Da li su bogovi bili vanzemaljci?

Obožavam ove teorije zavere ali ne verujem u Boga niti išta supernatural... Al' svakako mi je zanimljivo da čitam o tim dokazima... Na nekom sajtu sam našao PDF sa zbirom svih umetničkih dela na kojima su prikazani NLO-i a ima ih i na našoj slici Hristovog raspeća... a i na fresci Beli andjeo i obe su u tom fajlu prikazane i objašnjene...
 
Denjiken kaze da jesu....

Ima mnogo dokaza za to u Bibliji, u piramidama, u staroj Grckoj, u legendama juznoamerickih naroda...

Sta vi mislite?


http://1.***************/_m6MbBwqcMOM/SpK3X--RX5I/AAAAAAAAABo/AzEdaCr-jqA/s320/300px-Ezekiel%27s_vision.jpg

Bog ne postoji,sto se tice adama i eve.DOk ga ne vidim svojim ocima i osetim(msm zasto bi nam dao onda ta cula ) onda odbijam da verujem u religijska sranja.Evolucija je jedini odgovor,ili pak experiment nekih drugih vanzemaljskih rasa.Mnogi ljudi me mrzi sto ne idem u crkvu,i sto se ne krstim,al ko ih **** .!. XD
 
Obožavam ove teorije zavere ali ne verujem u Boga niti išta supernatural... Al' svakako mi je zanimljivo da čitam o tim dokazima... Na nekom sajtu sam našao PDF sa zbirom svih umetničkih dela na kojima su prikazani NLO-i a ima ih i na našoj slici Hristovog raspeća... a i na fresci Beli andjeo i obe su u tom fajlu prikazane i objašnjene...

a ne verujes ni da vreme postoji :D
ako su bogovi vanzemaljci, a vanzemaljci ljudi iz buducnosti onda je bog covek. mozda su vanzemaljci u gvozdenim zmajevima samo ljudi sa naprednijom tehnologijom dosli iz neke druge dimenzije, iz neke druge tacke u prostoru (i vremenu) onda je ceo sistem religija zasnovan na obicnom coveku na visem stepenu razvoja.
deniken ima nekih propusta u svojim objasnjenjima, i neke stvari je video onako kako je zeleo, malo ima i preterivanja, ali u osnovi postoje neki ostaci proslosti koji nisu shvatljivi JOS UVEK, ali verujem da je potreban malo veci stepen razvoja da bi se otkrile sve tajne...mnoge stvari u proslosti nisu bile shvatljive i smatrane su cudima, pa danas imamo savrsena logicka objasnjenja za iste. Takoce biti i sa ostalim "cudesima" na kraju i sa cudom nad cudima, bogom :lol:
 
ovnisac_egipto-akhenaton.jpg
 
Bog ne postoji,sto se tice adama i eve.DOk ga ne vidim svojim ocima i osetim(msm zasto bi nam dao onda ta cula ) onda odbijam da verujem u religijska sranja.Evolucija je jedini odgovor,ili pak experiment nekih drugih vanzemaljskih rasa.Mnogi ljudi me mrzi sto ne idem u crkvu,i sto se ne krstim,al ko ih **** .!. XD


Pa Bog nas je stvorio kroz ruke vanzemaljaca. Dakle, ukoliko nesto ne vidis to ne znaci da ne postoji samo zato sto ga nisi video ni osetio. Za tebe preporuka: Istorija Galaksije, zemlje i coveka.
 

Back
Top