DA LI SE DESILA LJUBAV OVDE NA FORUMU IZMEDJU DVOJE HETEROSEKSUALNIH OSOBA

Hilde:
Pa prijatelju, meni postovi sluze ne za ostvarivanje ljubavi nego za razmenu misljenja, kada smatram da imam sta da kazem i ponesto me ovde zainteresuje (sto se ne desava bas cesto). Ne moram da budem so u svakoj supi.
A za kontakt sluze pp. To i onako nije za javnost.

izvinite gospodo sto prekidam raspravu
da li biste pridrzali cudotvornu napravu

pravilno upotrebljeno palidrvce
pretvara citavu kucu u crnce
 
AntunTun:
koja je ovo fora?...i josh neko je neshto kao ima za 3god na forumu 45 postova i kao internet romantika...mislim shta je bre ovo koji q?...bre mi pojedini dushu ostavismo pishutji i nishta...pa jbte gde je pravda gde je balans...kad dodje lik i postuje na jednoj temi i kao umochi...choveche batalih se pishutji i nishta...pa stvarno nema smisla...
ali ne...ja netju pokleknuti pred nepravdom...ja tju nastaviti da trazhim sebi blisq dushu u internet besputju...
FUJ!!!!!...uzhas nad uzhasima...internet romantika i kako pobuditi nekome osetjanja...mislim koja fora...sad kao ja tju da se otvorim i da pricham o intimi o svemu shto me boli i shto bla bla shta gooood...i kao to je to...kao kapiramo se potpuno...kao uzhasno poverenje...ja mogu da razumem da ljude ponese taj neki trip...al da se zhene...lol to mi je ono...dno dna jbte...
el mislite da se to zaista deshava?...iskrenost?...lolol...internet je chudo...
Roditelji oko 6000000000 ljudi upoznali su se negde - u busu, na pijaci, u izbegličkom logoru, zašto ne i na netu.
A ne mora svaka veza potpuno da uspe (potpuno - uzeli se, imali šestoro dece i živeli srećno i zajedno do kraja svojih života - ni minut duže). Kad pogledaš tako, videćeš da poznanstva sa neta prerastaju u ozbiljnije veze u istom procentu kao i poznanstva sa drugih mesta - vrlo malom. Ali ih ima.
A ako hoćeš da nadješ devojku na netu, ti je potraži, tebi bar neće biti problem, pametniji si i zanimljiviji od većine prisutnih likova.
 
hahah internet i bus...genijalno...ovo je hiljadita tema o ljbuavi i romantici na netu...ma shta hiljadita je sitnica...chudno kako nikad nisam video temu posvetjenu prijateljstvu...kako niko nikad ne trazhi prijatelja...kako nema "ozbiljan momak okolina beograda trazhi sebi drugaricu iskljuchivo za popodnevnu kafu izlaske i tracharenje...svi koji zhele emocije ili sex - STOP"...koliko prijateljstava s neta znash?...ima ih recimo ko niki i psd...to ti je u choporu smo jachi filozofija...el verujesh da ljudi organizuju oqpljanja da bi se druzhili ?...josh suprotni polovi...haaaa dobra foraaaa
 
Hellen:
(Немој да си таки, ја имам два мушка другара са Форума...за ћаскање, трачарење, и плакање на рамену, а понекад и кафицу (кад се видимо, а то је ретко)).

ne kreshete se?...mora da su/si grdna/i vrlo...ne vidjate se al zato na forumu ludujete...
 
AntunTun:
kako niko nikad ne trazhi prijatelja...kako nema "ozbiljan momak okolina beograda trazhi sebi drugaricu iskljuchivo za popodnevnu kafu izlaske i tracharenje...svi koji zhele emocije ili sex - STOP"...
He he... nemoj tako Tune...pa je l' tražio Aca društvo pa se ispostavilo kao loša tema. :lol:

ggolub:
Ja mislim da je ovde neko (čitaj: xiaoyu) malko ljubomoran... ili zavidljiv! .
Jesam, jesam, hoću i ja da me ponešto ovde zainteresuje! :D

