Da li nosite muške torbice?

Da li nosite muške torbice?
Ima raznih vrsta. Klasničnih na rame, čestbegova koji se stavljaju na grudi ili na leđa i takozvanih legbakova koji se stavljaju iza noge.
Mnogi muškarci u Srbiji ih nose.

Dajte primere nekih zanimljivih torbica. Ima i stranih zapadnih brendova koji su skuplji i elegantniji i mogu se naći po nekim fensi knjižarama.
Koštaju po pravilu više i do 10.000 neki modeli.
Dakle nisu opcija samo "domaće" kineske ili torbice sa Aliekspresa.

Ovako nešto na primer meni deluje zanimljivo https://ae-video-c1.aliexpress-medi...758168661e0fc8&user=2212567623161&from=chrome

Pogledajte prilog 1543604

Mis'iš pederuše
 
Исто у тој торбици. :mrgreen:
pa to ti kazem..znaci nije samo za putovanje?

meni nikad nisu bili jasni likovi koji to sve trpaju po dzepovima pa im se naduju kao silikonske sise.

brate uzmes torbicu, sve nabrojano stavis u nju, dodas jos i gel za ruke i paprirnate maramice, ja nosim i takticki noz i baterijsku lampu i super..ponekad dodam biber gel i tejzer u zavisnosti gde idem i to je to...sve na dohvat ruke.
 
ja nosim i takticki noz
Taktički nož?! :eek:
Ajde biber sprej ili biber gel, ali šta će ti nož?
Čak je i metalni boks daleko manje opasan od taktičkog noža.

1715087331120.png
 
Tabashine, ti si čovek hodajuća opasnost :lol:
u jednom gradu sam tako sprecio da me napadnu..krenuli su na mene da me opljackaju i kad su videli sta imam u ruci su odustali.

nije lose imati prevenciju .

biber gel menjam na svake dve godine na svu srecu nikad nisam imao potrebu da ga upotrebim..samo sa starim isteklim malo vezbam gadjanje ponekad.

ali kad setam psa uvek ga imam ne znam da li ce ga neki drugi napasti... prevencija je neophodna.
 
pa to ti kazem..znaci nije samo za putovanje?

meni nikad nisu bili jasni likovi koji to sve trpaju po dzepovima pa im se naduju kao silikonske sise.

brate uzmes torbicu, sve nabrojano stavis u nju, dodas jos i gel za ruke i paprirnate maramice, ja nosim i takticki noz i baterijsku lampu i super..ponekad dodam biber gel i tejzer u zavisnosti gde idem i to je to...sve na dohvat ruke.
E nasmeja me :D:D:D
I još pola kifle, jogurt i papuče ako ti zatrebaju za bazen... Ne znam da li da sadržaj svrstam u žensku torbu ili planinarski ranac?!
 
pa da otvorim paket u lidlu :rotf:
zgodno ga je imati..on nije zbog samoodbrane premda moze da posluzi..
znas koliko puta sam u radnjama nesto seckao sa njim?
Znam da je legalno nositi biber sprej ili biber gel, ali mislim da hladno oružje nije dozvoljeno.
Kazna zatvora od 6 meseci do 5 godina.
Jedino verujem prolaze neka klešta i čekići kao ideš negde da majstorišeš da pomogneš nekom ili radiš u svom drugom stanu nešto.
 
u jednom gradu sam tako sprecio da me napadnu..krenuli su na mene da me opljackaju i kad su videli sta imam u ruci su odustali.

nije lose imati prevenciju .

biber gel menjam na svake dve godine na svu srecu nikad nisam imao potrebu da ga upotrebim..samo sa starim isteklim malo vezbam ponekad.

ali kad setam psa uvek ga imam ne znam da li ce ga neki drugi napasti... prevencija je neophodna.
Nisam do sada znao ni da postoji biber gel... mislio sam da postoji samo biber sprej.

Jednom me školski drug prsnuo tim sprejom (iz šale) u srednjoj, u učionici, i nije mi bilo nimalno zabavno.
 
u jednom gradu sam tako sprecio da me napadnu..krenuli su na mene da me opljackaju i kad su videli sta imam u ruci su odustali.

nije lose imati prevenciju .

biber gel menjam na svake dve godine na svu srecu nikad nisam imao potrebu da ga upotrebim..samo sa starim isteklim malo vezbam gadjanje ponekad.

ali kad setam psa uvek ga imam ne znam da li ce ga neki drugi napasti... prevencija je neophodna.
Ima li kod nas negde da se kupi onaj sprej protiv medveda?
 
Znam da je legalno nositi biber sprej ili biber gel, ali mislim da hladno oružje nije dozvoljeno.
Kazna zatvora od 6 meseci do 5 godina.
Jedino verujem prolaze neka klešta i čekići kao ideš negde da majstorišeš da pomogneš nekom ili radiš u svom drugom stanu nešto.
nije dozvoljeno.
zato je obicno u rancu.

nije poenta da li ga imas ili ne nego gde ga nosis.

ne smes kao rambo da ga imas oko pojasa ili da gaimas pri ruci .. kad je slozen u pregradi nije toliko problematicno.
 
Znam da je legalno nositi biber sprej ili biber gel, ali mislim da hladno oružje nije dozvoljeno.
Kazna zatvora od 6 meseci do 5 godina.
Jedino verujem prolaze neka klešta i čekići kao ideš negde da majstorišeš da pomogneš nekom ili radiš u svom drugom stanu nešto.
Noževi mogu da se nose ako je sečivo do neke dužine, nisam siguran, ali možda 6cm ili 10cm

i svako hladno oružje koje ima za primarni cilj napad je zabranjeno da se nosi (bokseri, palice itd)
 
Meni se od tih noževa za samoodbranu sviđa bodež za pesnicu. Ali ipak ga ne bih olako koristio. Pre metalni boks.


Pogledajte prilog 1543650Pogledajte prilog 1543651
formalno pravno po nasem zakonu ne bi smeo da imas ni victorinox u dzepu.

zato je poenta nemati ga pri ruci vec u torbi daleko da nije na dohvat ruke.

inace ja sam u usa kad sam bio uzeo silent soldier
sjajna je za tekve stvari..mali i moze da se koristi i kao bodez a i kao klasican noz.

brous-blades-black-fixed-blk-ssv2-sheath.jpg




IMG_0146.jpg
 

Back
Top