Да ли сте за нормално или цивилно служење војске?

Каква војска нам треба?

  • нормална

  • цивилна

  • треба је одмах укинути и увести професионалну


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
_Viper_:
Izvini, ako ne vidis stavi naocare, ja sam ZA vojsku, i nije mi bilo tesko. Prijalo mi je pre svega,

prijalo?
pa ako ti je prijalo onda bi trebalo da budes smiren i opusten.

_Viper_:
A nasipi!!! E to je najveca laz i glupost koju si rekao,po drugi put! Prvo sigurno nisi bio u vojsci kad su bile poplave, a tek nisi bio na nasipima!!!! Civilna vojska nije videla ni N od nasipa jer su sedeli na toplom. Stvarno je zalosno sto pricate tako i kitite se tudjim delima.

prvo, bas sam tad bio, a i na nasipima.
 
_Viper_:
A medju muskarcima nema genijalaca?
Ni jednog trenutka nisam rekao da sam genijalac,izvini, niti da sam pametniji od tebe, samo da si strinka Persa...

Хм, очигледно неспоразум. Нисам ни откуцао да си генијалац :), ја сам откуцао да се то односи на целокупну популацију, а не само на генијалне (оно ти се не односи на тебе, већ си ти мислио да ја куцам о генијалним људима).

_Viper_:
Sta li si hteo da kazes...Poredis rat sa redovnim sluzenjem vojske? Ti si genijalac, ne ja... Koji si ti degenerik, izvini, ali jesi. Kad ces ti da ukapiras da ako dodje do rata pucace ko god mora da puca, sluzio on vojsku ili ne. I da rat nikome ne moze dobro da donese. Kad ces da ukapiras da mora postojati neko u zemlji ko ce da te brani majmune sutra, umesto da budes zahvalan sto jos ima takvih ljudi ti pljujes po njima. Niko ne prizeljkuje rat ali cinjenica je da stalno "izbijaju".

И? То што су неки имали обуку, а неки не, не значи да они који су имали обуку су способнији од оних који нису прошли. А то је показала Крајина и резервисти.

_Viper_:
Sta smo (sam) to izvalili? Samo sam te pitao sta smatras pod istorijom na sta si ti odgovorio nekim uopstenim i nepreciznim odgovorom,glupim pre svega
. A ti znas materiju? Ajde bre dete ne lupetaj,kao ti sad nesto znas o istoriji, stalezima i vojnicima...

Ти нећеш да схватиш да је бити војник занимање као и свако друго. :roll:

_Viper_:
Toliko znas a opet neces da sluzis vojsku.

МОЛИМ ТЕ, наведи где сам то откуцао!

_Viper_:
I aman vise, vojska te nece uciniti vecim muskarcem nego sto jesi. Nece da ti poraste kita, jaja od nejebice mozda oce al brzo ce da splasnu. Moze li to da dopre do te tvoje pametne glavice?

Па то смо константовали, зар не? :roll: То објасни секи.
 
Na kojim nasipima si bio? Gde? Jos i lazes...

Pijem caj, jedem kolac sa cokoladom,radim neki zanimljiv projekat i cituckam forum posto je projekat vezan za internet. Sto bi bio napet i nervozan? Zbog vas slepaca...ma idi begaj. Pa vi da se pitate nesto verovatno bi nam bilo bolje nego sto nam je sada sa ovakvom politikom i politicarima, ali i sami znate da nije tako... To sto se plasite vojske to je druga stvar.

Za recnik izvinite, al bolje ne zasluzujete vasim ponasanjem.

Zao mi je duke sto opet nisi nista razumeo...Kazace ti se samo kad porastes.

Kad si toliko protiv sluzenja vojske logicno je da ces u civilnu, zar ne?
 
Ha ha, dobra fora za te nasipe... Bio sam u Bg u to vreme, nesto se ne secam da sam vidjao civilne "vojnike".

ivilna je dobro zamisljena samo ovi nasi ne znaju da je sprovedu.U slobodnom prevodu haos......
E konacno da priznate i kazete nesto pametno i logicno. Zato ga treba ukinuti, ako nece da idu u vojsku ne moraju, bolje je vojsci bez njih, al bar nek ne izigravaju pokretni inevnatar po muzejima i bolnicama.
 
