Da li momci vole udate zene u krevetu?

E da to podhebavanje ima i svojih negativnih posledica...kad ti neko uzvrati istom merom...neocekivano jer je zensko...

Mada ne mogu svi da razumu Devils...previse inteligencije a tako pogresno usmerene i obrazovane... No ja kontam da je ona u prirodi nesto totalno suprotno od ovih njenih morbidnih zahebancija...Kontam da je ona tip devojke koje bi u krevetu samo mirno lezale i cutale...totalno suprotno od ovih prica...moj trip...

No odgovor na temu...
Sto starija to me manje interesuje. I udana je svakako ogroman minus, mada i sam 100% ne odbacujem tu mogucnost ipak se grozim svih tih prevara, varljivih likova, razvoda, propalih brakova i dece bez roditelja...a sve vise je toga i krivo mi je zbog toga...
 
Devilishgirl:
e pa ti mene ne iritiras..samo si drkadzija, ali to nije moj problem..
divno:D
insane motherfucker:lol:

Ej smesni ste svo troje ko cirkus!

Ljudi manite se vidite da je devils natripovana klinka, ili jos gore bila je natripovana kad je bila klinka, a odrasla je samo fizicki, a ne i mentalno...

Milsim sta reci o devojci koja nosi Dr.Martin?

(Znate koji je doktor najbolji za ganere? :lol: :lol: :lol: ?)
 
bobba:
Devojke vole ozenjene muskarce u krevetu!!!

--------------------------------------------------------------------------------

To je vrlo tacna teza..
Logicno je da ozenjeni muskarci rado ulaze u takve avanture iz zna se kog razloga..Ali zasto devojke to rade?
Pa imaju one svoje (Veliiike) razloge..


Naravno


Evo ovo me ponukalo da pitam. Njega interesuje ali i mene interesuje.:))) Do kojih godina su vam zene interesantne za sex?


To je glupava generalizacija bez ikakvih argumenata.
 

Back
Top