da li kad kaze RAZVOD to i misli,ili se jos dvoumi?

dragojIo:
o stvarno?

znaci, iako se druga valja u tvojoj posteljini na krevetu koji ste zajedno kupili dok ti na poslu crncis kako bi ga otplatila, ti se ne bi razvela?

Nemam pojma, ne mogu hipoteticno da pricam, ali znam da smo u teoriji svi mnogo jaki i kao principijelni, ali znam i da se u zivotu nisam bas uvek drzala svih svojih principa. Ne bih bas volela da mi se desi pomenuta situacija pa da preispitujem svoje principe.

Poenta mojih postova je da ne moramo otezavati ljudima koji vec imaju dovoljno muke. Ne moramo im soliti ranu. Ako ne mozemo pomoci, bolje da ne radimo nista. A osudjivati tako rigidno kao sto ti radis, nije bas mnogo humano.
 
cim si sebi dozvolila prevaru - znaci nije ti funkcionisalo u braku sve kako treba.

ne opravdavam prevaru - nikada.

relacija izmedju dve osobe koje su u vezi mora da bude fer.

veza i brak moraju da se grade i u njih mora da se ulaze.

treba biti iskren prema sebi i odluciti se da li zelimo vezu ili kontakte bez obaveze.

moze da zvuci grubo, ali je upravo tako kao sto kazu bob i dragojlo.

ako si se odlucila za brak - treba da ga postujes.
ako mislis da je brak promasaj, prekini ga pa onda ulazi u kombinacije.

ne mozes sedeti na dve stolice.
za svoju situaciju - sama si kriva.

ne zbog prevare. zbog kalkulisanja.
 
penelopa*:
Reci cu vam za koj dan epilog,tj.dal je stvarno mislio. Za sad mi se cini da jeste,mada ima mnogo nelogicnosti...
A sta se tacno ceka? Mislim da mi uopste nije jasno koji je to rok za njegovo izjasnjavanje! Hoce da te malo muci? Da malo osetis kako mu je?

Ako se blizi dan njegove odluke ( :shock: ) jedino, a cini mi se i najbolje sto mozes da ucinis je da pokazes MALO PONOSA!!! (Ko zna, mozda se i predomisli kad shvati da ce Sunce sijati i bez njega;))

U svakom slucaju vise ce te ceniti ako pokazes da imas dostojanstva! Vec si mu pokazala kajanje, ali ne sme da pomisli da ima moc da te unisti (cak i ako je ima, kako mi se nazalost cini ).

Ajde, drzi se!!! :D
 
icon_weep.gif
icon_weep.gif
icon_weep.gif
jaw2.gif
icon_weep.gif
icon_weep.gif
icon_weep.gif
icon_cry.gif
icon_sad.gif
 
penelopa*:
Ceka se da skupi petlju za konacni obracun.Svaki put mi kaze da se ne nadam nicemu,vec da vidimo kako ovo sve da okoncamo,a kad ga pitam kako nema pojma,a kad predlozim profesionalce-savetovaliste za braki porodicu,ni da cuje.
Kao da izbegava zavrsnicu jer je "ne vidi".
ja bih mu dala rok da odluci,pa ne moze sad on da razvlaci tvoje zivce kao zvaku
a ako odluci da ostane da se zakune da nece da ti ke nja sto si ga prevarila jer onda to nicemu ne sluzi
 
Hellen:
Бобе, није давно било када ти је васпитачица причала бајке пред спавање, па си још под њиховим утиском. Али, одрашћеш и ти....једном....ваљда.....
Have no illusions boy
Vomit all ideals and serve
Sleep and wake and serve
And don't just think just wake and serve

Hellen... molim te... ne zelim da se razocaram... bar ne jos uvek... suvise je rano... jednostavno je suvise rano...
 

Back
Top