom izgubio antifriz. Nije se ništa dogodilo niti se pali kakva lampica, ali antifriz je sad na minimum ili čak malo ispod minimuma?!? Sutra idem u ovlašteni, nažalost našao sam na neku neke tekstove o problemima s antifrizom. Sad sam na 27000km.
 
U servisu kažu da je to sve normalno :think: tj da nivo antifriza u posudi zna varirati zbog pritiska i da se to ne gleda na ladni motor nego poslije vožnje. Takodjer da kad gledam na ladnu mašinu da odvrnem čep pa da onda gledam nivo antifriza. I zaista kad smo gledali bilo je tada iznad minimuma:think:
 
Eto i to se dogodilo, netko mi je nečim povukao crtu preko desne strane automobila. Što je ljudski jad i ljubomora, ne mogu podnijeti da netko kupi jednu Daciu a kamoli nešto drugo :roll:
Ako ogrebotina nije puno duboka moze da se izvoskira i ispolira, a ako je dublja do metala onda bi trebalo nabaviti marker u boji po kodu pa lagano popuniti, pa najfinijom smirgom proci taj deo i izvoskirati....obicno debili to rade kljucevima, evo kod mene na Pezo ali kod prethodnog vlasnika je to bilo na levoj strani se vidi namerni trag na leva vrata i to tako stoji i dan danas, briga me i ovako imam u planu da ga ofarbam skroz jednog dana.
 
Eto i to se dogodilo, netko mi je nečim povukao crtu preko desne strane automobila. Što je ljudski jad i ljubomora, ne mogu podnijeti da netko kupi jednu Daciu a kamoli nešto drugo :roll:
Sledeći put gledaj kako i gde parkiraš tu blizu mene su u susednoj ulici bili svi nabijeni na samo stepenište ulaza od zgrada. Uredno su svi bili išarani ključevima po haubi. Tačno vidiš ko je nov :lol:
 

Back
Top