Da li ste za legalizacuju javnih kuca?

Amazonka:
Treba pogledati legalizaciju prostitucije kao sto je u Holandiji i gdje je sve zakonom regulisano i imaju pravila ponasnaja, porez se placa drzavi a gazde tih javnih kuca moraju znati neki red i treba tu dobar i ostar zakon i da se mnogo toga sredi u toj bransi a smanjiti bijelo roblje i prodfaja zena i djece!
ODLICNO...

Ajde da se LEGALIZUJU i DROGE isto kao u HOLANDIJI i da imamo plate isto kao u HOLANDIJI, i da smo normalni isto kao u HOLANDIJI !;)
 
naravno da sam za... samo debil moze biti protiv...

drzava bi imala tacan uvid u broj fuksi i ime i prezime svake, a time i bolju obaveznu zdravstveno kontrolu istih.
suzbili bi makroe, od poreza pare bi ishle u budzet za skole, bolnice, i tako..
uveo bih im i mesecne dozvole da su prosle zdr kontrolu...

naravno, postojale bi i one koje bi radile na divlje radi izbegavanja poreza i vece privatnosti, e za njih bih uveo drakonske kazne...
 
Pa da ajde da legalizujemo i trgovinu kokaina pa neka lupe pdv i na to. sto da ne, da drzava malo zaradi :roll: Ni jedna zena, ali to ne moze niko da me ubedi, ma koliko laka bila ne moze da zeli da bude prostitutka.......sta kao moje dete jos od 5 godine htela da to bude......stalno mi je govorila mama ja bi d abudem qurva :shock: To je posao koji tu osobu unistava i psihicki i fizicki sigurna sam sto posto! I nek se osugave svi koji koriste njihove usluge i treba ....... da ima socijalno cujes :roll:
 
Autobus 88:
to bi u moralnom smislu bilo lose za nas narod. Legalizovati prostituciju znacilo bi legalizovati nemoral, blud i razvrat.
tako reci,seks je nemoral blud i razvrat,jel? :)

uzgrad,ne vidim nista lose u tome da neko tako zaradjuje ako moze i ne gadi mu se da zadoboljava ko zna koga....i naravno da treba da bude zasticen i siguran kao i u bilo kom drugom poslu :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
tako reci,seks je nemoral blud i razvrat,jel? :)

\
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
ne radi se o sexu vec o sexu u javnim kucama? ti to kao ne razumes ili hose da sebe ubedis da je u redu sto ti ni jedna normalna devojka ne da, pa onda je ok da platis.
A koliko je samo devojaka prisiljeno da radi u tim javnim kucama, legalizacija ne bi pomogla njim vec samo onima koji zaradjuju na njima :twisted:
 
dragojIo:
naravno da sam za... samo debil moze biti protiv...

drzava bi imala tacan uvid u broj fuksi i ime i prezime svake, a time i bolju obaveznu zdravstveno kontrolu istih.
suzbili bi makroe, od poreza pare bi ishle u budzet za skole, bolnice, i tako..
uveo bih im i mesecne dozvole da su prosle zdr kontrolu...

naravno, postojale bi i one koje bi radile na divlje radi izbegavanja poreza i vece privatnosti, e za njih bih uveo drakonske kazne...
ma da u nekoj normalnijoj drzavi to bi bilo uspesno, ali kako kod nas stvari stoje, samo bi vlasnici tih "biznisa" legalizovali trgovinu belim robjem, a te jadne zene ostale bi nezasticene jer mi nemamo dovoljno kadra da se bavi njhovim zdravljem i bezbednoscu
 
vanesssa56:
ODLICNO...

Ajde da se LEGALIZUJU i DROGE isto kao u HOLANDIJI i da imamo plate isto kao u HOLANDIJI, i da smo normalni isto kao u HOLANDIJI !;)
sto se tice holandije , mislim da su oni ok. Ali mi moramo da sredimo neke druge stvari u zemlji pre nego sto pokusamo da glumimo holandiju, treva prvo ekonomski (i civilizacijski) da budemo kao Holandija.
 
