Da li su 1905. godine održani najdemokratskiji izbori u istoriji Srbije?

Najdemokratskiji u istoriji Srbije ako uzmemo u obzir kontekst vremena. Da li ti znaš šta je kontekst vremena? Ne znaš jer si neobrazovana budaletina.
Јел не видиш да нешто не може бити најдемократскије у „контексту свог времена“ и истовремено „у историји Србије“.
Прво, контекст времена 1905. године уопште се не поклапа са временским оквиром историје Србије.
Друго, реч „најдемократскије“ се ни на који начин не може односити на период у којем жене нису имале право гласа.
Хајде, размисли мало па врати се да кажеш да ли си то коначно разумео.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Јел не видиш да нешто не може бити најдемократскије у „контексту свог времена“ и истовремено „у историји Србије“.
Прво, контекст времена 1905. године уопште се не поклапа са временским оквиром историје Србије.
Друго, реч „најдемократскије“ се ни на који начин не може односити на период у којем жене нису имале право гласа.
Хајде, размисли мало па врати се да кажеш да ли си то коначно разумео.
У историји Србије гледано у контексту тог времена, тако да може, жене тада нису имале право гласа нигде и то јесте епилог тог времена, тако да не видим разлог за драматургију и параноју.
 
  • Podržavam
Reactions: PA8
Па, миран сам, али човек је 10 пута употребио увредљиву реч.

Поред семантичко-синтаксичких проблема у логичком смислу, наслов теме одређује њен квалитет.
Тема је политички оријентисана и нема посебног разлога да буде овде, тим пре што тема нема неког посебног развоја осим препуцвања на свих 10 страна.
 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: PA8
Па, миран сам, али човек је 10 пута употребио увредљиву реч.
Ja sam ti rekao ono što si zaslužio. To je bio pravedan čin.
Поред семантичко-синтаксичких проблема у логичком смислу, наслов теме одређује њен квалитет.
Тема је политички оријентисана и нема посебног разлога да буде овде, тим пре што тема нема неког посебног развоја осим препуцвања на свих 10 страна.
Tema je “Da li su 1905. godine odrzani najdemokratskiji izbori u istoriji Srbije”.

Tema je otvorena na podforumu Istorija.

Istorija je društvena nauka koja proučava prošlost ljudskog društva.

Dakle, tema treba da bude ovde.
 
Ja sam ti rekao ono što si zaslužio. To je bio pravedan čin.

Tema je “Da li su 1905. godine odrzani najdemokratskiji izbori u istoriji Srbije”.

Tema je otvorena na podforumu Istorija.

Istorija je društvena nauka koja proučava prošlost ljudskog društva.

Dakle, tema treba da bude ovde.
То је твоје мишљење и ја га не делим. Дакле, ако се не слажеш, то би требало да буде по правилима форума.
Ако не можеш да се придржаваш правила – штa си јуче заиста показао – онда ти није место овде.
 
  • Haha
Reactions: PA8
То је твоје мишљење и ја га не делим. Дакле, ако се не слажеш, то би требало да буде по правилима форума.
Ако не можеш да се придржаваш правила – штa си јуче заиста показао – онда ти није место овде.
Ако ти се не свиђа тема можеш да не пишеш на њој.
 

Back
Top