da li postoje mushkarci koji su u braku, a da nisu prevarili svoje zene.....??????

Baba Višnja:
Да се не деси најгоре, пиши баба Вишњи.
Да ти дам стари девојачки савет. Народни обичај да га замађијаш.
Тројицу ја саранила.

виснја_баба@захоо.цом
Баба Вишња
Само на латиницу она слова, сад гледам у папирче.
Ne bre, ima jedna baba gleda u kosti od pileta covece.......
 
laloona:
Ne bre, ima jedna baba gleda u kosti od pileta covece.......


To ti je ćero kade oćeš nekom da se u kuću nesreća nadvije. Radila baba to za pare. I mnogi se kajali što se kačili sas mene. Ja sam ti govorila za stari devojački običaj...

1. Džezva a mož i fildžan ako ima
2. Šporet
3. Kafa
4. Jednu dlaku znaš sas čega, onako poveću izabereš
5. šećer po potrebi

E skuvaj ti njem kafu a dlaku da turiš malo pred ključanje i nikako da vadiš. Kad mu dadneš da papije i kad se ono zagrcne - gotov je. Trojicu sam ja tako.
 
laloona:
Udajem se skoro, sve je super i nas dvoje cesto pricamo o tome kako ne zelimo da nam se desi preljub.Oboje smo jako osetljivi.Ali s kim god sam pricala svi kazu prevario sam zenu ili prevarila sam muza...Jednostavno dodje mi da se zapitam cemu se udajem.Pa sad javno postavljam pitanje... :confused: :confused:
Cero,ti se jos nisi ni udala,a vec razmisljas o tome ...i to naveliko...ne valja ti to.
Rekao bih da si bolesno ljubomorna.:D :D
 
Ne razmisljaj o tome toliko...znas sta,iskreno ima tih koji varaju mnogo vise nego onih koji to ne cine.Kazu da kada se i desi prevara,muskarac nikada ne ostavlja svoju porodicu dok zene to i ucine.Ti si mislim mnogo opterecena tim pitanjem i kako stvari stoje,pre ces ti njega prevariti nego on tebe...Nema ljutis..nagadjam i salim se naravno! Pozdrav i srecno u braku!!!!
 
Ma ovo sto ovi ljudi pricaju,to nije tacno.Uopste ne mora da znaci da ce te muz prevariti.Sansa da te prevari je mnogo mala u odnosu na to da hoce.Naravno ako je ta veza toliko jaka i stabilna,a nadam se da jeste posto ste se odlucili za brak.Mada cim ti postavljas takvo pitanje,tu nesto ima.Izgleda da sumnjas da se to mozda i moze desiti.Pazi da ti se to ne obije o glavu!
 

Back
Top