Da li pevate dok se tuširate?

Ponekad glumim Pavarotija.
Komsiluk sve cuje i sigurno se upisava od smeha, kao i ja njima, uostalom.
U stvari, komsija odozgo uglavnom "uzgaja golubove" ili se "sprema za Guchu", a ovaj do mene, baci poneku ariju, al' retko, posto mu cerkica peva za troje :wink:
 
{LoG}:
nemoj meni da se shlihtash, swega ti... to shto kazhesh da te podsetjam na tebe, trebalo bi da shwatim kao uwredu... ali, sretja, pa ne poshtujem ni malo mishljenje takwih intelektualnih fetusa...
a to shto si stao na moju stranu, putza mi... ko nije, ccc... treba ti mnogo wishe od malo shlihtanja da bi dobio trachak poshtowanja od mene...
Tvoje postovanje mi ne treba sluzavo smrdljivo govance,,,bilo bi greota da ti se slihtam,,,tebi i bilo kome,,,,volu jedan...sad ti poslednji put kazem
smisao forum nije da iskaljujemo svoju negativnu energiju(koja verovatno postoji zbog maltretiranja od strane nekog roda u mladosti).
 
{LoG}:
da da, imash ti te psihoanalize, ccc...
ja sam rekao, chisto upozorawam ostale... a uwrede su ti, ccc... sluzawo gowantze... ju... el to zato shto su gowna uwek oko tebe dok si u debelom tzrewu?
ccc...
e deckicu a sto ti nebi izaso malo u grad pa d ami to kazes u lice majku ti poljubim,,,,,samo znash da seruckas po forumu a imam osecaj da si neki debeli streber sa naocarima,,,,,,,ako oces u grad reci ako neces ispadas najveca mala pi3da na forumu i necu vise da nasedam na klinacke provokacije,
 
Jooockey:
{LoG}:
da da, imash ti te psihoanalize, ccc...
ja sam rekao, chisto upozorawam ostale... a uwrede su ti, ccc... sluzawo gowantze... ju... el to zato shto su gowna uwek oko tebe dok si u debelom tzrewu?
ccc...
e deckicu a sto ti nebi izaso malo u grad pa d ami to kazes u lice majku ti poljubim,,,,,samo znash da seruckas po forumu a imam osecaj da si neki debeli streber sa naocarima,,,,,,,ako oces u grad reci ako neces ispadas najveca mala pi3da na forumu i necu vise da nasedam na klinacke provokacije,
Jeste,jeste,izadji...
A jel mozemo mi da gledamo
? :roll:
 
bundeva:
{LoG}:
ne, ja sam iz ****** materine, kao i swi normalni ljudi... a ti si iz bulje, ccc...
nisam iz inostranstwa, nego iz kule, koja je mizerno mala i presmorna, al strpi se, chim zawrshim srednju, eto mene u bg-u, pa tju ti mozhda i dati da mi ga malo produwash...
ccc...

da, da jooockey! videces ti kad log poraste
ponekad me odusevi.kao ono kad je reko ma krkni joj ga. :lol:
 

Back
Top