teddy.gif
 
AntunTun:
hahah internet i bus...genijalno...ovo je hiljadita tema o ljbuavi i romantici na netu...ma shta hiljadita je sitnica...chudno kako nikad nisam video temu posvetjenu prijateljstvu...kako niko nikad ne trazhi prijatelja...kako nema "ozbiljan momak okolina beograda trazhi sebi drugaricu iskljuchivo za popodnevnu kafu izlaske i tracharenje...svi koji zhele emocije ili sex - STOP"...koliko prijateljstava s neta znash?...ima ih recimo ko niki i psd...to ti je u choporu smo jachi filozofija...el verujesh da ljudi organizuju oqpljanja da bi se druzhili ?...josh suprotni polovi...haaaa dobra foraaaa
" Svetislave, sereš preterano " !!!
Mrzi me, a nemam ni lep i dosadan običaj da nekom ozbiljno, onako, ad katedrum, k'o Petar Pan, nešto objašnjavam i pojašnjavam, ali ti si, od svega, jedino pogodio : komp !!!
Naime, moje je skromno mišljenje, da OVO služi komfornoj i brzoj komunikaciji sa bezgranično mnogo ljudi ( pa ko koga za*ebe :lol: ! ), ovde se možeš, na volju, družiti, svađati, nabacivati, trgovati, organizovati sex, popraviti frižider, pa i zaljubiti ( ako baš mora ), a to ćeš već malo teže ispopostizavati u RL, ako nemaš propeler u dupetu i još i volju i snagu da istrpiš odvođenje na policiju, objašnjavajući pozornicima da si samo hteo ljubav i druženje, ali to baš i nije naišlo na veći odziv građanstva kome si se intenzivno obraćao, tumarajući po lokacijama !!!
P.S. ti dopiši, ali onako duuuuuugačko, dolazi zima .... :-)
 
krvolok:
" Svetislave, sereš preterano " !!!
Mrzi me, a nemam ni lep i dosadan običaj da nekom ozbiljno, onako, ad katedrum, k'o Petar Pan, nešto objašnjavam i pojašnjavam, ali ti si, od svega, jedino pogodio : komp !!!
Naime, moje je skromno mišljenje, da OVO služi komfornoj i brzoj komunikaciji sa bezgranično mnogo ljudi ( pa ko koga za*ebe :lol: ! ), ovde se možeš, na volju, družiti, svađati, nabacivati, trgovati, organizovati sex, popraviti frižider, pa i zaljubiti ( ako baš mora ), a to ćeš već malo teže ispopostizavati u RL, ako nemaš propeler u dupetu i još i volju i snagu da istrpiš odvođenje na policiju, objašnjavajući pozornicima da si samo hteo ljubav i druženje, ali to baš i nije naišlo na veći odziv građanstva kome si se intenzivno obraćao, tumarajući po lokacijama !!!
P.S. ti dopiši, ali onako duuuuuugačko, dolazi zima .... :)

:)
ma,nije ni ovaj krvolok naivan ko sto izgleda....:)
 
AntunTun:
hahah internet i bus...genijalno...ovo je hiljadita tema o ljbuavi i romantici na netu...ma shta hiljadita je sitnica...chudno kako nikad nisam video temu posvetjenu prijateljstvu...kako niko nikad ne trazhi prijatelja...kako nema "ozbiljan momak okolina beograda trazhi sebi drugaricu iskljuchivo za popodnevnu kafu izlaske i tracharenje...svi koji zhele emocije ili sex - STOP"...koliko prijateljstava s neta znash?...ima ih recimo ko niki i psd...to ti je u choporu smo jachi filozofija...el verujesh da ljudi organizuju oqpljanja da bi se druzhili ?...josh suprotni polovi...haaaa dobra foraaaa
Jbg, niko nije postavio temu posvećenu prijateljstvu, a mnogi postaviše teme posvećene ljubavi (i sexu). Na kraju krajeva imaš ceo podforum "Ljubav & Sex", nemaš podforum "Prijateljstvo".
A ipak znam i dosta prijateljstava, neka sam i sam stekao, a neke vrlo drage prijatelje s foruma sam upoznao i pre svog 100-tog posta. Neke ljude s foruma smatram prijateljima iako ih još nisam upoznao u RL.
Izgleda da je ljubav mnogo traženija od prijateljstva na ovom forumu, možda baš zato što je redja pojava.
 
krvolok:
" Svetislave, sereš preterano " !!!
Mrzi me, a nemam ni lep i dosadan običaj da nekom ozbiljno, onako, ad katedrum, k'o Petar Pan, nešto objašnjavam i pojašnjavam, ali ti si, od svega, jedino pogodio : komp !!!
Naime, moje je skromno mišljenje, da OVO služi komfornoj i brzoj komunikaciji sa bezgranično mnogo ljudi ( pa ko koga za*ebe :lol: ! ), ovde se možeš, na volju, družiti, svađati, nabacivati, trgovati, organizovati sex, popraviti frižider, pa i zaljubiti ( ako baš mora ), a to ćeš već malo teže ispopostizavati u RL, ako nemaš propeler u dupetu i još i volju i snagu da istrpiš odvođenje na policiju, objašnjavajući pozornicima da si samo hteo ljubav i druženje, ali to baš i nije naišlo na veći odziv građanstva kome si se intenzivno obraćao, tumarajući po lokacijama !!!
P.S. ti dopiši, ali onako duuuuuugačko, dolazi zima .... :-)

hahha joj to iz radovana to ti je super...hahaha pozornik i odziv gradjan haha...e jesi ti stvarno e super majke mi...el dovoljno dugachko?..chek jbte nisam naglasio neki DEO...

Hellen:
Мислиш да грдни људи живе у целибату? :wink:

celebacy001gi5.jpg
 

Back
Top