Da li ste primetili da ekstremisti preovladjuju na svim politickim forumima?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Salvantis:
E to dobro rece :D

Ма не треба заборавити ко је господин Вук Драшковић,
човек кога је 100 пута пробао да уклони бивши режим,па рече ми један у конзулату у Швици неки зоки да је Вук живи светац,боже ме сачувај и саклони и после се љутимо на чедоморца,МА НЕСМЕ ВИШЕ ВУКУ ДА ПРОДАЈЕ НЕКА ИДЕ И ДАЉЕ ПРЕКО црногорске везе,можда му више одговара њихов микс,овај чедоморцов удара у главу и на мозак,једино да проба код б.т јер кажу да је његова црта нај јача и да је 100 % чиста Вуче не губи врема са ДС и Б.Т на црту!
 
Iron Lord:
Eto šta ti je Srbin - ne damo, ne damo, ne damo...
Ginem dva put ako treba!
A onda - ako je mogao ovaj da ode onda može i onaj...
Izvol'te - zadržite kusur! Kuća časti!

Dakle - dajemo ili ne dajemo?
Ima li optužnice ili nema?
Da li je mandat haškom sudu istekao?
rezolucijom SBbr.1503 postavljena je takozvana "zavrsna strategija" kojom je odredjeno da sve istrage budu okoncane do kraja 2004. godine svi prvostepeni postupci da se zavrse do kraja 2008. a drugostepeni do 2010. tako da novim optuznica vise nece biti.
 
Slacker:
Ali ljudi koliko je mrznje i cinizma u vama... Ako se o Cedi ikako govori na politickim forumima, onda je to u negativnom kontekstu (npr. pogledajte ovahj forum), a normalni ljudi ga eventualno, ako ima smilsla (najcesce nema jer su napadi ispod svakog nivoa) brane...
vas problem je to sto najcesce nemozete da parirate u raspravi clanovima LDPa, pa onda etiketirate na ovaj nacin - mislim kakvi ekstremisti, to su gluposti! I ajde da pitam mada sumnjam da cu dobiti iole inteligentan odgovor - Sta je to toliko ekstremno kod LDPa? Sta vam to smeta kod LDPa osim toga sto vam udara na sujetu?

Pa, evo ti inteligentan odgovor.
Ako neko napiše (a ja sam siguran za sebe da sam isključivo takav) nešto argumentovano i dokazano, ali se to ne sviđa "braniocima lika i dela svoga uvaženog vođe" onda taj neko krene sa uvredama (vidi boldovano) jer, Bože moj, ko god misli drugačije taj [/B]mrzi[/B], taj je ciničan, taj nije normalan, napadi koje taj plasira su ispod svakog nivoa, taj ima problem, taj ne može (piše se odvojeno - toliko o pariranju članovima LDP-a) da parira članovima LDP-a, taj piše gluposti i na kraju svako ko ne voli Čedu i ne misli o njemu najlepše taj najverovatnije ne može da pruži iole inteligentan odgovor i Čeda mu udara na sujetu.
Mislim, šta reći, pa sam si potvrdio i naslov ove teme i mišljenje većine o članovima i simpatizerima LDP-a. Da su zagriženi ekstremisti koji sve koji misle drugačije (a to je oko 95% stanovništva) smatraju umobolnicima, glupacima, zaostalim divljacima itd. (sve je moguće proveriti na ovom forumu)... 8)
 
Ево један стенограм,после ибарске магистрале страначки момак из обезбеђења и од поверења можда га зову Цвај или тако некако,довео неке сајевце бивше,да раде код вука ,и пошто су ови рекли своју цену а иста је била у складу са околностима,мамин брат неки мацанковић паде у хистерију како је то скупо,они се захвале на пићу које им је сервирано у ресторану испод страначких просторија у Кнез Михајловој, при самом изласку један од ових из Сај-а добаци мацанковићу,а можемо ли вам помоћи око прислушних уређаја,овај му одговори знамо где су и не сметају нам чак нам и добро дођу јер нам дају могучност да ...
Добро,каже момак али ви вероватно мислите на оне тренутне али имате неки и статичне који су везани на водове струје у самој вили и уграђени су типски не везано само за вас,ове које проналазите су ограниченог дејства док им траје батерија...а они што се напајају констатно ретко цркавају и наменјени су били предходним власницима,пошто је вила у дипломатском насељу..и логично је да крипто и итд итд да много не ферцерам!
Шта мислите шта се све зна о Ратку Младићу,Човићу,Жики муштикли,Оном министру културе бившем мистер студио Б и банбалићима итд...ма куплерај.
 