_Viper_:
A

I koja je to glupost nema muskih i zenskih poslovi? Glupo je tretirati zene manje vrednim od nas muskaraca a ovo za poslove je cista budalastina zapada. Zato imaju pun *urac pedera i homoseksualaca. ******, zensko je zensko, musko je musko i treba da se razlikuju, ne samo po polnim organima i izgeldu nego po svemu. Danas bre mnogi muskarci vise provode vremena na sredjivanje nego mnoge zene, **** vas zapad! Kad pocnu da vam se radjaju deca homoseksualci ,pa kad ti sin kaze "Tata ovo je Misko i mi se volimo..." bice kasno...
al si se ti najeo bunika
mislis stvarno da seksualna orjentacija bilo koga zavisi od toga da li je sluzio vojsku ili da li je muskarcina i da je to izmiosljotina i produkt zapada i podele posla? sta vise zatvorena drustva (crkva, vojska, zatvor...) su poznata po vecem stepenu homeseksualizma nego 'normalna' mozda ti se zato vojska toliko i svidjala
 
Pa nema te zagonetko nesto...Jel ti neko drmao kavez pa cemo sad da se vredjamo? Samo si nam ti falio.

Nema veze sa podelom posla i sa zapadom? Pa pogledaj kakve bljuvotine i gluposti nam servira televizija sa zapada. Homoseksualni brak,gay filmovi, gay hotline, gay svasta...UZAS!? Sa zapada sve to i krece, muskarci i zene se izjednacavaju u svakom pogledu pa i u poslovima. Nema razlike=nema ni izbora! A mi sve to nesvesno prihvatamo. Naravno, ne ocekujem da ti to razumes ko sto ni samog sebe ne mozes da resis zagonetko...

I aman vise, ako necete u vojsku ne morate, ja ne znam sta vi hocete. Imate izbor i uzivajte. Ja sam za ukidanje civilne. Ko nece u vojsku ne mora, ali nek snosi posle posledice toga. Nema oruzani list, ne moze da dobije odredjene poslove, i slicno...
 
_Viper_:
Pa nema te zagonetko nesto...Jel ti neko drmao kavez pa cemo sad da se vredjamo? Samo si nam ti falio.

Nema veze sa podelom posla i sa zapadom? Pa pogledaj kakve bljuvotine i gluposti nam servira televizija sa zapada. Homoseksualni brak,gay filmovi, gay hotline, gay svasta...UZAS!? Sa zapada sve to i krece, muskarci i zene se izjednacavaju u svakom pogledu pa i u poslovima. Nema razlike=nema ni izbora! A mi sve to nesvesno prihvatamo. Naravno, ne ocekujem da ti to razumes ko sto ni samog sebe ne mozes da resis zagonetko...

I aman vise, ako necete u vojsku ne morate, ja ne znam sta vi hocete. Imate izbor i uzivajte. Ja sam za ukidanje civilne. Ko nece u vojsku ne mora, ali nek snosi posle posledice toga. Nema oruzani list, ne moze da dobije odredjene poslove, i slicno...
izgleda da je onaj osiromaseni uranijum poceo da deluje na neke
kamo srece da sve sto je lose i sto nije lose dolazi sa zapada, lako bi ga izolovali, problem sto ne mozemo da izolujemo sami sebe

nemam ja nista protiv tebe niti tvog iskustva u vojsci niti tvog misljenja o istoj, postujem ga, problem nastaje kada ti i drugi ovde ne forumu ne postujete misljenja drugih (a i problem je kada drugi ne postuju vasa misljenja) i zelite da nametnete svoje misljenje kao dogmatsko i svako drugo ocrnite i ljude vredjate
sebe si video u vojsci i tebi je to bilo pozitivno iskustvo, dobro
drugi sebe tamo ne vide (tu ne ukljucujem sebe) i ne smatraju da je to iskustvo za njih, ali to ne znaci da si ti muskarcina a oni mlakonje, niti da je to pogresno
jednostavno, po mom misljenju u vojci trebaju biti ljudi koji sebe u tome prepoznaju, na taj nacin ce i drzava i vojska imati najvece koristi, ostali mesec do dva dana osnovne obuke i cao i da se manemo tih prica na nivou treceg razreda o muskarcima, mlakonjama, pederima i sl.
pozdrav
 
_Viper_:
Sa zapada sve to i krece,

naravno da to ne krece sa zapada.
homoseksualizam je nesto sto je poznato u evropi jos pre nego sto je zapad bio zapad.

_Viper_:
muskarci i zene se izjednacavaju u svakom pogledu pa i u poslovima.

a tu je lose ?
hocu tvoj TACAN odgovor.
"lose u tome je to i to"
mozes?


_Viper_:
Nema oruzani list, ne moze da dobije odredjene poslove, i slicno...

:D:D::D e steta, mi programeri cemo bas zbog ovog da ispastamo :D:D:D
 
Odmah da se izvinim za ovoliki post, al ako sad ne razumete sta hocu da kazem onda nema ni smisla vise pricati...
Programer si,nista lose, ali budi i ostani to.A ne da izigravas nekog kvazi-vojnika po forumima,sve ti znas, u sve se ti razumes oko vojske, a kad treba da uzmes pusku u ruke i da potrcis e tad te vojska ne zanima.

