Da li ste ikada videli sexualni čin na jako javnom mestu ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Verovali vi ili ne, preksionoć oko 21h na samom uglu, Kneza Mihajla, Sremske ulice, ispred izloga i malog simsa jedne parfimerije...odigrao se stojeći sex, izmedju jedne ženske ne starije od 20 godina , i muškarca tu možda 3-4 godine stariji.
To su gledali gradjani, taxisti na onoj stanici na terazijama itd.
Prvi put sam video sex na tako javnom mestu, kako je to gore opisano.
Devojka je imala bruka kratak minić, a ovaj momak veoma vešte ruke i bezobrazne prste, tako da je to bio uvod u taj čin, akt, a finale je bilo kada mu se ova devojka na sred ulice nameštala i sve to je trajalo oko minut jedan recimo. Gledalaca bilo nas desetak. Najkrvaviji su mi bili gradjani koji to vide, a prolaze ko da ne vide .
 
Verovali vi ili ne, preksionoć oko 21h na samom uglu, Kneza Mihajla, Sremske ulice, ispred izloga i malog simsa jedne parfimerije...odigrao se stojeći sex, izmedju jedne ženske ne starije od 20 godina , i muškarca tu možda 3-4 godine stariji.
To su gledali gradjani, taxisti na onoj stanici na terazijama itd.
Prvi put sam video sex na tako javnom mestu, kako je to gore opisano.
Devojka je imala bruka kratak minić, a ovaj momak veoma vešte ruke i bezobrazne prste, tako da je to bio uvod u taj čin, akt, a finale je bilo kada mu se ova devojka na sred ulice podala i sve to je trajkalo oko minut jedan recimo. Gledalaca bilo nas desetak. Najkrvaviji su mi bili gradjani koji to vide, a prolaze ko da ne vide .

pa sta treba? da stanu i navijaju? :think:
 
Verovali vi ili ne, preksionoć oko 21h na samom uglu, Kneza Mihajla, Sremske ulice, ispred izloga i malog simsa jedne parfimerije...odigrao se stojeći sex, izmedju jedne ženske ne starije od 20 godina , i muškarca tu možda 3-4 godine stariji.
To su gledali gradjani, taxisti na onoj stanici na terazijama itd.
Prvi put sam video sex na tako javnom mestu, kako je to gore opisano.
Devojka je imala bruka kratak minić, a ovaj momak veoma vešte ruke i bezobrazne prste, tako da je to bio uvod u taj čin, akt, a finale je bilo kada mu se ova devojka na sred ulice nameštala i sve to je trajalo oko minut jedan recimo. Gledalaca bilo nas desetak. Najkrvaviji su mi bili gradjani koji to vide, a prolaze ko da ne vide .

Da da..zar postoji jako javno ili slabo javno mesto?:think:
Trebali ste da navijate :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ja mislim da je mene par puta neko ukebao pogledom (u bezobraznim radnjama na javnom mestu)....:think:
Ma nek ide zivot..ako je njima bilo strava...cemu toliko zaprepascenje,nisu secirali ljude na terazijama :hahaha:
 
Da da..zar postoji jako javno ili slabo javno mesto?:think:
Trebali ste da navijate :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ja mislim da je mene par puta neko ukebao pogledom (u bezobraznim radnjama na javnom mestu)....:think:
Ma nek ide zivot..ako je njima bilo strava...cemu toliko zaprepascenje,nisu secirali ljude na terazijama :hahaha:

Da znaš, kome je strava to, treba da legne/sedne na žardinjeru, i radi radnju, pošto se nema vremena za ulaziti u stan/kuću, sobu i td.
 
Neznanko, a jesi li ti intervenisao i ukorio ih zbog bluda?
Ili si izvoajerisao i pomislio "gle, evo meni teme za Krstu"? :lol:


Pa pošto nisam imao kod sebe člansku kartu biblioteke nisam intervenisao i vadio crveni karton. Da već sam video tu temu ovde, jer za razliku od vas 9999 % ja gledam, vidim, zapažam, pišem, javljam, objašnjavam , beležim što reče ova koje živi na jako slabom javnom mestu.
 
Da znaš, kome je strava to, treba da legne/sedne na žardinjeru, i radi radnju, pošto se nema vremena za ulaziti u stan/kuću, sobu i td.

:hahaha::hahaha::hahaha:
mozda ih to uzbudjuje...
svasta...
zar je moralna samo poza "dok procita novine" u tvom slucaju,i to na krevetu,spustenih roletna,zavesa...i da po mogucstvu ne ispusti ni jedan uzdah,ah toboze koju nevaljalu rec?:think:
 
Pa pošto nisam imao kod sebe člansku kartu biblioteke nisam intervenisao i vadio crveni karton. Da već sam video tu temu ovde, jer za razliku od vas 9999 % ja gledam, vidim, zapažam, pišem, javljam, objašnjavam , beležim što reče ova koje živi na jako slabom javnom mestu.

pa što se onda ljutiš na ostale koji su mirno prolazili pored ... možda ni oni nisu imali člansku kartu biblioteke :lol:
 

Back
Top