Da nije DS pogrešio 2008?

Da se DS tada nije gurao u vlast po cenu ulaska u istu sa SPS, pomenuta 'druga strana'... SRS, DSS, SPS bi prosla kao bos po trnju jer bi svetska kriza bila tu svejedno a DS bi 2012. dobio 40% jer bi se narod uverio da nemaju blage veze.

Smatram da je greska ocigledna, mozda pojedinacno najveca Tadiceva greska na celu DSa.
 
Da se DS tada nije gurao u vlast po cenu ulaska u istu sa SPS, pomenuta 'druga strana'... SRS, DSS, SPS bi prosla kao bos po trnju jer bi svetska kriza bila tu svejedno a DS bi 2012. dobio 40% jer bi se narod uverio da nemaju blage veze.

Smatram da je greska ocigledna, mozda pojedinacno najveca Tadiceva greska na celu DSa.

pa to i ja kontam-trebao je da pusti njih 2008 da naprave vladu
 
N I S U

Ko radi taj i GREŠI :aha2:

URADILI SU NAMERNO kao što i sada, pre par dana RADILI NAMERNO :aha2:

Da su hteli da se OPRAVDAJU, nebi dali PODRŠKU :aha2:

Od 2008-me pa do Parlamentarnih izbora 2012-te - NAEBALI SU SE MAJKE ...SRBIJI ...NA SVIM POLJIMA :aha2: :besan2:
 
tadić je veoma naivan lik za politiku

post iznad-a gde je g 17 tj. urs tada bio,m?

gde sps-pups-js?

i ne sviđa mi se taj tvoj avatar:D

Pa nemoj sad da vadim onu sliku sa Vucicem koji drzi straftastu kosulju sa natpisom "00001 Dinkic"...

Mislim da radikali ipak ne bi hteli da budu sa Dinkicem na vlasti. A Dinkic ispade najsposobniji, najduze je od svih na vlasti, posle 2000. Ispostava bankara je uvek tu, bez obzira sta mi o tome mislili.
 
Pa nemoj sad da vadim onu sliku sa Vucicem koji drzi straftastu kosulju sa natpisom "00001 Dinkic"...

Mislim da radikali ipak ne bi hteli da budu sa Dinkicem na vlasti. A Dinkic ispade najsposobniji, najduze je od svih na vlasti, posle 2000. Ispostava bankara je uvek tu, bez obzira sta mi o tome mislili.

opusteno,nisam mislio na tvoj avatar šefe :D

evo,imam ja nekog materijala:

 
Kaze ko?
Nikolic ili Vucic, mozda? Za 1998 - 2000 su zasluzili :roll: po stan, pa sad kad im ne treba vise, sad su postenjacine :roll:

I ne zaboravi Daninog brata, na Magistrali izginuvseg Veselina Boskovica, kome je u vlasnistvu pronadjeno 47 stanova.

та два пајсера нису радикали
-која бре дана она драшковићева ???какве везе она има са радикалима:dontunderstand:(ако на њу мислиш)--него јел шунтановац дигао гајбу на пашњаку,а колико кошта ђуприја на ади,како је мићун и она агенција специјално направљена за његову ђерку...........................................
 
та два пајсера нису радикали
-која бре дана она драшковићева ???какве везе она има са радикалима:dontunderstand:(ако на њу мислиш)--него јел шунтановац дигао гајбу на пашњаку,а колико кошта ђуприја на ади,како је мићун и она агенција специјално направљена за његову ђерку...........................................

Datiraj izjavu na 2007. godinu, za Nikolica i Vucica.

Jeste, Dana "upropasti Vuka" Draskovic.

A Micun... ma moze on sta hoce, nego se ja pitam sto ova SNS, SPS, URS garnitura nju drzi, ako vec o DS imaju lose misljenje ? Moze Micun da proba, ali nije on kriv ako uspe.
 
Datiraj izjavu na 2007. godinu, za Nikolica i Vucica.

Jeste, Dana "upropasti Vuka" Draskovic.

A Micun... ma moze on sta hoce, nego se ja pitam sto ova SNS, SPS, URS garnitura nju drzi, ako vec o DS imaju lose misljenje ? Moze Micun da proba, ali nije on kriv ako uspe.
па вако ова садашња вљљада је наставак оне предходне(50%садашње је седело у прошлој)само је центарфор нов----што значи да ће да изгубимо сигурно-овде цео тим мора да се мења;)
 
па вако ова садашња вљљада је наставак оне предходне(50%садашње је седело у прошлој)само је центарфор нов----што значи да ће да изгубимо сигурно-овде цео тим мора да се мења;)

Tacno, pre bismo mogli da kazemo da je SNS zamenila DS nego da je ovo zaista nova vlada. Ali, kad je vec ovo sto jeste, onda da gledamo sta rade.

- - - - - - - - - -

mada neki put pomislim kao da je ds namerno pustio ove da 2012 dođu na vlast i uvale im kosovo...

jer ih sada gledamo kako cvile,plaču,objasnavaju,pravdaju,gledajuci radikalsko-sps politiku 1998-9-izdaju

... i Nikolica koji se izvinjava za Srebrenicu. A Tadicu nisu dali da zivi bar 2 meseca.
 
Tacno, pre bismo mogli da kazemo da je SNS zamenila DS nego da je ovo zaista nova vlada. Ali, kad je vec ovo sto jeste, onda da gledamo sta rade.

- - - - - - - - - -



... i Nikolica koji se izvinjava za Srebrenicu. A Tadicu nisu dali da zivi bar 2 meseca.

ОД ГЛЕДАЊА НЕМА ВАЈДЕ БРАТАЦ ЗА 10 МЕСЕЦИ 3,5 милијарди новог дуга,космет да не спомињем---зар то није доста за ДОСТА СТЕ РАДИЛИ СЕДИТЕ ДА ОДМОРИТЕ(НОВИ ИЗБОРИ)
 
Tacno, pre bismo mogli da kazemo da je SNS zamenila DS nego da je ovo zaista nova vlada. Ali, kad je vec ovo sto jeste, onda da gledamo sta rade.

- - - - - - - - - -



... i Nikolica koji se izvinjava za Srebrenicu. A Tadicu nisu dali da zivi bar 2 meseca.

Gledamo šta rade i ne vidimo nikakav rezultat. Jadan Tadić, uništio jednu stranku!A Nikolić i Srebrenica, pa to je već skandal.Šta je to, novi hadžiluk!?

- - - - - - - - - -

па вако ова садашња вљљада је наставак оне предходне(50%садашње је седело у прошлој)само је центарфор нов----што значи да ће да изгубимо сигурно-овде цео тим мора да се мења;)

:think:
 

Back
Top