Da li vas nerviraju vozači koji ne daju migavac pre skretanja?

Jos gori su oni sto izbace sva cetiri, ostave auto i odu da nesto uzmu, popiju kafu ili sta vec.
Ja živim u gradu prepunom Tuđmanovih, -U-staških, bojovnika.
Na njih i njihovu mladunčad se i ne obazirem kada zakrče promet ili prilaz vatrogasnom hidrantu, može im se, već me strah onih, tj. za one, koji skaču kao nespašeni na pješački s djetetom koje vode za ruku.
 
Da li vas nerviraju vozači koji ne daju migavac pre skretanja?
Nemam kuglu da gledam gde ce da ode tako da rizikuje moje zdravlje kao pešaka.
Naročito kad čekaš da se uključiš i on samo skrene...
Hocu da predjem preko pesackog a on ne zna sta radi .Prelazim pesacki (idem u crkvu tad) od NALECE NA MENE HEJ,gde gleda gde je fokus.
 
Poslednja izmena:
kad dodje do voznje, mi smo srbi jedan narod NEPROPUSAN
ne propustamo apsolutno nikog! (cak i u slucajevima kad treba da se propusti drugi)

nedavanje migavca je samo tehnika da nikog ne obavestite o svojim namerama do poslednjeg trenutka, jer to je vid kontrole da neko sa druge strane mora da gleda kakvu ce budalastinu taj neko da izvede - konsekventno - nemusta akcija za izazivanje propustanja, a to je vec jeres na ovom vozackom ratistu u kome niko nece da bude taj koji je nekog propustio!
 
to ti smeta, a nepoštovanje ograničenja brzine ne samo da ti ne smeta, nego čak i podržavaš one koji uništavaju kamere za snimanje prekoračenja brzine!? :poludeo:
ako si ti jedan od onih koji ne daju migavac ali zato pazi na ograničenje brzine onda da ga ...

A, kako ti ovo nema logike? Nije u pitanju poštovanja pravila već poštovanje drugih vozača. Nije sam na putu.
 

Back
Top