Da vas pitam nešto

Kao što sam i rekao, izjava je odvratna, neprimerena i ružna, ali isto tako suštinski svako od nas zna osobu koja je beskorisna masa. Ja znam jednu devojku od 30 godina, ne radi nigde, nema nikoga, po kući se razvlači na roditeljskoj grbači, spava do 12 i duže, bukvalno beskorisna masa.
Ali nikog ne ugrožava i možda se to promeni možda prolazi kroz krizu. Ti tu curu znaš površno. Svaka osoba vredi nešto ili nekom,ako ništa stvorio je neko.
Imaš pravo na lično dostojanstvo, sve je ok, način razgovora je bitan i govori o ljudima, ali je činjenica da ima beskorisnih masu.
Pa, relativno ti je to moj Ajnštajne
 
nemoj okretati sada temu , sama si pitala

"iznervirala sam se na jednoj temi

kad muškarac za jednu ženu kaže ---------> nije vise ni za K
šta on tačno misli sa tom izjavom..."

Sa naglaskom na jednu i obično implicira da je ta osoba izgubila svoju vrednost ili privlačnost u očima muškarca koji je izrekao tu izjavu. To može biti zbog različitih razloga, kao što su karakterne osobine, postupci ili promene u odnosu. Dakle, muškarac koji izgovara ovu izjavu sugeriše da ta određena osoba više nije privlačna ili vredna njegove pažnje ili interesovanja. Ovo nije specifično povezano s polom ili seksualnom orijentacijom, već se odnosi na percepciju vrednosti ili atraktivnosti osobe u datom kontekstu
Mozda se odnosilo bas na tu osobu koja otvara teme i pljuje muskarce,ostale zene su divne,nijedan muskarac ovde nije otvarao slicne teme za pljuvanje zena,msm ne mora dovoljno sto im se ovakve obiju o glavu i pokazu sta zasluzuju
 
iznervirala sam se na jednoj temi

kad muškarac za jednu ženu kaže ---------> nije vise ni za K
šta on tačno misli sa tom izjavom?

kako muškarac može da kaže za suprotni pol da je bezvredan?


Сложено питање (лат. Plurium interrogationum - бројна питања) је логичка грешка у којој се у питању налази лажна или недоказана претпоставка, а на питање се тражи једноставан и директан одговор који имплицитно подразумева и прихватање те претпоставке. Особа којој је упућено питање мора да прихвати претпоставку из питања ако хоће директно да одговори, јер сваки директан одговор аутомански значи да је претпоставка прихваћена као истина. Ова логичка грешка се такође назива и напуњено питање, јер је питање заиста напуњено лажним или недоказаним претпоставкама и зато се на њега не може директно одговорити.

Сложено питање је врло провокативно и као такво често уништава рационалну расправу која се води, јер се када се постави саговорник често видљиво узнемири. Једини начин да се одговори на питање је да се прво упрости растављањем на више једноставних питања, таквих да негативан одговор блокира даља питања.

U tvom slucaju nije pretpostavka vec promena znacenja pitanja gde se upucuje da ako jedan muskarac kaze jednoj zeni- iz boga pitaj kog razloga da nije vise ni za k, to pitanje ima pretpostavku i predlog da bilo koji muskarac ne sme da se usudi to da kaze bilo kojoj zeni, jer time vredja ceo zenski pol. Tako to slozeno pitanje ima u sebi pretpostavku sovinizma gde ga nema i onaj ko odgovori na to pitanje, potvrdjuje tu laznu premisu.

 
nemoj okretati sada temu , sama si pitala

"iznervirala sam se na jednoj temi

kad muškarac za jednu ženu kaže ---------> nije vise ni za K
šta on tačno misli sa tom izjavom..."

Sa naglaskom na jednu i obično implicira da je ta osoba izgubila svoju vrednost ili privlačnost u očima muškarca koji je izrekao tu izjavu. To može biti zbog različitih razloga, kao što su karakterne osobine, postupci ili promene u odnosu. Dakle, muškarac koji izgovara ovu izjavu sugeriše da ta određena osoba više nije privlačna ili vredna njegove pažnje ili interesovanja. Ovo nije specifično povezano s polom ili seksualnom orijentacijom, već se odnosi na percepciju vrednosti ili atraktivnosti osobe u datom kontekstu


pa sinoć je on to rekao za jednu osobu iako treba priznati ako muškarac to moze da napiše na forumu upućeno jednoj ženi, šta onda tek može da iskazuje van foruma!?

Onda se sinoć grupa muškaraca urotila ovde i izložila svoje pravo lice, sve u svemu nemam vas više sta pitati svoja pitanja postavljam negde drugo

🙅‍♀️
 
pa sinoć je on to rekao za jednu osobu iako treba priznati ako muškarac to moze da napiše na forumu upućeno jednoj ženi, šta onda tek može da iskazuje van foruma!?

Onda se sinoć grupa muškaraca urotila ovde i izložila svoje pravo lice, sve u svemu nemam vas više sta pitati svoja pitanja postavljam negde drugo

🙅‍♀️
Možeš na kongresu balkanskih feministkunja,dobićeš i aplauz...😂😂😂
Srećan ti 10. Mart...😂
 
....ako muškarac to moze da napiše na forumu upućeno jednoj ženi,....

pa sinoć je on to rekao za jednu osobu iako treba priznati ako muškarac to moze da napiše na forumu upućeno jednoj ženi, šta onda tek može da iskazuje van foruma!?