Prvo tolko ste nabedjeni i tolko se nalazite uvredjenim kad vam neko kaze da ste mlakonje ako ne idete u vojsku da nista drugo ne vidite sem te istine koja vas boli pa se pravdate i smisljate silne izgovore za to. To je ocigledno kompleks,zar ne?
. Ja sam svoju vojsku zavrsio, i ne osecam se nista manje ili vise "muskim" posle vojske, niti imam nameru da se VAMA pravdam da li sam i koliko musko. Covek o sebi stvara raznorazne slike kako on moze sve(pogotovo muskarci), kako bi on reagovao u nekim situacijama, svi mi mastamo o sebi da smo jaci nego sto mislimo ili podcenjujemo sebe...( Ako nije tako onda su vama isprani mozgovi a ne meni...) Ali kad se nadjes u tim situacijama reagujes skroz drugacije, i cesto shvatis da si podcenio ili precenio sebe. U vojsci upravo preispitas i saznas mnogo o sebi, sto svakom muskarcu treba. To sto ti ostanes ceo svoj zivot iz monitora i uz tastaturu i internet misleci kako sve znas i kako sve mozes ako hoces,to je tvoj izbor, ali i trosenje "zivota". I naravno da ce sad programer da se uvredi...Verovatni si vazduhoplovni smer na masincu,ili nisi uopste na masincu?

Drugo, tesko da ces dobiti tacan i precizan odgovor u par redova, a tema nema veze sa tim.Uglavnom sam ti rekao, muskarac je od pamtiveka bio, da se glupo izrazim "muskobanjast". Pored fizicke gradje razlikuje se od zene i po raznoraznim odnosima hormona i drugih hemijskih supstanci koje uticu i na nase "mozgove". Zato su muskarci (i zato sto su uglavnom jaci)uvek isli u ratove, uvek kopali,tucali kamen, igrali se ratova, lovili, nosili oruzje, jurili zene i bla bla bla... Zato zene i vole muskarce, jer su DRUGACIJI od njih!!! A sta sad imamo? Muskarci sve kilaviji i kilaviji,svaka cast izuzecima! Sve vise i vise provode vremena na svoje ulepsavanje,cak neki i vise nego zene. Svi su nesto "fensi", sa nekim pederastim frizurama i isto takvim oblacenjem. Sve vise njih radi neke zenske poslove, i obrnuto, zene rade muske. I kad kazem posao ne mislim samo na posao kao izvor prihoda, nego generalno...
I mislis da je to zanimljivo zenama? Kad kazem zene, ne mislim na klinke od 15-6 godina... Mislis da ce kad pozeli da se uda da je zanima takav muskarac? Mozda ako je sponzorusica a ti imas kintu do neba pa joj je nebitno da'l si kilav ili ne, al dobro znas da je nemamo.
 
boring.jpg
 
tupis viper...mnogo tupis.
ne da nisi ubo poentu,nego si jos nespreto umesao i biologiju u celu pricu potpuno pri tom zanemarujuci civilizacijske pomake i promene od doba spartanaca do sada....
ne ide ti bas,a smatrati iskompleksiranim ili mlakonjom nekoga ko nije sluzio vojsku je nista drugo nego nametnuto misljenje,ispran mozak i kompleks u ekspanziji.
niti si pogodio za zene,niti ti idu biologija,filozofija i osnovno shvatanje zavremenog oblika zivota....ti si covek ostao zaglavljen u proslosti,ogranicen nekim ondasnjim shvatanjima i ne mozes odatle ni milimetar da se mrdnes...
toliko o tome.
 
A ti si ga ubola,uh.
Uh, sta cu jadan ja sad,kvazi-spiritualni propali ali umisljeni umetnica,a i nikakva riba, mi rekla da tupim...A koji si ti pomak napravila,od kreveta do fotelje? Zato i imas dupe moj monitor(21")...

Bio je to neuspeli pokusaj spustiti se na nivo deteta koje je odavno trebalo da nauci razliku izmedju muskarca i zene, ali njihovi procesori su odavno reprogramirani i zakljucani, ko sto treba zakljucatii ovu temu jer se sacica ljudi raspravlja i prepucava i tome nikad kraja.
 
za pocetak mozda bi mogao da naucis da malo bolje formiras recenice od svojih nabacanih misli jer ti je post prilicno necitljiv.
ili bar iskljuci random u glavi.

i odakle ti uopste znas kakva sam ja riba,telepatija,citas misli,ili neke trece nadljudske vestine :? mislim meni sve jedno sta ti mislis,nego me zanima odakle inspiracija...i ti posle pricas o muskim vrlinama posle takvog odgovora :lol: blam jbt :shock:

ajde covek mani se corava posla...toliko si gluposti nabacao ovde da ne znam odakle ti uopste hrabrost da i dalje tupis u prazno...
 

Back
Top