Da li reci istinu ili ne...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jedan jedini djecko me je pitao koliko sam ih imala..Prebrojah na brzinu i rekoh mu tacan broj, jer sam u toj vezi furala neki princip potpune iskrenosti,a on se onda izbjedacio jer sam ih imala vise nego on :?
Ne stidim se bilo kog svog postupka, i u sustini bih ili rekla pravi broj ili da broj uopste nije bitan, zavisno od bliskosti sa osobom koja me pita.
Mada ne vidim bas vaznost tog saznanja.
 
Evo, priznajem da sam ja ta koja inicira razgovore na ovu temu, jer sam jako radoznala...
Oni me prvi ne pitaju... Nikad...
Ne krijem svoj broj, niti imam potrebu za tim... Ne spavam, niti ulazim u bilo kakve relacije emotivne i/ili seksualne prirode sa muskarcima kojima je cifra opterecenje, pa bilo da je ona manja ili veca, nebitno...
Jednom sam dozivjela da je muskarac smanjio broj zena sa kojima je spavao... Prosto, odavno mu je postalo besmisleno sve to jurenje i promjena zena... Elem, to ne znaci da se mnogo smirio, ali to je vec neka druga prica...
 
Ne znam zasto mislite da se takve stvari ne pitaju... Ni sta je tu toliko lose ako te frajer/riba pita za broj... Verovatno iz nekog razloga ne zelite da odgovorite, da li zbog toga sto mislite da ce pomisliti: "Mozda je to malo/puno?"
Ljudi, poverenje je osnov svega! I smatram da je dokaz poverenja u vezi upravo priznanje nekih stvari iz proslosti... Sta ako postoji osoba koja zna takve stvari o vama, pa to sasvim slucajno(mozda pak i namerno) dodje do osobe sa kojom ste u vezi? I onda on/-a pomisli kako te u stvari ne poznaje, jer je smatrao/la da je tvoj zivot bio drugaciji (nebitno da li u poz. ili neg. smislu) ?
U neku ruku, bolje je i slagati za tacnu cifru, nego ne reci nista...
 
Gazdarica:
Evo, priznajem da sam ja ta koja inicira razgovore na ovu temu, jer sam jako radoznala...
Oni me prvi ne pitaju... Nikad...
Ne krijem svoj broj, niti imam potrebu za tim... Ne spavam, niti ulazim u bilo kakve relacije emotivne i/ili seksualne prirode sa muskarcima kojima je cifra opterecenje, pa bilo da je ona manja ili veca, nebitno...
Jednom sam dozivjela da je muskarac smanjio broj zena sa kojima je spavao... Prosto, odavno mu je postalo besmisleno sve to jurenje i promjena zena... Elem, to ne znaci da se mnogo smirio, ali to je vec neka druga prica...

Ma nisam mislila da li je to i koliko bitno... Naravno da se ne treba opterecivati time... Sustina mog pitanja je samo koliki je stepen iskrenosti medju partnerima...
 
Petar_Pan:
Jos jedna "emancipovana"...
Ja ne odreagujem tako jel kontam da je normalno da te zanima... Svi mi uvek pazimo na svoje zdravlje i cistocu, pa kad me neka pita tako neko pitanje ne smatram to za nenormalnim uopste...pa i ja volim da je "cista"... Zanima je tvoja proslost sto je ok... I to je daleko od neceg zbog cega bi je ja "otkacio"...

Ocigledno me nisi skapirao.Procitaj jos jednom moj odgovor,al' obrati paznju.
O.K. je da te neko pita s koliko,ali kako gde i td. itd. veruj mi,moze u startu da ugrozi vasu vezu.Prvi znaci ugrozenosti primecuju se malo kasnije kada pocne da te obasipa pitanjima i recenicama tipa:''Pa,jbg s njim ti je ocigledno bilo bolje,on je( to i to) uvek 'teo da radi (tamo i tamo)'',''Pa kako moze bivsi da ti bude ortak,on ti je prvi zabio...''
Ljubomora bez razloga,hronicni tripovi,...i zbog toga sam rekla da tada treba reci CAO.
To je bar moje iskustvo.
A verujem da ih ima jos brdo...
 
Ja sam za iskrenost, uvjek!


"U zivotu svake zene postoje samo dva muskarca..prvi i poslednji!"
Jednom je jedan drugar komentarisao kako je svakoj curi bio ili prvi ili drugi nikad treci, onda smo smislili teoriju da vecina djevojaka radi varijantu "izbroj se" kod svojih partnera -prvi, drugi, prvi drugi...pa koji te dopadne!
 
Eh, žene... Ako ih pitaš, vređaju se... Ako ih ne pitaš, onda misle da postoji neki "strašan" razlog zašto ih ne pitaš... :lol:

Mene lično taj podatak ne interesuje i nikad ih nisam ispitivao o tome... Ako je i pitam o nekom "prošlom" iskustvu, to je samo u funkciji poboljšanja kvaliteta... Hm... Veze... :D
 
По мени крајње небитно питање.
Мислим, шта да радимо са тим подацима, да правимо статистику, упоређујемо, правимо елаборате?!
Више је него очигледно да нисмо први једно другом, што је и сасвим логично с обзиром на околности.

Једино што волим да се зајебавам по том питању јер ми је таква природа, шта да радим кад сам весељак.
 
Najvrednija ljubav je ona koja nam se desava upravo sada!!!!!
Poverenje prozivodi prisnost, koja je temelj nade i sigurnosti.

No u spoju Venere i Marsa, izrodishe se Fobos i Demos, kao stalni pratioci i opomena sta sve strast i ljubav mogu proizvesti.

