Da li podrzavate čečensku nezavisnost?

Da li podrzavate čečensku nezavisnost?

  • Da! Idemo Čečenijo!

    glasova: 4 26,7%
  • Ne, oni moraju da ostanu dio Rusije

    glasova: 11 73,3%

  • Ukupno glasova
    15
Kazem ti Rusija i USA nema sanse da se odvojis a da se ne ugusis u krvi. Moze u Evropi i drugim delovima sveta. Pitanje je ko bi finansirao taj rat?Vidi sad kako se ratuje,dronovi ,rakete,avioni,tenkovi. Slabo pesadija.

Znas koliko miliona Rusija sliva u Ceceniju da oni budu lojalni, to rade iz straha....ne moze Rusija na fronta ratovati to bi im bila propast sigurna.
 
Davno su oni ustanovili da im se separatizam ne isplati. Suviše su daleko od zapada i ne mogu im pomoći. To važi i za Gruziju i Jermeniju. Ostaje im samo da saradjuju sa Rusijom. Njihovo zagledanje na zapad je kao i naše u Rusiju, suviše daleko i nepristupačno a onda tresne realnost geografije.
 
Turcima kao saveznici odgovaraju Rusija, Azerbejdžan i ostale turkijske države. Čečeni se tu ne uklapaju. Zato recimo ni Jermenija i Gruzija ne mogu van saradnje sa Rusijom baš ništa.

Trenutno nije moguce jer Turska je u dobrim odnosima sa Rusijom. Ali kada Erdogan leti i dodje neki ljevicar - odmah ce sa Gruzijom na anti-ruski front.

Jermeni su slicniji Srbima, oni su ekstremni Rusofili zbog svog polozaja. Azeri, Gruzijanci, Kavkazani, ne mirisu Ruse.
 
Čečeni su narod na jugu Ruske federacije, na kavkazu, sa posebnim jezikom, kulturom i islamskom vjerom. Borili su se za nezavisnost 90ih i na kraju su izgubili i danas su dio Ruske drzave.

Da li podrzavate nezavisnost Čečenije i čečenski narod? Da li mislite da oni mogu postati jaka bogata i demokratska drzava? 🙏

Pogledajte prilog 1475967
Pogledajte prilog 1475965
Iznenadio bi se činjenicom koliko su čečenska kultura i jezik slični všem. Imate iste korene
 
Jes, Ceceni su veoma pametni i demokraticni ka mi Crnogorci 🙏
Kao vi Albanci. Skoro pa isti jezik i kultura.Imao sam priliku da ih upoznam.Poštujem ih kao što su i oni poštovali mene.Čečenske grupacije u Austriji i Nemačkoj su nezgodne.Uteruju strah u kosti.No, pri susretu sa mnom, kada sam im rekao da sam Srbin, su ukazali poštovanje i sklonili se od konflikta
 
Kao vi Albanci. Skoro pa isti jezik i kultura.Imao sam priliku da ih upoznam.Poštujem ih kao što su i oni poštovali mene.Čečenske grupacije u Austriji i Nemačkoj su nezgodne.Uteruju strah u kosti.No, pri susretu sa mnom, kada sam im rekao da sam Srbin, su ukazali poštovanje i sklonili se od konflikta

Mi Crnogorci jesmo slicni Albancima i Cecenima posto smo ratnici i imamo plemena, ali mi se ne sklanjamo ni od koga ka ceceni ;) 🇲🇪
 
Čečeni cekaju slobodu i demokratiju....
Pogledajte prilog 1475996
Чечени имају своју Републику у оквиру Руске Државе. И лојални су и једној и другој.
1704436065885.png


1704436171778.png


Чечени у руској војсци:
1704436239254.png


1704436296961.png


1704436332141.png


Чеченски народ уз Русију, Путина и Кадирова:

1704436407249.png

1704436489264.png



Тако да..
 
Чечени имају своју Републику у оквиру Руске Државе. И лојални су и једној и другој.
Pogledajte prilog 1476182

Pogledajte prilog 1476183

Чечени у руској војсци:
Pogledajte prilog 1476184

Pogledajte prilog 1476185

Pogledajte prilog 1476186

Чеченски народ уз Русију, Путина и Кадирова:

Pogledajte prilog 1476187
Pogledajte prilog 1476188


Тако да..
Naravno, kada su Rusi pobili i proterali one koji nisu.
 
Чечени имају своју Републику у оквиру Руске Државе. И лојални су и једној и другој.
Pogledajte prilog 1476182

Pogledajte prilog 1476183

Чечени у руској војсци:
Pogledajte prilog 1476184

Pogledajte prilog 1476185

Pogledajte prilog 1476186

Чеченски народ уз Русију, Путина и Кадирова:

Pogledajte prilog 1476187
Pogledajte prilog 1476188


Тако да..

To je zbog dnevne politike...ali oni vole svoju Ceceniju iznad svega
 
ajde rusomrzac na temu o Ukrajini.
spamujes bzvz
tragedija sto su ti pradjedovi ratovali ruku pod ruku sa Rusima protiv Otomanske imperije
a ti ih danas mrzis jer ti je Amerikanac rekao...

"Slobodnoj Crnoj Gori priliči samo da od slobodne države kao što je Amerika primi pomoć, kad već ne može bez nje biti" - Njegos 🙏 🇲🇪
 
To je zbog dnevne politike...ali oni vole svoju Ceceniju iznad svega
Да, гину и крваре за Русију због дневне политике. Не само у Украјини, рецимо, чеченски војници су заједно са Русима сломили исламистичку побуну у Дагестану.
Уосталом, њихова Чеченнија је саставни део Русије.
 

Back
Top