Da ti vidim zube

Julian_Duranona:
Ne. Sve sam podredio uspehu kod forumasica... Nadam se da ce se isplatiti u kesu. Mada, vidim da Klik nije uspeo da nabavi sponzorku... Ali ne odustajem.
sirotinjo forumska i bozhi si te$ka :D xexe

stvarno greote.. rezervisao sam karte za dispatch.. ma kada bi nenadano uletela neka finansijerka sa cool gajbom za 4 dana strogog orgijanja.. eh... to bi bilo fantasti$e
 
Pera_Zdera:
Sve to budi neki revolt i bes u tipu...ali naravno da ce pametan ako proceni da valja to da proguta zarad lepih i pozitivnih stvari koje mogu da uslede...samo ipak mi to nekako nije ok...

e pa da bi yebo mora malo da istrpish!
il lepo plati pa na masazhu, tamo sigurno ne postavljaju te zagonetke
 
klara_m:
Koliko znakova ima jermensko, a kolliko arapsko pismo? - Nemam pojma..
Koliko je koštala sirova nafta 67. godine, a koliko kalašnjikov? - hmmm.
Koliko egipatskih eksponata ima u Ermitažu? - na vrh mi je jezika...
Za koje vreme je Tomas Man napisao "Utopiju"? - da nije 24 dana?
Da li je Risan ikad bio prestonica nekog carstva? - znam da imaju centar za rehabilitaciju..
Koliki ti je konto u banci? - 15 eura
Jesam se kvalifikovao? Bar sam odgovorio pošteno bez guglanja...
 
?:
e pa da bi yebo mora malo da istrpish!
il lepo plati pa na masazhu, tamo sigurno ne postavljaju te zagonetke
Samo ti placaj sestro...verujem da drugacije ni ne mozes da dodjes do nekih stvari.
Ja platio jos nikad nisam, a i ne nameravam. :razz:
Verovatno to sve ima veze i sa fizickim izgledom...a i onome sta ti je u mozgu.
 
etotako:
Ma Peri je malo dosadno...

Takve devojke koje kombinuju samo traze razlog da te odbiju... mozda se kroz tu foru sa testovima osecaju superiornije ...
Ma da...
Mislimo sam da su ovakve teme produktivne...ali imam neki osecaj da te osobe nisu nista skontale nego i dalje praktikuju svoje testove...

Bas interesantno pitanje: Sta je porebno uraditi da bi neko batalio te svoje trestove? ...
 
jedna moja poznanica ima foru da kad joj tip pridje i pocne najnormalnije da je muva-a pritom on se njoj recimo svidi, pocne da vredja tog tipa i da ga ponizava pred svima.E ako on to jadan pregrmi i ne okrene se i ne ode, onda znaci da je taj valjan?!
 
worldoflax:
jedna moja poznanica ima foru da kad joj tip pridje i pocne najnormalnije da je muva-a pritom on se njoj recimo svidi, pocne da vredja tog tipa i da ga ponizava pred svima.E ako on to jadan pregrmi i ne okrene se i ne ode, onda znaci da je taj valjan?!
Meni zvuci kao da je bez ponosa onda. Beskicmenjak...ali mozda ona zeli bas takvog, pa takvog i trazi.
 
Pera_Zdera:
Meni zvuci kao da je bez ponosa onda. Beskicmenjak...ali mozda ona zeli bas takvog, pa takvog i trazi.


ma ona ne zna da pridje tipu i onda kad njoj neko pridje( a ona je lepa visoka plavusa) ona ne zna kako da se ponasa?!Ja mislim da je suvise detinjasta i da zato to radi a i kad joj neko kaze, Cico, nemoj.....Ona se uvredi!
 
worldoflax:
ma ona ne zna da pridje tipu i onda kad njoj neko pridje( a ona je lepa visoka plavusa) ona ne zna kako da se ponasa?!Ja mislim da je suvise detinjasta i da zato to radi a i kad joj neko kaze, Cico, nemoj.....Ona se uvredi!
Kako si je opisao deluje da nije opustena...
Pun grad takvih...
Pa nek proba jednom da pridje tipu...nek se vezba. :lol:
 
Pridje ona, posto ga prvo osmeka i tako to(inace je skorpija u hor. pa tripuje kako su joj oci posebne)ali onda umesto neke prave zavodnicke fore ona dodje i kaze mu: Sta je, macane, gledas me a takva si sisa da ne smes da mi pridjes?!(onda se on recimo nasmeje) a ona dalje kaze_hahahaha vidi kako se smejes kao neki debil, imas i odvratne zube, mora da su pokvareni kad smrde.......
Ja ne kontam kakav je to pristup tipu koji ti se svidja i ocekujes da se smuvate?!