Ma nhe moze se stavljati jednakost izmedju partije koja je podrzavala ubice i zlocince,koja je organizovala kriminalne paravojne formacije ,ciji su lideri vadili pistolje na narod ,tukli se u skupstini i cupali mikrofone ,psovali javno svoje protivnike,pretili nacionalnim manjinama proterivanjem ,pretili zardjalim kasikama, i danas se zalazu za oduzimanje teritorija susednih drzava sa LDP om koji se bori protiv toga nema veze kakvi oni bili i na koji nacin se borili ne mogu se izjednacavaju jer nisu cinili ovakve stvari.
 
filatelista:
Ja se slažem sa celim postom. Kult ličnosti je nedvosmisleno najjači u te dve stranke i to je fakat.
LDP i SRS su jedine dve stranke koje nude svojim biracima nesto sto bi se moglo nazvati "ideologija".
To je ono sto ih izdvaja od ostalih i ono sto ce im po mom licnom ubedjenju pomoci da se odrze u politickom zivotu i da jacaju(ali samo dok su opozicija)
 
MAXIMUS !:
Ево један стенограм,после ибарске магистрале страначки момак из обезбеђења и од поверења можда га зову Цвај или тако некако,довео неке сајевце бивше,да раде код вука ,и пошто су ови рекли своју цену а иста је била у складу са околностима,мамин брат неки мацанковић паде у хистерију како је то скупо,они се захвале на пићу које им је сервирано у ресторану испод страначких просторија у Кнез Михајловој, при самом изласку један од ових из Сај-а добаци мацанковићу,а можемо ли вам помоћи око прислушних уређаја,овај му одговори знамо где су и не сметају нам чак нам и добро дођу јер нам дају могучност да ...
Добро,каже момак али ви вероватно мислите на оне тренутне али имате неки и статичне који су везани на водове струје у самој вили и уграђени су типски не везано само за вас,ове које проналазите су ограниченог дејства док им траје батерија...а они што се напајају констатно ретко цркавају и наменјени су били предходним власницима,пошто је вила у дипломатском насељу..
Шта мислите шта се све знао о Ратку Младићу,Човићу,Жики муштикли,Оном са студио министру културе бившем мистер студио Б и банбалићима итд...ма куплерај.

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3225091&postcount=50
Ovde ste pominjali jedno a sada iznosite drugo?
Gde je dakle, u svemu ovome ovde - ženska volja?
p.s. žena se mora slušati!
 
filatelista:
Ja se slažem sa celim postom. Kult ličnosti je nedvosmisleno najjači u te dve stranke i to je fakat.

То је култ минџости и њене личности и у СПО и У СПС (било) и у ДСС,
извињавам се ако сам мало слободније квалификовао "исту" мислим ствар,објекат.
 
_Milanche_:
LDP i SRS su jedine dve stranke koje nude svojim biracima nesto sto bi se moglo nazvati "ideologija".
To je ono sto ih izdvaja od ostalih i ono sto ce im po mom licnom ubedjenju pomoci da se odrze u politickom zivotu i da jacaju(ali samo dok su opozicija)
Ma koja je ideologija kod njih?? Radikali su sve probali u zadnjih 15 godina, a LDP je još nedonošče da bi se nešto iskristalisalo. Da ne lepe slike svojih voždova, ne bi ih ni bilo!
 
Iron Lord:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3225091&postcount=50
Ovde ste pominjali jedno a sada iznosite drugo?
Gde je dakle, u svemu ovome ovde - ženska volja?
p.s. žena se mora slušati!

Морам да проверим о чему се тачно ради али истичем сумљу да се ради о дословно истом,мислим да бар у њиховим годинама и у односу на међунож..аргумент, није ваљда "иста" ствар,објекат толико незамењива.
 
DraGo70:
Zanimljivo, ne slažu se sa mojim tekstom jedan osvedočeni radikal i jedan osvedočeni LDP-ovac.
Nego, šta nije tačno? Al' argumentovano, bez pretencioznih govorancija... je l' može?

