Da li se muskarci danas sve vise depiliraju? :)))

mislim necu nikad da se depiliram, ne znam kakva da bude moda.

evo malo dlacica vama sto ih ne volite:

6icgf5.jpg
6zwwhg.jpg


edit: morao da kropujem
tacno tako, koliko bi ti tek dosle do izrazaja i sise i stomacina da ih ne kamufliras dlakama
ovako fino na plazu sa sorcem od pupka do koljena,
dlakama na svemu ostalom, seks u mraku sa odjecom, i jadna zena nema pojma sto je ceka do jutra poslije :D a ni tada ne moze da procjeni jesi li preskocio par mjeseci kupanja ili ti je koza prirodno siva
 
Meni su dlacice ok, sve dok se drze na adekvatnoj duzini...
U svakom slucaju privlacnije od potpuno glatko izdepiliranog tela:arrow:

Bravo za Nicolassa..... Mislila sam da ce zene ovo podrzati, kad ono obrnuta situacija.... prijatno iznenadjenje.... ;)
http://i90.photobucket.com/albums/k279/greenmoo_2006/Sexy men/ChanningTatum.jpg

Mislim zar nije ovako lepse devojke...... ili moze i ovako
http://i605.photobucket.com/albums/tt133/anhella8/ANHELLA/sexy_men_08.jpg

Sexy definitivno.... da ih pojedes i jos po nesto..... :per:

Depilati noge, ruke?:eek:
Odbojno
 
Meni su dlacice ok, sve dok se drze na adekvatnoj duzini...
U svakom slucaju privlacnije od potpuno glatko izdepiliranog tela:arrow:



Depilati noge, ruke?:eek:
Odbojno

Sigurno nije odbojnije od dlakavih....molim te.... :per: I nisam mislila bukvalno celo telo, mada se ne bih bunila, ali pazuh, prepone, njega, najbitnije pa i stomak i grudi sto da ne.... Leeeeeepese je...... :roll: i izazovnije....
 
Leeeeeepese je...... :roll: i izazovnije....

Očigledno da nije svima. Teško da ćeš nečiji ukus promeniti.
A moda je promenljiva stvar,pre tridesetak godina su recimo "tepisi" bili vrhunac muške privlačnosti,danas se preferira dečački glatko telo,meni je i jedno i drugo malo bolesno ali hebi ga sad.
Ja se držim trimera i skraćivanja taman koliko treba. I dok sam bio mlađi i sad. O depilaciji ili brijanju nikada nisam ni razmišljao niti ću.Jednostavno mi to nije opcija.
 
Jednostavno pitanje o depilaciji muskaraca.... Da li skidate dlake ispod pazuha, sto je jako preporucljivo i lepo, telo, prepone, njega ;))) Ili ste jos uvek zaostali i zatucani po tom pitanju? I stvarno mislite da je maljavost odlika muskosti? Da se ne lazemo, vecina zena, ne mogu reci bas sve, jer ima i takvih koje ne znaju sta je lepo, ali vecina nas voli izdepilirano musko glatko telo.... i zgodno naravno ;)))

Ispod pazuha podbrijavam, jer ne smem skroz zbog mladeza. Grudi ne, jer ionako imam malo dlacica. Ostatak po potrebi, naravno nikad do nule.
Video sam svega par ljudi koji imaju zesci defekt maljavosti, bukvalno kao vukodlaci da su :hahaha::rotf::hahaha:
Mislim da je umerena maljavost po grudima i izdefinisano i zgodno telo dobitna kombinacija. :ok:
 
Brijem ispod pazuha, naročito leti, dole mašinicom skraćujem "žbun", a balls i vršnjaka brijem, i to ponajmanje radim da bi se ženama dopalo, nego što mi tako prija...bolje se osećam, a i manje se znojim na tim mestima. To sam počeo da radim tek pre dve godine, i nastaviću.

Primetio sam još jednu dobru stvar kod tog brijanja. Konkretno, mislim na jaja... Od kako ih brijem nemam više onaj poznati muški problem zvani "jajosvrab", koji povlači radnju zvanu "jajočeš". :hahaha:

Dalje, čupam pincetom (uglavnom nagovorim ženu za tu uslugu) dlake iz nosa i ušiju. E, to je već zbog estetike, a i ne moram da razmišljam da li sam dobro obrisao nos. Bez viška dlaka ga uvek dobro obrišem.

Što se tiče ostalih delova tela nemam nameru da sa njih skidam dlake. Nisam bilder koji se maže uljem i šepuri kao paun, a i muško sam, a taj sport zahteva dosta zayebancije, za šta uglavnom samo žene i fem muškarci imaju volje i živaca.
 
Ma, gnjavaža... Dosta je i ovo.
naravno, isto tako nam ne treba ni kupanje cesce no jednom mjesecno.... ili pranje zuba kada znamo da nemamo dejt..... ili mjenjanje carapa ako nemamo prijatelje muslimane......ne treba ti ni fax ni posao... a ni stan, samo smotas neku koja vec ima
mislim, wtf
nema smisla gnjaviti se u zivotu, a i zene i onako samo padaju na pricu, taman i shugav mozes bit ako dobro lazes ok je sve :rumenko:
 
naravno, isto tako nam ne treba ni kupanje cesce no jednom mjesecno.... ili pranje zuba kada znamo da nemamo dejt..... ili mjenjanje carapa ako nemamo prijatelje muslimane......ne treba ti ni fax ni posao... a ni stan, samo smotas neku koja vec ima
mislim, wtf
nema smisla gnjaviti se u zivotu, a i zene i onako samo padaju na pricu, taman i shugav mozes bit ako dobro lazes ok je sve :rumenko:

Ne karikiraj!
 
Jednostavno pitanje o depilaciji muskaraca.... Da li skidate dlake ispod pazuha, sto je jako preporucljivo i lepo, telo, prepone, njega ;))) Ili ste jos uvek zaostali i zatucani po tom pitanju? I stvarno mislite da je maljavost odlika muskosti? Da se ne lazemo, vecina zena, ne mogu reci bas sve, jer ima i takvih koje ne znaju sta je lepo, ali vecina nas voli izdepilirano musko glatko telo.... i zgodno naravno ;)))

ako tako poznaješ svoj pol
ni da ne mislim za suprotni...

po meni jedini must je ne gajiti šumu srednjem abdomenu
pazuh manje više, šta smeta
i baš ako ima predlakava leđa ili tako
stomak grudi noge i butine ok....
 
Evo da ozivim ovu temu ..Nasao sam marijanu na youtubu ... :hahaha:

Ovo su samo neki od komentara:
"0:37 wow beautiful ass..... :))))"
"wow.... boys are so fuckable.... :))))"
@cvikerns92 maleni nagutas se ti njenih sokica i iz guze i spreda....hahahahaha :)))))) ali kad bi ti i to dala.... nisi joj ni do p... ;))))) pajseru...."
@xXFlockofGriffinsXx
WOW fuckable......
we wants and good cock and money.....kiss :)))))

Evo i linka ..Uzivajte :hahaha: https://www.youtube.com/user/marijance100
 

Back
Top