PS: ja sam zensko.....:)
 
worldoflax:
Pridje ona, posto ga prvo osmeka i tako to(inace je skorpija u hor. pa tripuje kako su joj oci posebne)ali onda umesto neke prave zavodnicke fore ona dodje i kaze mu: Sta je, macane, gledas me a takva si sisa da ne smes da mi pridjes?!(onda se on recimo nasmeje) a ona dalje kaze_hahahaha vidi kako se smejes kao neki debil, imas i odvratne zube, mora da su pokvareni kad smrde.......
Ja ne kontam kakav je to pristup tipu koji ti se svidja i ocekujes da se smuvate?!

PS: ja sam zensko.....:)
Heeeeello! A zamisli ribi tip da tako pridje pa oduvala bi ga na jedan!
 
"E sad pitanje. Na sta ovo vama lici? Gde smo mi muski postali roba da se tako testiramo i brendujemo...Kakav osecaj u sebi misle te devojke da imaju ti tipovi kad sve to tako vide?
Ma prosto dodje coveku da kaze "os ti da se volimo il da se testiramo...sta oces ti...idi testiraj nekog drugog". Kako mogu da postavljaju testove na koje vecinom ni same ne bi prosle?
Jel smo mi muski konji? Ma sta je bre ovo? Gde se izgubila neka ljudskost? Jel su ovi testovi po vama normalni? Kako bi vi reagovali da provalite neki od tih testova?
Sve to budi neki revolt i bes u tipu...ali naravno da ce pametan ako proceni da valja to da proguta zarad lepih i pozitivnih stvari koje mogu da uslede...samo ipak mi to nekako nije ok..."

Pa ovo je veoma licemerno. Kada se ti i tvoji drugovi druzite, idete ulicom ili sedite u nekoj ne-dao-Bog organizovanoj blejacnici (tamo gde "ljudi" sede i piju nesto) kako ocenjujete devojke koje prolaze?

Naravno, tu je neizbezna skala od 1 do 10 gde ocena zavisi od sledecih kvaliteta:

1. Noge (sto duze to vise uzbudjuju muzjaka)
2. Zadnjica (sto mesnatija i lepse oblikovana to veca ocena)
3. Velicina sisa (sto vece to vise uspaljuje)
4. Lice (ako je bez sminke - grob/krs/itd)

Redni brojevi pomenutih kvaliteta zavise od individualnog shvatanja privlacnosti zenki.
Licemerje, nema sta.
 
worldoflax:
Pridje ona, posto ga prvo osmeka i tako to(inace je skorpija u hor. pa tripuje kako su joj oci posebne)ali onda umesto neke prave zavodnicke fore ona dodje i kaze mu: Sta je, macane, gledas me a takva si sisa da ne smes da mi pridjes?!(onda se on recimo nasmeje) a ona dalje kaze_hahahaha vidi kako se smejes kao neki debil, imas i odvratne zube, mora da su pokvareni kad smrde.......
Ja ne kontam kakav je to pristup tipu koji ti se svidja i ocekujes da se smuvate?!

PS: ja sam zensko.....:)
Uf kako ona rizikuje...ne bi joj valjalo da naleti na nekog...mog jednog druga na primer...taj bi i njoj odma rekao nesto na racun majke prirode i oca karikaturiste...najprirodnija reakcija je da joj neko odgovori istom merom...po principu - oko za oko, zub za zub....a naravno onda bi se ona naljutila (iako od njega ocekuje da se on ne ljuti - neravnopravnost medju polovima)...i to ce je naravno najcesce voditi...nigde...a to nije cilj...
E sad umeti komuniciratii lepo i kulturno jeste mudrost...naravno da svi normalni zele da se sporazumu...a te seljacke fore to zna svako...Mada ipak vidis ukoliko su obadvoje svesni da je to zezancija onda to moze i da prodje...cak i da bude nesto neuobicajeno. Znaci pretvoriti konverzaciju u - oci u oci i zub na zub je vec mudrost...

Jel tvoja drugarica spada u onu kategoriju - ako ne prilazi onda je sisa, ako prilazi onda je manijak koji skace na svaku redom? :lol: (kako rece Izi samo trazi razlog da odbije)
Ali super je stvar ako ona ima herca da pridje tipu...I nacin je bitan...

A i ta tvoja drugarica nasla zube da mu zamislja....sto nije razmisljala o njegovim grudima, guzi ili butinama na primer...

Sad mi pala ideja na pamet da uzme nekog svog druga i da se zeza da vezba sa njim... :wink:
 

Back
Top