Па већ сам ти рекао на шта си управо ти одговорио празним причама и "претенциозним говораницијама".
Као прво, пре свега није тачно да СРС има 30% већ пре ближе 40% - што знаш и ти. Чињеница да си одлучио да слажеш и за тако опште познату чињеницу довољно говори сама за себе.
Као друго, и овде на Крсти је, чини ми се ирезјер, пренео истраживање објављено у Нину које је показало да СРС и ДС имају највећи, скоро једнак удео подршке у најмлађем бирачком телу - око 35%.
И тако цео твој "лепо срочен" пост постаде празна прича. Као и обично.
 
filatelista:
Ma koja je ideologija kod njih?? Radikali su sve probali u zadnjih 15 godina, a LDP je još nedonošče da bi se nešto iskristalisalo. Da ne lepe slike svojih voždova, ne bi ih ni bilo!
ideologija kod radikala-demagogija o socijanoj poravni i borbi protiv svetske zavere i novg svetskog poretka(naravno besmislena ideologija).
i idelogija LDP-a-mi cemo da menjamo svet,urbani fazon i tako te fore nita seka nista stoja...ima jos toga(za tu idelogiju u dobrom delu mogu reci da nije besmilena mada u jednom i da jeste)
 
untouchable:
Па већ сам ти рекао на шта си управо ти одговорио празним причама и "претенциозним говораницијама".
Као прво, пре свега није тачно да СРС има 30% већ пре ближе 40% - што знаш и ти. Чињеница да си одлучио да слажеш и за тако опште познату чињеницу довољно говори сама за себе.
Као друго, и овде на Крсти је, чини ми се ирезјер, пренео истраживање објављено у Нину које је показало да СРС и ДС имају највећи, скоро једнак удео подршке у најмлађем бирачком телу - око 35%.
И тако цео твој "лепо срочен" пост постаде празна прича. Као и обично.
imas ti neke izbore gde gde je SRS isao preko 30% (sem Bora)??????
 
filatelista:
pa dokaz je tu pred nosom! Kampanja za refernedum, jedni lepe slike predsednika i vd predsednika sa pozivom na referendum, drugi svog predsednika i poziv na bokot. KULT!

Da, ja sam prevashodno i naveo da je kod njih najveći kult ličnosti svoga vođe. Nisam ni mislio na totalnu sličnost kao što to pominje al bundy na vrhu ove strane, nego na sličnosti u delovanju, na misionarenje, na često vređanje neistomišljenika, na teorije zavere koje stalno pominju (radikali misle na zapad, na Vatikan, Ameriku, CIA-u, Jevreje...) a LDP na BIA-u, SPC, Vojsku, Policiju...
Zatim, pogledaj njihove web sajtove ili plakate i bilborde... uglavnom slike njihovih vođa, ulepšane i našminkane u PhotoShop-u...
Naravno, kult ličnosti je izražen i kod drugih stranaka, kao što je primetio MAXIMUS, npr. kod SPO, SPS, DSS, LSV, DHSS... ali sve manje.
Eto u zadnje vreme prosečni građanin bi mogao i nabrojati po nekoliko pripadnika neke stranke koji se pojavljuju u javnosti (DSS, DS, G17+...) ali kod ovih već navedenih, jako malo ljudi bi moglo nabrojati tri ličnosti koje su u toj stranci.
Ja npr. osim Nenada Čanka ne znam ni jednog člana njegove stranke. Izgleda da to nije ni bitno jer Čanak stigne da se pojavi i u klopci i u piramidi i u utisku nedelje i u svakoj drugoj političkoj emisiji i to sve u jednoj nedelji... :)
 
untouchable:
Па већ сам ти рекао на шта си управо ти одговорио празним причама и "претенциозним говораницијама".
Као прво, пре свега није тачно да СРС има 30% већ пре ближе 40% - што знаш и ти. Чињеница да си одлучио да слажеш и за тако опште познату чињеницу довољно говори сама за себе.
Као друго, и овде на Крсти је, чини ми се ирезјер, пренео истраживање објављено у Нину које је показало да СРС и ДС имају највећи, скоро једнак удео подршке у најмлађем бирачком телу - око 35%.
И тако цео твој "лепо срочен" пост постаде празна прича. Као и обично.

Recimo ovako, ti veruješ da je 40%, cifra na koju se pozivaš, a koju je izneo ирезјер (kako ti kažeš) je 35%, a ja sam naveo oko 30%.
I sada, u čemu je tu velika razlika.
Hajde da zamislimo da će na sledećim izborima - što je jedino relevantno - podrška radikalima biti 35%.
Znači moj post će biti prazna priča jer sam umanjio za 5%, a tvoj post će biti "do bola" iako si uvećao za 5%.
Znači, moj post je prazna priča na osnovu tvoga slobodnog uverenja da će SRS dobiti 40% podrške birača.
Bravo...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top