Onda se sinoć grupa muškaraca urotila ovde i izložila svoje pravo lice, sve u svemu nemam vas više sta pitati svoja pitanja postavljam negde drugo

🙅‍♀️

Hm...Internet forumi često pružaju platformu za anonimno izražavanje mišljenja, što ponekad može rezultirati ekstremnim ili neosnovanim komentarima i isto tako anonimnost može osloboditi ljude da izraze svoje stavove bez straha od posledica ili osude. Međutim, cenjena Gospodjetino ,ne treba generalizovati ponašanje pojedinaca na forumima i pretpostavljati da će se isti ton koristiti i van njih. Svako je jedinstvena osoba sa svojim vrednostima i načinom komunikacije i opet kazem ne bi trebalo automatski donositi zaključke o nečijem karakteru ili ponašanju iz jednog ili vise anonimnih komentara na forumu, posebno imajući u vidu da su forumi često mesto gde ljudi izražavaju svoje mišljenje bez prethodne analize ili refleksije...
 
Hm...Internet forumi često pružaju platformu za anonimno izražavanje mišljenja, što ponekad može rezultirati ekstremnim ili neosnovanim komentarima i isto tako anonimnost može osloboditi ljude da izraze svoje stavove bez straha od posledica ili osude. Međutim, cenjena Gospodjetino ,ne treba generalizovati ponašanje pojedinaca na forumima i pretpostavljati da će se isti ton koristiti i van njih. Svako je jedinstvena osoba sa svojim vrednostima i načinom komunikacije i opet kazem ne bi trebalo automatski donositi zaključke o nečijem karakteru ili ponašanju iz jednog ili vise anonimnih komentara na forumu, posebno imajući u vidu da su forumi često mesto gde ljudi izražavaju svoje mišljenje bez prethodne analize ili refleksije...
Ali to nije u redu

Ako nam forum nudi mogućnost da slobodno iznesemo svoje mišljenje, mi ne patimo od podvojenosti ličnosti, što znači da se ovde ne treba tako ponašati!

Pitanje nije generalizacija i stoga se ne odnosi na sve muškarce jer je eksplicitno navedeno --------> muškarac to kaže za jednu ženu

forum treba da služi za razmenu mišljenja svako pitanje je zapravo dobrodošlo i ne treba ga osuđivati samo zato što se nekim tipovima nije dopalo
pitanje je u skladu sa pravilnikom i nije neophodno da je u skladu sa mozgom muškaraca kojima se pitanje nije dopalo!
 
Ali to nije u redu

Ako nam forum nudi mogućnost da slobodno iznesemo svoje mišljenje, mi ne patimo od podvojenosti ličnosti, što znači da se ovde ne treba tako ponašati!

Pitanje nije generalizacija i stoga se ne odnosi na sve muškarce jer je eksplicitno navedeno --------> muškarac to kaže za jednu ženu

forum treba da služi za razmenu mišljenja svako pitanje je zapravo dobrodošlo i ne treba ga osuđivati samo zato što se nekim tipovima nije dopalo
pitanje je u skladu sa pravilnikom i nije neophodno da je u skladu sa mozgom muškaraca kojima se pitanje nije dopalo!
Ja se zovem Sinisa ...drago mi je :).
 
Ali nikog ne ugrožava i možda se to promeni možda prolazi kroz krizu. Ti tu curu znaš površno. Svaka osoba vredi nešto ili nekom,ako ništa stvorio je neko.

Pa, relativno ti je to moj Ajnštajne
Pa, nije ni rečeno da je trajno svima ikad beskorisna, ali da se ne lažemo u ovom momentu doslovno nikakve koristi nema niko od nje, čak ni ona sama... Opet kažem, jako je ružno, nepotrebno i sve ostalo, ali isto tako to ne znači da zaista nema beskorisnih ljudi na ovom svetu, znam ih i lično.

I jedno je vredeti nekome, a drugo biti koristan :D
 
I jedno je vredeti nekome, a drugo biti koristan :D
E ovo je dobra poenta.
Hvala, korisni Araone🧡🙂
Bez zezanja, slušala sam Vladana Bearu poznatog ns profesora i psihoterapeuta i bukvalno čovek kaže kako je važno svoje uloge ispunjavati revnosno, ne očekujući neku posebnu nagradu za to i da su zapravo zadovoljstvo i sreća kolateralna dobit napora koji ulažemo da budemo korisni bližnjima i svetu u celini koliko je moguće.
Osvrnuo se na trend traženja sreće i prijatnosti bez ulaganja ličnih resursa koje imamo na raspolaganju.
(ovo je prepričano a može da se nađe na yt kratko a efektno, inače vrlo vrlo koristan video)
 
E ovo je dobra poenta.
Hvala, korisni Araone🧡🙂
Bez zezanja, slušala sam Vladana Bearu poznatog ns profesora i psihoterapeuta i bukvalno čovek kaže kako je važno svoje uloge ispunjavati revnosno, ne očekujući neku posebnu nagradu za to i da su zapravo zadovoljstvo i sreća kolateralna dobit napora koji ulažemo da budemo korisni bližnjima i svetu u celini koliko je moguće.
Osvrnuo se na trend traženja sreće i prijatnosti bez ulaganja ličnih resursa koje imamo na raspolaganju.
(ovo je prepričano a može da se nađe na yt kratko a efektno, inače vrlo vrlo koristan video)

Hvala, Neoplanto :D :heart:

Upravo o ovome govorim, samo na moj način jer nisam profesor :D Suština je da čovek ili žena koji samo tako životare, leže, ne bave se bilo čim i ne doprinose ovom društvu ni na jedan način, jednostavno nisu korisni. Ako ništa drugo, izađi i pokupi smeće u parkiću, šta god uradi ali zaista znam ljude u "najboljim" godinama, koji leže po ceo dan i ne rade ništa. Mogu da se ljute koliko god hoće, ali su prosto beskorisni... Nažalost.
 

Back
Top