Da li se boriti oko nepotrebnih i nebitnih stvari?!

Smorisha

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.905
Okej zamislite priču. Neko vas postavi na primer za predsednika kućnog saveta jer veruje da ste pravi čovek za posao, ali se nađu neke dileje da se bore protiv vas i te vaše ekipice.:whistling:
E sada, vama u principu to i nije nešto mnogo bitno. Potpuno nebitna stvar. Ni jedna ni druga ekipica ni sam posao predsednika kućnog saveta.

Da li biste se predali i dali štafetu nekom drugom ne želeći prosto da učestvujete u fajtu koji vama nije bitan?:pljus:
Ili biste možda odlučili "Nećete vi prema meni da se tako ponašate! Ima da vam pokažem ko je šef i gazda"?:mafijas:

Dakle šta biste uradili i zašto?:ceka:
Neke teorije kažu da je kompetitivnost u duhu muškosti i da će se alfa muškarci sa višim testosteronom odlučiti za fajt i izazov.
A oni slabiji muškarci, bete, sa nižim testosteronom će biti apatičnije.
Dok će omega muškarci najslabiji i sa najnižim testosteronom prosto pobeći glavom bez obzira 😩 u momentu.:lol:
Ja nekako mislim da sam omegica po ovome.:rotf:
Šta biste vi uradili i šta vi mislite?:

1713868358355.png
 
Poslednja izmena:
Alfa muškarac sigurno neće biti predsednik kućnog saveta jer je to uglavnom 1. mlohav tip koji za bolje i nije, 2. neka žena sa viškom vremena, 3. starije lice sa viškom vremena.

Ne da ne bih bio predsednik kućnog saveta, no sam im i grupu mutirao, pa uđem s' vremena na vreme, platim šta imam i pičim dalje.
Kod mene u novom beogradskom i kao elitnom naselju je predsednik kućnog saveta baš neko ko deluje kao alfa tip. Bar meni.
Visok 198 cm. Lepo izgleda. Pun para. Živi u stanu od 120 m2. Vozi dobra kola. Dvoja kola. Ima dobar posao, jako obrazovan i ima i svoju firmu.

I svime upravlja i sve on isteruje kako on hoće. Ja sam uvek bio prilično neutralan. Radite kako hoćete, ja plaćam i to je.
Čak su me kritikovali što izbegavam te sastanke... A bile su 2 frakcije koje su se mnogo svađale. Ja uvek bio neutralan.
 
Kod mene u novom beogradskom i kao elitnom naselju je predsednik kućnog saveta baš neko ko deluje kao alfa tip. Bar meni.
Visok 198 cm. Lepo izgleda. Pun para. Živi u stanu od 120 m2. Vozi dobra kola. Dvoja kola. Ima dobar posao, jako obrazovan i ima i svoju firmu.

I svime upravlja i sve on isteruje kako on hoće. Ja sam uvek bio prilično neutralan. Radite kako hoćete, ja plaćam i to je.
Čak su me kritikovali što izbegavam te sastanke... A bile su 2 frakcije koje su se mnogo svađale. Ja uvek bio neutralan.

Nisam video takav primer, ne znači da ga nema ali uglavnom su ti upravnici i predsednici neki tipovi kao što sam opisivao, bar što sam viđao.

Moguće i da je neki tip prosto uzeo da se nad*ebava i isteruje silu ako mu se može.
 
Ako ti je neko već ukazao poverenje onda treba da se boriš, bar dok može i vidiš da ima svrhe jer to se tiče i tebe. Stav da te stvari treba da obavlja neko drugi koga pritom smatraš i slepcem, nižim od sebe je čak bezobrazan. Jer, u pitanju je tvoj stan, tvoja okolina, nije ni čudo na šta nam liče zgrade, dvorišta kad su svi alfa kul pametnjakovići. A u stvari ih boli uvo, nemaju kulturu stanovanja ni poštovanje svojih komšija.
 
Ako ti je neko već ukazao poverenje onda treba da se boriš, bar dok može i vidiš da ima svrhe jer to se tiče i tebe. Stav da te stvari treba da obavlja neko drugi koga pritom smatraš i slepcem, nižim od sebe je čak bezobrazan. Jer, u pitanju je tvoj stan, tvoja okolina, nije ni čudo na šta nam liče zgrade, dvorišta kad su svi alfa kul pametnjakovići. A u stvari ih boli uvo, nemaju kulturu stanovanja ni poštovanje svojih komšija.
Jako lepo rečeno. Zamisli desi se požar, a nemamo upotrebljive protivpožarne aparate.
Na to se svodi ta priča. Dobro rečeno. Ja se ne bih preuzeo takve obaveze, ali plaćam sve troškove.
Otišao sam doduše jer me nije mnogo interesovala ta priča. Možda se ponovo aktiviram. Ali nema oko čega jer prosto ti ljudi znaju više od mene i sve odrade.
Mada u pravu si ipak. Kultura stanovanja.:ok:

Volim tvoje postove @Lule :heart2:
 
Okej zamislite priču. Neko vas postavi na primer za predsednika kućnog saveta jer veruje da ste pravi čovek za posao, ali se nađu neke dileje da se bore protiv vas i te vaše ekipice.:whistling:
E sada, vama u principu to i nije nešto mnogo bitno. Potpuno nebitna stvar. Ni jedna ni druga ekipica ni sam posao predsednika kućnog saveta.

Da li biste se predali i dali štafetu nekom drugom ne želeći prosto da učestvujete u fajtu koji vama nije bitan?:pljus:
Ili biste možda odlučili "Nećete vi prema meni da se tako ponašate! Ima da vam pokažem ko je šef i gazda"?:mafijas:

Dakle šta biste uradili i zašto?:ceka:
Neke teorije kažu da je kompetitivnost u duhu muškosti i da će se alfa muškarci sa višim testosteronom odlučiti za fajt i izazov.
A oni slabiji muškarci, bete, sa nižim testosteronom će biti apatičnije.
Dok će omega muškarci najslabiji i sa najnižim testosteronom prosto pobeći glavom bez obzira 😩 u momentu.:lol:
Ja nekako mislim da sam omegica po ovome.:rotf:
Šta biste vi uradili i šta vi mislite?:

Pogledajte prilog 1535780
Odgovor je kuca .
Imas svoju gajbu, dvoriste i dva dobermana i jednog ovcara. Dresirana, da citaju namere iz ociju. I kada ti dodje taj alfa na ogradu, prvo ce njih da ugleda kako ga gledaju i da vidis kako se namrsten pogleda pretvara u "izvin'te da se dogovorimo samo" pogled i stav.
 
Kod mene u novom beogradskom i kao elitnom naselju je predsednik kućnog saveta baš neko ko deluje kao alfa tip. Bar meni.
Visok 198 cm. Lepo izgleda. Pun para. Živi u stanu od 120 m2. Vozi dobra kola. Dvoja kola. Ima dobar posao, jako obrazovan i ima i svoju firmu.


I svime upravlja i sve on isteruje kako on hoće. Ja sam uvek bio prilično neutralan. Radite kako hoćete, ja plaćam i to je.
Čak su me kritikovali što izbegavam te sastanke... A bile su 2 frakcije koje su se mnogo svađale. Ja uvek bio neutralan.
Iznervirao te upravnik i zavidiš mu. nervira te, a ne možeš da ga zaobiđeš, pa si zabio glavu u pesak. otud ova tema. :mrgreen:
 

Back
Top