da li vodite racuna o vesu ?

pamuk :amen: neke sarene naravno :zskace:
ponekad neke sexi (sinteticke naravno, boze sto bi napravili pamucne sexy :roll: idiotizam) al to samo na trenutak pred jelte taj khm cin...:rumenka:...a i onako brzo zavrse putem gravitacije :lol:

ne nosim ni sinteticke majice a kamo li gacerone :pop:

skroz ok , mada uvek me je zanimalo kolikog udela ima ves u sam cin...mislim koliko se momci pale na ves da li to utice....???
 
skroz ok , mada uvek me je zanimalo kolikog udela ima ves u sam cin...mislim koliko se momci pale na ves da li to utice....???

pa ima kako ne...al mislim ako je to konstanta onda nestro smrdi...ves je tu da samo malko zabiberi, i ja smatram da ne valja svaki put da je nesto pompezno sexi vamp i sta li vec, izgubice tu strast, ipak treba da si ti ta na koju mu se dize :zper:

ako mu se ukruti na tvoj dodir pogled il sl to je onda sve sto vam je potrebno u tom trenutku, tada nema veze da li imas gacerone na tufnice il sexy roze tangice sa karnericima

ali naravno da ponekad treba priustiti te sexi tangice ... neki brusic...haltere i sta sve vec danas ima... :bob: cisto malo razonode
 
Eve da vi ja pokažem jedne sezonske: z:lol:
00029083.jpg
 
pa ima kako ne...al mislim ako je to konstanta onda nestro smrdi...ves je tu da samo malko zabiberi, i ja smatram da ne valja svaki put da je nesto pompezno sexi vamp i sta li vec, izgubice tu strast, ipak treba da si ti ta na koju mu se dize :zper:

ako mu se ukruti na tvoj dodir pogled il sl to je onda sve sto vam je potrebno u tom trenutku, tada nema veze da li imas gacerone na tufnice il sexy roze tangice sa karnericima

ali naravno da ponekad treba priustiti te sexi tangice ... neki brusic...haltere i sta sve vec danas ima... :bob: cisto malo razonode

mmmmmmmm i ja mislim da te sexy stvarcice treba ostaviti za neku prilikicu..kao sexy kostim baba mrazice z:)z:) e a imas pamucne lepe tangice u extrim intimo
 
ma narvno, ne dam se ...aha... :lol: ...kad je to u pitanju bas sam jak karakter :rumenka:




e za divno cudo kinezi poceli da prave sexy donji ves i stvarno je lep, bila skoro slucajno naletela na radnju samo to drze, stvarno ima lepih a jeftinih, pa eto ko voli nek izvoli, naravno nemojte nositi to dugo, samo navucite i skinite, moj savet, ipak je sintetika
 
ma narvno, ne dam se ...aha... :lol: ...kad je to u pitanju bas sam jak karakter :rumenka:




e za divno cudo kinezi poceli da prave sexy donji ves i stvarno je lep, bila skoro slucajno naletela na radnju samo to drze, stvarno ima lepih a jeftinih, pa eto ko voli nek izvoli, naravno nemojte nositi to dugo, samo navucite i skinite, moj savet, ipak je sintetika

Pusti kinezi su cudo :)
jednom prilikom sam pitao profesionalne istovarivace sta im je bilo najgore sto su istovarali
zamisli odgovor.
Gace kod kineza :lol:
U tako mali dzak da stane 100kg gaca nikako im ne ide u glavu :lol:
Ma moras da imas karakter i imas ga nego neces ga palis lepse ti ovako ;)
 
pamučne, u svim mogućim bojama, i onda uvek moš da kombinuješ da ti se slažu uz majicu, fulahopke ili tak nešto, da bidneš u tonu.
inače je meni taj šareni veš skroz sexy. najviše volim pamučne gaće u nekim jarkim bojama, a model onaj sto preko kukova ima samo tanak lastiščiććć.... još ako su na prugice... ja najviše volim prugice, na svim predmetima, odevnim i neodevnim...
 
imam sexi ves za posebne prilike, crni mi narocito lepo stoji....ali to i nije za svaki dan, mada cipkani grudnjak mozeuvek.....gacice bele, plitke, pamuk a nekad volim i one sa patkicama, misevima, kravama...to obucem za svoju dusu....a ovaj moj ni ne obraca paznju na moj ves.....sve odmah skida.....zuri mu se do gole koze.....:D
 

Back
Top