Da li vas privlače starije žene 55+?

Није све записао Вук Караџић ономад када је скупљао народне умотворине...


1557647_37349402-10217433517656798-5910058132406534144-n_ff.jpg
Najn sprehenzi dojc
 
mozhe povuchi neshto pametno iz nje

Ево нешто паметно.

Немаш појма колико пута ми се десило да се за некога за кога мислим, на основу онога што пише, да нема више од 20 година испостави да је 40+ коњ или кобила.

Просечна физичка старост на форуму: 40 до 50 година.
Просечна ментална старост на форуму: до 20 година.
 
Krećem se među svim starosnim grupacijama, pažnju definitivno najviše privlače žene između 23, 4 i 45

Interesantno da ove ispod 23, 4 privlače pažnju samo svoje starosne grupe. Većina ih doživljava kao decu (jer zaista fizionomijom jesu deca, to je neverovatno). Devojke od 18 da ne pričam, niko se usuđuje da ih gleda u tom kontekstu osim njihovih vršnjaka. Najbukvalnije smatram pedofilom muškarca koga privlači devojka od 18, a da on ima više od recimo 23.
devojke brže sazrevaju
dok su momci od 26-27 godina uglavnom i dalje ne toliko zreli, tako da nzm zašto bi bio pedofil neki koji ima 24 a privlači ga devojka od 18, jer on je i dalje klinac
 
Starost je relativan pojam i poimanje starosti zavisi od toga koliko si sam star. Meni je 40 i nešto, a žene i muškarce od 55 ne smatram za stare. Viđala sam dosta negovanih žena u pedesetim koje sjajno izgledaju.
Izgled i nije na prvom mestu,vazna je pozitivna energija.Koliko joj ostalo u tim godinama.Vecinom su nadrkane i smorene sa vise razvoda u zivotu i tankog duhovnog stanja.
 
Ne ocekujem naravno ne mogu skakat ni one od 25.Uglavnom se zavale bez da skacu.Ne ocekujem mnogo ali brate ja sam imao sve neke minimum minimuma.

Diži standarde u skladu sa svojim, a ako si promoran na minimum minimuma onda ******, šta da radiš.

Kod mene loše može da bude do drugog, maksimalno trećeg puta. Ajde prvi i drugi da računaš tremu, ne znam ni ja šta, dešava se treba vremena da se opuste ljudi i to je normalno. Ali ako vidim da nema onaj potez kukom, da me zubima o jadu zabavi, ajde ti fino...
 
Diži standarde u skladu sa svojim, a ako si promoran na minimum minimuma onda ******, šta da radiš.

Kod mene loše može da bude do drugog, maksimalno trećeg puta. Ajde prvi i drugi da računaš tremu, ne znam ni ja šta, dešava se treba vremena da se opuste ljudi i to je normalno. Ali ako vidim da nema onaj potez kukom, da me zubima o jadu zabavi, ajde ti fino...
Ma jok brate ako je prvi put sve lose uvek je lose.Sta da se radi popije se kafa uljudno poprica i svak svojim putem.
 
Питам ја неког сељака код мене на селу јел воли маторке да јеббе. Ја сам тад им'о 35 а он око 40. Каже: "волим". Па рек'о:...."Које....оне твојих година или преко 50 или преко 60". Каже он мени:...."Ма оне бре.....што је данас јеббем А СУТРА ЈОЈ ПАЛИМ СВИЈЕЋУ" !!! :lol: И причам ја то једном мом другару док смо седели у кафани. Човек црче од смеха. Сутра ме зове телефон, каже: "Био ја у болници код једног мог друга лекара. Седи ту још један његов колега и три докторке. И ја им прича шта си ми ти јуче испричао, оне докторке попадале од смеха" ! После тога кад је кренуо кући, једна од њих иде за њим и пита га: "Је ли Милоше.....а ко ти је тај што воли маторе. Колико има година.....где живи" !! :) Он није хтео да јој каже, мислио да ћу се ја љутити, али мени би било драго да је рекао.
 
Ево нешто паметно.

Немаш појма колико пута ми се десило да се за некога за кога мислим, на основу онога што пише, да нема више од 20 година испостави да је 40+ коњ или кобила.

Просечна физичка старост на форуму: 40 до 50 година.
Просечна ментална старост на форуму: до 20 година.
Ај да не прецењујемо, просечна ментална старост - још се није родило.
 

Back
Top