Da li je svetska istorija falsifikat?

MIlice,owi likowi su u pravu. Sfinga jeste stara oko 10.000 godina. Kada su egipcani osnowali swoju civilizacjiu,ona je wec postojala.

Stvarno Zabranjeni. Neke koji te brane i kada treba i kada ne treba, ti nazivas "ovi likovi"??? :D

Sto se tice Sfinge ne postoji nacin da se odredi njena starost. Mozemo odrediti starost kamena ne i starost obrade kamena. Tako da sfinga moze biti stara 1000 a moze i deset hiljada godina.
Zato je i ono otkrice rusevina na dnu Japanskog mora za cuvare istine veoma nezgodno, jer se ne mogu pozvati na tu nemogucnost odredjivanja starosti, vec se starost sama namece razmisljanjem kada su iste gradjevine prekrivene vodom, a odgovor je najranije pre 12000 godina.

A oni koji su gradili piramide ispod Japanskog mora, u Bosni, U Srbiji , U australiji itd.. gradili su ih i u Egiptu.
 
Poslednja izmena:
Znaci, masoni stoje iza svega. Svetska organizacija zidara. Oni sve zidaju.

aha :)

3-pigs_800.jpg
 
1. sta imas toliko protiv tog coveka?
2. znas li ista o njemu?
3. jesi li procitala njegovih 9 knjiga?
4. jesi li isla na njegova predavanja?
5. jesi li posetila taj lokalitet u visokom?

1. sem sto me nervira jer potkrada svoj rodjeni narod preko tamo neke "fondacije", nis protiv njega nemam.
2. znam da je ekonomista i istrazivac u pokusaju, da se zanima za "alternativnu istoriju", zivi u americi, kupa se sa delfinima i tako ;)
3. koliko znam objavio je 6 knjiga
Misterija Anasazija (Mystery of the Anasazi)
Kosmička misija Maja (The Cosmic Mission of Maya)
Svijet Maja (The Mayan World)
Civilizacije prije početka zvanične historije (Civilizations Before the Advent of the Official History)
Bosanska Piramida Sunca (The Bosnian Sun Pyramid)
Alternativna historija (Alternative History)
ak znas za jos koju napisi.
plus i jk roling je napisala 7 knjiga o hari poteru pa to ne znaci da decak-carobnjak postoji :)
4. kakve on to dokaze nudi na svojim predavanjima koji su toliko dragoceni?
5. ne.
 
Stvarno Zabranjeni. Neke koji te brane i kada treba i kada ne treba, ti nazivas "ovi likovi"??? :D

Sto se tice Sfinge ne postoji nacin da se odredi njena starost. Mozemo odrediti starost kamena ne i starost obrade kamena. Tako da sfinga moze biti stara 1000 a moze i deset hiljada godina.
Zato je i ono otkrice rusevina na dnu Japanskog mora za cuvare istine veoma nezgodno, jer se ne mogu pozvati na tu nemogucnost odredjivanja starosti, vec se starost sama namece razmisljanjem kada su iste gradjevine prekrivene vodom, a odgovor je najranije pre 12000 godina.

A oni koji su gradili piramide ispod Japanskog mora, u Bosni, U Srbiji , U australiji itd.. gradili su ih i u Egiptu.



Legendo moja,tako se ovde kod mene kaze kad je neko dobar
 
Ma pustili ga na vikend.Il se docepo kompjutera kad je chuvar zaspo?

A i teshko ljudskom umu i pokushajima rasvetljavanja ako je spao na to da istoriju rasvetlimo na internet forumima i da ga Svabov i drugari osujete .
Drugim rechima ove zanimljive interpretacije i pogledi na svet su zaista to,zabava.
Kom se ne svidja moze da place ili da ide u kafanu da se napije od muke.

Uostalom najzabavniji mi i jesu ti shto dolaze ovde sa poluznanjem kog su neminovno svesni da ochi otvaraju nekim drugima koji su kao slobodoumni a veruju u svaku novotariju sa youtube ili "onih" sajtova.

Sve ovo zhivopisno preplitanje izrodi ponekad malo humora i to je sve. Time bismo i trebali da budemo zadovoljni na ovom nivou razmatranja problematike istorije praistorije i svih ostalih tema o kojima saznanja vecina crpi iz tudjih cenzurisanih ili potpuno sumanutih istrazivanja.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Jedan brod potono....
Svi putnici se podavili.... ,samo jedan osto da pluta na daski.
I... on tako pluto nedelju dana i ondak se i on udavijo.

....Ma ajte molim vas, pa ko ondak to sve nama prica?"

Ovo je iz romana "Pop Cira i Pop Spira" razgovor dveju dokonih popadija.

Tako smo vam dragi moji i mi ,na ovakvim forumima, dokone popadije a ozbiljne rezultate u istrazivanju donosi ozbiljan rad na istrazivanju i luda sreca koja od ponekog istrazivaca nachini slavnu licnost u svetu nauke.
Daklem , opustite se dragi moji , veselooooo.
 
Nisam , samo o ozbiljnim stvarima.... na ozbiljnim mestima.:bye:
A u ovom mom postu bash i pishe da sve shto se servira kao istorija jeste produkt selekcije,cenzure i usaglasavanja "autoriteta" kako bi se odrzala postojeca predstava o istoriji u kakvu danas prosecno obrazovani pripadnik zapadne kulture veruje.
To o cemu on pojma nema je da postoji sasvim drugacija slika istorije iz aspekta npr Kineza ili Indijca ,kome ova nasha evropska istorija (predstava o njoj) moze da se sazme u dve recenice.
 

Back
Top