Da li ste varali svog partneta?

Da li ste varali svog partneta?

  • Nikada

  • Jednom

  • Vise puta

  • Ne,ali bih


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kad imas pravu ljubav , termin VARANJE PARTNERA gubi smisao. Varanjem varas sam sebe, jer posle toga nikada nece biti kao sto je bilo. Ako imas ljubav koja ima ogroman potencijal, ako imas zenu kod koje ti je sve najlepse i za kojom ces se okretati i kad bude baka.Ako se sa tom zhenom savrseno razumes i zelis da sa njom imas prelepu decicu, ako vase dve duse chine jednu savrsenu celinu, kako bi mogao sve to da isprljas zbog sexa?! ZAKLJUCAK: Ljudi koji varaju i pored toga sto pored sebe imaju pravu ljubav, rade to jer su nesigurni u sebe, i na taj nachin hrane svoj ego , dokazuju sebi da vrede ,da su pozeljni ali to rade na totalno pogresan nachin.
 
Aleksej_BASO:
Ma to je tako kako gledas na to....

JA znam kako ide u zivotu, danas jesi sutra nisi, i zato ne prokockam nikad ponidjenu proliku da dozivim nesto lepo.

Upravo se o tome i radi shto time sto kresnes tamo neku ribu mozes da prokockas priliku da dozivis neshto stvarno lepo. Za kresanje uvek moze da se nadje nesto, a zhena koja ce ti biti najlepsa i kad bude baka vrlo vrlo tesko.
 
Aleksej_BASO:
A sta ako ne docekas to vreme???

Ili posle 2-3 godine ipak vidis da ta devojka nije za tebe... A propustio si 2-3 godine dibrig potencijalnog sexanja??????

Sa takvom zhenom imas i extra dobar seks, koji je vremenom sve bolji i bolji ,i u vecini slucajeva mnogo bolji od sexa sa nekom ribom koju pokupis u gradu i kresne te se prvi put, tako da sex ne propustas. A ja inache kad govorim o pravoj ljubavi i mislim na ljubav sa zhenom sa kojom si vec 2-3 godine i kada se vec mnogo puta na razne nachine potvrdilo da je TO TO.
 
23ojka:
Sa takvom zhenom imas i extra dobar seks, koji je vremenom sve bolji i bolji ,i u vecini slucajeva mnogo bolji od sexa sa nekom ribom koju pokupis u gradu i kresne te se prvi put, tako da sex ne propustas. A ja inache kad govorim o pravoj ljubavi i mislim na ljubav sa zhenom sa kojom si vec 2-3 godine i kada se vec mnogo puta na razne nachine potvrdilo da je TO TO.


A zasto onda toliko ljudi raskida posle 2-3 ili 4 godine???

Neki i raskinu???

Oni su isto NEKAD mislili da je TO TO! Zar ne? PA opet raskinu?
 
Aleksej_BASO:
A zasto onda toliko ljudi raskida posle 2-3 ili 4 godine???

Neki i raskinu???

Oni su isto NEKAD mislili da je TO TO! Zar ne? PA opet raskinu?

Postoje dve mogucnosti. Ili to nije bilo to. Ili jedan od partnera(ili i oba ) nisu znali da cene to sto imaju, covek cesto nije ni svestan vrednosti nekih stvari koje ima, sve dok ih ne izgubi. Zato i jesu jako retki srecni brakovi, i muskarci koji gledaju svoje bake kao najbolje ribe. ;)
 

Back
Top