Da li ste postali nervozniji, osetljiviji,?

Da li ste postali nervozniji, osetljiviji?

  • Da

    glasova: 3 37,5%
  • Ne

    glasova: 5 62,5%

  • Ukupno glasova
    8

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.816
da li ste postali nervozniji, osetljiviji,?
da li sad lakše kažete ili pomislite "odhebi u visokim skokovima", ili jednostavno kazhete lakshe "to mi smeta, nervira nemoj to da radish"

ili chisto sa slascu izgovorite "necu i gotovo"

da li se lakše pomirite sa nekim cinjenicama, ne pada vam na pamet da ispravljate krivu drinu

na poslu
u medjuljubavnim partnerskim odnosima
sa familijom bliznjim i daljnim

 
izgleda da nam je ruki drugacija :D
Uh na nepravdu mogu da spalim cijeli grad

🤷🏻‍♀️

Wonder Woman Fighting GIF by Lillee Jean
 
da li se lakše pomirite sa nekim cinjenicama, ne pada vam na pamet da ispravljate krivu drinu
Samim tim što sam preuzela odgovornost za svoj život potpuno i odavno, i sama vodim računa o tome šta ću da jedem, kako da održavam svoju stambenu jedinicu, koliko struje trošim, šta ću da obučem i obujem, da se pojavim na poslu tačno u sekund na vreme i uradim sve što je do mene pošteno, mislim da nemam razloga da pezim na bilo kakva i bilo čija nedolična ponašanja i control maniac ispade, mada suštinski nema ni mesta ni vremena za takve stvari.

Nisam postala svadljiva i nervozna, ali držim ljude na distanci i hladne glave reagujem svuda, pa neka je to i u vezi milog člana porodice. Nos ne zabadam nigde, ali ne trpim ni u moj život da se nosevi zabadaju.
Ne moram verbalno da se izrazim, objašnjavam i pojašnjavam, jer je ljudima jasno sve iz mog ponašanja.
Volim biti korektna, ljubazna i od pomoći, ali volim i svoj integritet, slobodu, mir i puno pravo da ne učestvujem tamo gde unapred znam da mi nije mesto.

Mislim da sam u mnogo više reči rekla slično što je i Vojin pre deset godina.
 
da li ste postali nervozniji, osetljiviji,?
da li sad lakše kažete ili pomislite "odhebi u visokim skokovima", ili jednostavno kazhete lakshe "to mi smeta, nervira nemoj to da radish"

ili chisto sa slascu izgovorite "necu i gotovo"

da li se lakše pomirite sa nekim cinjenicama, ne pada vam na pamet da ispravljate krivu drinu

na poslu
u medjuljubavnim partnerskim odnosima
sa familijom bliznjim i daljnim

Ravnodusniji, opusteniji i definitivno hladniji ;)
Shvatis u nekom momentu da je to najbolje resenje, pa onda krenes u trening. Ne kazem da mi uvek uspeva, ali sve sam bolji i bolji. Bicu savrsen kad budem imao120.godina :per:
 
da li ste postali nervozniji, osetljiviji,?
da li sad lakše kažete ili pomislite "odhebi u visokim skokovima", ili jednostavno kazhete lakshe "to mi smeta, nervira nemoj to da radish"

ili chisto sa slascu izgovorite "necu i gotovo"

da li se lakše pomirite sa nekim cinjenicama, ne pada vam na pamet da ispravljate krivu drinu

na poslu
u medjuljubavnim partnerskim odnosima
sa familijom bliznjim i daljnim

Nervozna sam. To više nije pitanje psihe. To je deo mog karaktera.

Ne znam da li medicina može da objasni da je nervoza genetski nasleđena..u mom slučaju je tako.. Mama se retko, gotovo nikad ne nervira...ali..

Tata i obe babe su bili nervozni. Tetka -tatina sestra je nervozna, sestra od tetke je nervozna...

Šta me nervira? Guranje u samoposluzi da neko plati preko reda, guranje na pijaci ( ja kupujem, a neko hoće pre mene da kupi )..

Strašno me nervira nepravda koja se nanosi meni bliskim ljudima.

Trenutno me nervira što moje naselje, beogradsko naselje u 21 veku nema prevoz jer se glavna ulica asfaltira.
 

Back
Top