It's a bravery to...:
sto se tice holandije , mislim da su oni ok. Ali mi moramo da sredimo neke druge stvari u zemlji pre nego sto pokusamo da glumimo holandiju, treva prvo ekonomski (i civilizacijski) da budemo kao Holandija.
Mislim, da iz mojeg komentara mozesh zakljuchiti sto mislim. Naravno ako si PAZLJIVO prichitao-la, pogotovo posljednji DIO rechenice.
 
It's a bravery to...:
ne radi se o sexu vec o sexu u javnim kucama? ti to kao ne razumes ili hose da sebe ubedis da je u redu sto ti ni jedna normalna devojka ne da, pa onda je ok da platis.
A koliko je samo devojaka prisiljeno da radi u tim javnim kucama, legalizacija ne bi pomogla njim vec samo onima koji zaradjuju na njima :twisted:
kome niko ne da,ili ko voli prostitutke neka plati.
ne znam sto bi se to mene ili tebe ticalo.
ako je ona spremna da ponudi svoje telo za odredjenu novcanu nadoknadu i da se tacno zna sta ces i koliko to da dobijes,a ako se kupac slaze sa tim,ne vidim nikakav problem.ni poslovni ni moralni.a na kraju krajeva,daleko od toga da veliki procenat zena time uopste moze da se bavi...
zato i smatram da je maksimalna zastita potrebna da ne bi doslo do zloupotrebe zena.
a naprotiv legalizacijom bi se samo smanjio novo zloupotrebe,pri cemu naravno da podrazumevam i stroge zakone koje bi tacno regulisale sve uslove i kriterijume rada.ako ce neko da dobija pare od toga bolje prostitutke i drzava,nego makro.
elem,vec sam pisala o tome,i ja i drugi na temi prostitucija na podforumu dom i porodoca,auotra teme manja atina (ako se ne varam).a pisalo se nesto slicno jos ranije na politici.
pa ako te zanima,procitaj bar ovu sa doma i porodice.
ja stvarno ne mogu opet da kucam sve ;)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Banshee:
kome niko ne da,ili ko voli prostitutke neka plati.
ne znam sto bi se to mene ili tebe ticalo.
ako je ona spremna da ponudi svoje telo za odredjenu novcanu nadoknadu i da se tacno zna sta ces i koliko to da dobijes,a ako se kupac slaze sa tim,ne vidim nikakav problem.ni poslovni ni moralni.a na kraju krajeva,daleko od toga da veliki procenat zena time uopste moze da se bavi...
zato i smatram da je maksimalna zastita potrebna da ne bi doslo do zloupotrebe zena.
a naprotiv legalizacijom bi se samo smanjio novo zloupotrebe,pri cemu naravno da podrazumevam i stroge zakone koje bi tacno regulisale sve uslove i kriterijume rada.ako ce neko da dobija pare od toga bolje prostitutke i drzava,nego makro.
elem,vec sam pisala o tome,i ja i drugi na temi prostitucija na podforumu dom i porodoca,auotra teme manja atina (ako se ne varam).a pisalo se nesto slicno jos ranije na politici.
pa ako te zanima,procitaj bar ovu sa doma i porodice.
ja stvarno ne mogu opet da kucam sve ;)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
ma znam ja sta ti mislsi, ali kao sto sam pre rekla legalizacijom u normalnim zemljama bi se zene zastitile, ali ne i kod nas. Nemamo dovoljno kadra kako policijsko tako zdravstvenog kadra da zastitimo zdravstveno i zakonski i fizichki te zene, i zato misli da bi sam vlasnici bisnisa profitirali. a o korupciji kod nas da i ne pricam.
Nismo mi na nivou zemalja kao sto je Hoalndija, prvo moraju da se neke stvari srede,moraju da se znaju prioriteti...da pocnemo da postujemo postojece zakone, a tek onda da izmisljamo nove
 

Back
Top