Neka Neptunovska sumnja ne ugusi ljubav.
Ta ipak je Venera stvorena u peni mora.....
 
HELLGIRL:
Ocigledno me nisi skapirao.Procitaj jos jednom moj odgovor,al' obrati paznju.
O.K. je da te neko pita s koliko,ali kako gde i td. itd. veruj mi,moze u startu da ugrozi vasu vezu.Prvi znaci ugrozenosti primecuju se malo kasnije kada pocne da te obasipa pitanjima i recenicama tipa:''Pa,jbg s njim ti je ocigledno bilo bolje,on je( to i to) uvek 'teo da radi (tamo i tamo)'',''Pa kako moze bivsi da ti bude ortak,on ti je prvi zabio...''
Ljubomora bez razloga,hronicni tripovi,...i zbog toga sam rekla da tada treba reci CAO.
To je bar moje iskustvo.
A verujem da ih ima jos brdo...
Pa onda se u principu slazemo oko najbitnijih stvari.
Mada cisto sumnjam da su ono primeri iz tvog zivota... jer realno gledano... takav debil tesko da moze da postoji uopste... A takodje je cudno da se neka fina devojcica uopste petlja sa nekim takvim...
Mene su skoro sve pitale ali me nijedna nije nesto smarala sa detaljisanjima ili je bilo ako hoces reci ako ne ok... sto je po meni i normalno... tj one su bile normalne...
 
HeRoInA_84:
Da li realno govorite o broju bivsih partnera osobi sa kojom ste u vezi?
Skracujete ili produzavate listu i zasto?
Uglavnom znam slucajeve da devojke smanjuju broj, a muskarci ga nekad cak i udvostrucuju...
Ne zanima me koliko ih je bilo u vasim zivotima, nego samo da li ste iskreni prema osobi sa kojom ste u vezi...
I da li se nekada desilo da se "predomislite" ako ste u pocetku lagali i ipak kasnije priznate istinu?
To me je jedan pitao,rekla sam mu istinu!Meni je,iskreno,glupa prica o bivsima.Rekla sam mu istinu jer ih nisam imala mnogo a verovatno bih slagala da sam ih imala maaalo vise (sto je normalno) ;)
 
LUDICA:
Jedan jedini djecko me je pitao koliko sam ih imala..Prebrojah na brzinu i rekoh mu tacan broj, jer sam u toj vezi furala neki princip potpune iskrenosti,a on se onda izbjedacio jer sam ih imala vise nego on :?
Ne stidim se bilo kog svog postupka, i u sustini bih ili rekla pravi broj ili da broj uopste nije bitan, zavisno od bliskosti sa osobom koja me pita.
Mada ne vidim bas vaznost tog saznanja.
Kompleksi sretjo,kompleksi ...oni su jedan od osnovnih faktora,malo je ljudi koji ce prihvatiti ono shto jeste,a mnogo onih koji pitaju i traze odgovore kakvi im odgovaraju...ako greshim ispravi me rado cu nauchiti neshto novo...?
 
Po meni je ovo normalna tema posle nekog vremena u jednoj vezi, ja uvek nekako spontano dodjem do nje, niti ja iniciram to niti momak, nema pravila.
Ranije sam imala predrasuda i mucila se time sta cu reci, a sada sam iskrena.
Mislim da je to posledica toga sto se ne stidim svoje proslosti a i uglavnom sam iskrena u svemu pa sto bi tu pravila izuzetak.
 
Petar_Pan:
Pa onda se u principu slazemo oko najbitnijih stvari.
Mada cisto sumnjam da su ono primeri iz tvog zivota... jer realno gledano... takav debil tesko da moze da postoji uopste... A takodje je cudno da se neka fina devojcica uopste petlja sa nekim takvim...
Mene su skoro sve pitale ali me nijedna nije nesto smarala sa detaljisanjima ili je bilo ako hoces reci ako ne ok... sto je po meni i normalno... tj one su bile normalne...

Veruj mi postojei.I da,jesu primeri iz mog zivota,nazalost.Zato se fine devojcice kao sto sam ja :-) i razvode(izmedju ostalog)....
A i ti takvi ljudi ne pokazu tu debilnu stranu svoje licnosti dok se skroz ne zblizite.
Ti si imao srece(nisi nailazio na debile te vrste),blago tebi.Ali ozbiljno,jer to bas ume da ubije u pojam...:-(
 
HELLGIRL:
Veruj mi postojei.I da,jesu primeri iz mog zivota,nazalost.Zato se fine devojcice kao sto sam ja :-) i razvode(izmedju ostalog)....
A i ti takvi ljudi ne pokazu tu debilnu stranu svoje licnosti dok se skroz ne zblizite.
Ti si imao srece(nisi nailazio na debile te vrste),blago tebi.Ali ozbiljno,jer to bas ume da ubije u pojam...:-(
Hehe, nailazio sam i ja na razne...
Ali srecom vec imam neki njuh za retarde... pa gledam da ih izbegnem u startu....
I ne kloni duhom ima i normalnih... isto iz iskustva... :wink:
 
goldfish:
ne .....i mislim da ne treba razgovarati o bivsim partnerima sa osobom sa kojom ste trenutno u vezi...

Slazem se sa ovim pametnim komentarom!

Ja to nisam poshtovao pa sam sad solo 8)

To djevojkama generalno smeta i valja to zadrzavati za sebe..by the way nikad nisam uvelichavao jer tada lazesh prvenstveno sebe, a to je jadno...

I na kraju kako "Dugme" kaze.... "..i bash me briga shta ti znachi neka stara pjesma neki dan..."
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top