Da li smatrate sebe pravim metalcem,i zasto?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
91ve*

I da, jesam. Sta sad, chim je neko "napredniji" od tebe (a to je mnogo pa tesko :hahaha: ), odmah nije istina ono sto prica? Sta, ti si najopakija metalka na svetu? o boze... gde su moderatori kada su potrebni, da te banuju na jedno mesec dana da odmorish taj mali mozak (:

Za razliku od tebe ja bar imam mozag...
Tako da i imam sta da odmorim...:bye:
 
Da rece devojka,
koja me je progonila na forumu,
i poslala oko trista privatnih poruka,
na koje sam ja odgovara la samo sa po jednim smajlijem...
Tj nisam se raspravljala sa njom...:klap:
Bravo, devojko ti si najmerodavnija da pricas o meni...

Vukosava.... odjebi...
kava.gif
 
Napredak,u tom slučaju,se ogleda u razumevanju,a ne tako kako ti kažeš.
Ima sigurno dece koja slušaju metal od prvog osnovne,pa ne vidim da su napredniji od drguih,a ako jesu,nije mi jasno u čemu.

Kad kazem "napredniji" (sa razlogom pod navodnicima), mislim na sazrevanje muzickih ukusa. Jer uvek se od necega pocinje, pa se trazi nesto jace, zesce...
 
Objasni mi onda kako ti mozes da znas sta ja pokusavam da ispadnem?Siroti fenser?Odakle tebi kompetentnost?Nisi ti bogom dana da bilo sta ovde ljudima sudis a da pritom tebi ne moze niko da sudi.

'e pa nosicemo se prijatelju moj pa ko kome dodje glave' :klap:

Ja sam to rekla samo zato sto ti takve postove meni redovno upucujes...
A tebi je lako da se nosis kada ja ne mogu samo na tvoje postove da odgovaram,
vec imam i drugih obaveza...:bye:
 
Kad kazem "napredniji" (sa razlogom pod navodnicima), mislim na sazrevanje muzickih ukusa. Jer uvek se od necega pocinje, pa se trazi nesto jace, zesce...

Hm,ok to je tvoj ukus,mada jače i žešće nije nužno kvalitetnije.
Da parafraziram Hesea,savršena muzika ima svoje uzroke,a muzika kojoj fali suština je bučna,a zato što je bučna - zato je i tužna,a zato su i ljudi melanholičniji.
 
Hm,ok to je tvoj ukus,mada jače i žešće nije nužno kvalitetnije.
Da parafraziram Hesea,savršena muzika ima svoje uzroke,a muzika kojoj fali suština je bučna,a zato što je bučna - zato je i tužna,a zato su i ljudi melanholičniji.

Pa nisam ja ni rekao da je to nuzno kvalitetnije. Niti sam mislio da se dalje trazi nesto sto je i jace i zesce... Vec jednostavno, slusas dalje neki novi bend koji je jaci, neki drugi koji je kvalitetniji... Ne moraju svi da imaju iste osobine.
Jednostavno to je tako kako je. Svi imamo neke pocetke, i rado im se vracamo, ali smo uvek u potrazi za necim novim...
 
Pa nisam ja ni rekao da je to nuzno kvalitetnije. Niti sam mislio da se dalje trazi nesto sto je i jace i zesce... Vec jednostavno, slusas dalje neki novi bend koji je jaci, neki drugi koji je kvalitetniji... Ne moraju svi da imaju iste osobine.
Jednostavno to je tako kako je. Svi imamo neke pocetke, i rado im se vracamo, ali smo uvek u potrazi za necim novim...

Poenta je pronaći ono što te čini srećnim.
Nema tu mnogo filozofije. ;)

Zato mi je ova tema u potpunosti besmislena.
 
Pa i ja imam wifi, pa nisam uvek onlajn na forumu... Nema to veze sa netom, vec poenta je da ti je uvek otvorena stranica sa ovim forumom.

I ti onda kazes "nemam ja vremena samo za tebe, imam i drugih obaveza".. Jea rajt ;)
Kojih obaveza? :D Da i meni odgovaras? :dash:

Tebi sam najmanje odgovarala ovde,
nadam se da nisi uvredjen...
Forum i msn su mi skoro uvek ukljuceni,
ali taj prozor je uvucen...
I danas i juce sam jos vise na netu jer ne mogu da izdrzim,
cekam rezultate sa faxa...
Kada to prodje bice kao i obicno,
dva puta na dan po oko pola sata za netom i uvece ok jedan dva sata...
I kao sto rekoh radim nesto,
pa kad me smori bacim pogled na forum,
a sada ste me vec zaokupirali dovoljno,
pa sam se zadrzala duze...
 
Jesam,mlati replike na delove postova koji joj najvise odgovaraju i izvlaci i konteksta.

zabavi se onda :)

Šta misliš,da li su "pravi" metalci oni koji piju čokoladno ili obično mleko?
Ja tipujem na čokoladno.

i ja mislim da vise vole cokoladno - nekeko ima onu "dark auru"
jes' da nije crna al' je bar tamnosmedja :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top