Da li ste se danas seksali ?

_honeybunny_:
evo jutros sam se sexala ...pa posle rucka...pa evo bas pre nego sto sam zajahala net...pa cu i veceras,pa cu onda opet sutra...i celu noc sam se sexala..i planiram za vikend isto ... i cele naredne nedelje do iznemoglosti...pa za 8.mart...pa za rodjendan visecasovno sexanje...ali do rodjendana cu nastaviti kontinuirano da se rekreiram...i sve sam postigla,dragi dnevnice.... i da budem na krstarici i da zadovoljim decka,i da studiram i da radim...jos uvek pregovaramo kada cemo se sexati...javicu se... sa novim planom i programom i mogucim izmenama za 2006.godinu. :-)


Shto koristish dnevnik,zar nema nekih drugih pomagala?
 
_honeybunny_:
evo jutros sam se sexala ...pa posle rucka...pa evo bas pre nego sto sam zajahala net...pa cu i veceras,pa cu onda opet sutra...i celu noc sam se sexala..i planiram za vikend isto ... i cele naredne nedelje do iznemoglosti...pa za 8.mart...pa za rodjendan visecasovno sexanje...ali do rodjendana cu nastaviti kontinuirano da se rekreiram...i sve sam postigla,dragi dnevnice.... i da budem na krstarici i da zadovoljim decka,i da studiram i da radim...jos uvek pregovaramo kada cemo se sexati...javicu se... sa novim planom i programom i mogucim izmenama za 2006.godinu. :-)
AAAAAAAAUUUUUU kakav plan. Zamisli da upadnes u ovakvu masinu.
Pa ni gace ne bih stigao navuci.
 
eh gazda gazda razbijaš se ,,, mada mogu se pohvaliti i ja u poslednje vreme ,, zimski period ,, pa kud ćeš no pod ćebe ,, šalim se ,, saću da vam kažem ,, počela sam da koristim JASMIN kontraceptiv ,, i neko vreme nikako da pomislim šta to beše libido ,, i nebi ja lenja pročitam uputsvo koje i kaže baš tim rečima "ove tablete smanjuju libido" ,,,, ali eto prodje neki mesec i ja se povratila jača nego ikad ,,,,
 

Back
Top