Da li muskarci vole da ih devojke "kuliraju"?

random_cloud_form:
A sta je to toliko trebao da se trudi dok ste bili u vezi? Da istovremeno dubi na glavi i lovi muve nogama?

To mi najvise smeta u vezama, posesivnost i zahtevnost devojaka. Koliko samo vremena i energije trazite da se odvaja na vas, pojedete pola dana coveku i opet je sve malo.
Stoga vise volim da me neka kulira nego da ocekuje da ja non stop okrecem pedale nase veze...

I ne samo to...
 
Sve vise sticem utisak da se na zalost dosta muskaraca i lozi na to kuliranje( igranje macke i misa, lovca i plena..etc.)...kao da se pribojavaju pokazivanja emocija pa makar i samo dopadanja od strane suprotnog pola...mada negde ima i toga da nekima otvorenost i dostupnost nije zanimljiva... Mozda je to odraz i neke nezrelosti...znam kad sam bila mladja ( otprilike u srednjoj skoli ) to je i mene jos vise privlacilo ali danas moze samo da me iznervira i odbije..
 
@Dina

Stices pogresna utisak, ili se druzus sa pogresnim tipovima....

Evo mene je jedna riba 2x iskulirala juce i prekjuce (smuvali smos se u subotu, ja je zovem u nedelju i ponedeljak da se vidimo), i ne pada mi ni na kraj pmaeti da je zovem vise. Ako se ona javi, OK ali ja sam zavrsio sa njom.

Sta ce mi riba koja u startu izvodi neke kerefeke????? Sta ce biti za mesec dana onda???
 
Aleksej_BASO:
@Dina

Stices pogresna utisak, ili se druzus sa pogresnim tipovima....

Evo mene je jedna riba 2x iskulirala juce i prekjuce (smuvali smos se u subotu, ja je zovem u nedelju i ponedeljak da se vidimo), i ne pada mi ni na kraj pmaeti da je zovem vise. Ako se ona javi, OK ali ja sam zavrsio sa njom.

Sta ce mi riba koja u startu izvodi neke kerefeke????? Sta ce biti za mesec dana onda???
Ja sam zimus upoznao neku devojku s kojom idem na fax. Par dana smo se malo "udvarali" jedno drugom da bi sve to dostiglo vrhunac jedno vece u njenoj sobi, kad mi je dala ********. Posle toga mi se vise nikad nije javila... verovatno nije bila zadovoljna situacijom dole (ili je ocekivala da ja nju nazovem prvi...).. U svakom slucaju bolje da se to desilo na pocetku, nego da je proslo nesto vise vremena...
 
Spock:
malo igre, sha fali...u granicama...
Pa mozda ali gde povuci granicu...ako se pravim da sam ono sto nisam ( znaci igram igre, glumim nezainteresovanost i sl.) onda se tom nekom zapravo i necu dopasti prava ja nego ta improvizovana slika o meni...
s druge strane mislim sto da budem sa nekim ko mi se dopada a da moram to da prikrivam da bih mu odrzala paznju i zainteresovanost...malo mi je to nezdravo...mislim naravno da mi se dopada ako sam sa njim imala bilo sta...

Aleksej...verovatno si u pravu...sve neke krajnosti su oko mene.. ;)
 
Dina81:
Pa mozda ali gde povuci granicu...ako se pravim da sam ono sto nisam ( znaci igram igre, glumim nezainteresovanost i sl.) onda se tom nekom zapravo i necu dopasti prava ja nego ta improvizovana slika o meni...

Значи не да не може то да ми буде занимљиво...него ме убија та хладноћа...запалио бих моментално. Не ради се ту о несигурности... (можда мало о сујети хахаха...не волим да се цимам...:lol: )
...а пре или касније ћу провалити каква је...чему глума?
 
Pa dobro sujeta...ja sam nesigurnost spomenula u drugom kontekstu..a pre bih rekla da nesigurnost moze bas i da izazove to glumatanje...kao bicu hladan/na i ne zainteresovan/a...da ne provali sta osecam jer ne daj Boze osecanja su ekvivalent za slabost...uh sad sam se iznervirala ( ne zbog tebe Ljubo :) )...
 

Back
Top